Hlavní stránka Kariéra

Kariéra

Přidej se k nám. Jsme internetová agentura v Praze 6, Dejvicích, zabýváme se hlavně tvorbou webových stránek, grafikou a marketingem. Máme aktuálně okolo 20 stálých zaměstanců a sídlíme ve stylových prostorách historické budovy KTF UK. Zaujala tě některá z níže uvedených pozic nebo nám můžeš nabídnout spolupráci v nějaké další oblasti? Neváhej nás kontaktovat.

--slider--

%%dresscode%%

%%kolektiv%%

%%kava%%

%%dostupnost%%

%%team%%

%%openspace%%

%%id%%

--stop--

PHP Programátor

--slider--

%%cvut%%

%%homework%%

%%tucnak%%

%%hardware%%

--stop--

Společnost

  • internetová agentura v Praze 6 - Dejvicích, 15 let na trhu
  • naši klienti: Aral, Castrol, Bayer, Univerzita Karlova, Národní muzeum, Neckermann, AAA Taxi, Procter & Gamble, L’Oreál, Věci Veřejné, Czech Tourism, Moser, BP, Lovochemie, Český rozhlas, Národní Galerie,
  • co děláme - tvorba internetových prezentací, e-shopů a webových aplikací na zakázku

Pracovní poměr

  • rozsah úvazku mezi polovičním a plným

Náplň práce

  • programování v PHP, JS, stavba MySQL struktur, analýzy systému apod. (grafika či styly nejsou součástí práce – to zajistí grafik či HTML kodér)
  • komunikace s projektovými manažery a součinnost při reakcích na poptávky (projektový manažer požaduje kalkulaci na projekt, který specifikuje)

Nabízíme

  • práci v klasické kanceláři (nemáme openspace)
  • pracovní notebook dle Vašeho výběru
  • možnost částečné práce z domova po zapracování
  • odpovídající platové podmínky Vašim schopnostem
  • rodinné prostředí
  • vše se dá domluvit - např. neschopenky nejsou nutné, lidský přístup, žádné povinné teambulidingy, nemáme ID karty atd.
  • drobné občerstvení zdarma včetně vynikající kávy
  • preferujeme dlouhodobou spolupráci

Požadujeme

  • dobré programátorské schopnosti (teoretická i praktická schopnost algoritmizace)
  • znalost PHP, MySQL a javascript nutné; AJAX, ASP apod. výhodou
  • odpovědnost za svou práci a své odhady
  • aktivní přístup, svědomitost, spolehlivost a komunikativnost
  • nástup možný ihned
  • znalost AJ výhodou
  • čistý trestní rejstřík

Kontakt: Lukáš Tyl, kariera@netservis.cz, tel.: 602 250 146

SEO specialista

  • plný úvazek, poloviční úvazek, externí

Náplň práce

  • zlepšování pozic ve vyhledávačích
  • zvyšování konverzí prezentací klientů
  • analýza návštěvnosti a návrhy úprav
  • analýzy klíčových slov
  • návrh struktury webu
  • návrh a provádění změn v obsahu a struktuře
  • linkbuilding včetně interního
  • tvorba reportů klientům a projektovým manažerům
  • příprava landing page

Nabízíme

  • odpovídající platové podmínky
  • účast na seminářích a konferencích
  • nemáme open-space kanceláře
  • dobrá dopravní dostupnost (5 min. metro Dejvická)
  • notebook dle vlastního výběru
  • po zapracování možný částečný homeworking
  • vynikající kávu (Espresso Tiptop Crema, Espresso House Blend)
  • mobilní telefon i pro soukromé účely

Požadujeme

  • zkušenosti s podobnou pozicí v tomto oboru
  • prezentaci vašich dosavadních výsledků
  • perfektní znalost SEO problematiky
  • perfektní znalost Google Analytics
  • certifikát Google Analytics IQ výhodou
  • znalost AJ
  • všeobecný přehled o on-line marketingu, znalost trendů
  • aktivní i akční přístup, orientaci na výsledky, spolehlivost

Obchodní zástupce

Společnost

  • jsme internetová agentura v Praze 6 - Dejvicích, 15 let na trhu
  • naši klienti: Aral, Castrol, Bayer, Univerzita Karlova, Národní muzeum, Neckermann, AAA Taxi, Procter & Gamble, L’Oreál, Věci Veřejné, Czech Tourism, Moser, BP, Lovochemie, Český rozhlas, Národní Galerie

  • plný úvazek

Typ spolupráce

  • plný pracovní úvazek, plat základ + provize ze zisku projektů

Náplň práce

  • jednání s klienty, akvizice nových klientů, účast ve výběrových řízeních, řešení poptávek
  • řešení projektů (získaných poptávek) - tvorba smluv, řízení prací na projektu, kontrola, reporting klientům, řešení připomínek atd.
  • následná péče o klienty – řešení jejich dalších požadavků
  • v podstatě vše od sales, přes projektový managment až po account management

Požadujeme

  • praxe v obchodní činnosti podmínkou
  • aktivní i akční přístup, orientaci na výsledky, schopnost přesvědčit a prodat
  • základní IT a WWW znalosti podmínkou
  • svědomitost, spolehlivost, vynikající komunikační schopnosti a vytrvalost
  • fyzickou přítomnost v kanceláři v Dejvicích, nástup možný ihned
  • znalosti a zkušenosti AJ, SEO, produktů Google, on-line marketingu výhodou

Nabízíme

  • pracovní notebook a mobil
  • příjemné takřka rodinné prostředí ve skvělém kolektivu
  • motivační ohodnocení cca 20-25% platu a více – záleží na dohodě
  • dlouhodobou spolupráci