Hlavní stránka Internetové prezentace a aplikace E-shopy
E-shopy na míru

E-shopy umíme upravit na míru klientům. Přeneseme data Vašeho stávajícího e-shopu a připravíme strukturu na míru. E-shop umíme napojit na Váš informační systém ať už jde o ERP, CRM nebo samostatný účetní software. Standardem je napojení na platební brány a několik variant metod doručení. Při vývoji e-shopu dbáme na automatizaci jednotlivých kroků, aby administrace zabírala minimum času.

Proč e-shop od nás?

  • E-shopy s desítkami tisíc zákazníků a objednávek.
  • Tisíce produků.
  • Napojení na několik informačních a účetních systémů zároveň.
  • Zákaznické skupiny, kombinace B2B a B2C, více skladů.

Více o referencích

E-shopy s 10 000+ objednávkami 1 000+ produkty
1

Analýza, návrh řešení a grafika

Nejdříve analyzujeme možnosti e-shopu a navrhneme odpovídající řešení. Řesíme nejen zákaznickou část, ale přemýšlíme i o tom, jak ušetřit čas strávený administrací a e-shop automatizovat.

Následně vytváříme model (wireframe), který obsahuje kompletní požadavky na uživatelské a mnohdy i administrační rozhraní.

Poslední částí je vytváření grafiky. Grafiku vytvoříme jak na základě Vašeho grafického materiálu, tak přijdeme s novým grafickým stylem.

2

Vývoj a napojení na externí systémy

E-shopy umíme upravit na míru klientům. Přeneseme data Vašeho stávajícího e-shopu a připravíme strukturu na míru.

E-shop umíme napojit na Váš informační systém ať už jde o ERP, CRM nebo samostatný účetní software. Standardem je napojení na platební brány a několik variant metod doručení.

Při vývoji e-shopu dbáme na automatizaci jednotlivých kroků, aby administrace zabírala minimum času.

3

Marketing a péče

Spuštění e-shopu je začátkem spolupráce. Poskytujeme nejen další rozvoj e-shopu a podporu, ale i spolupráci při marketingu.

Naše e-shopy integrujeme s mailovou aplikací Mailservis, případně jakoukoliv jinou zvolenou.

Umíme Vám navrhnout PPC kampaně i se o ně dlouhodobě postarat. Součástí spolupráce bývá i vyhodnocování dat především na základě Google Analytics.

Z našich referencí

Karmelitánské nakladatelství

Pro Karmelitánské nakladatelství jsme připravili nový e-shop na míru pro segment B2C. Celková nabídka Karmelitánského nakladatelství obsahuje více než 15 000 položek. Nový e-shop spolupracuje s dalšími informačními systémy - B2B e-shopem, produktovou databází, informačním systémem TROP a aplikací na rozesílání newsletterů.

  • 15000+knih v nabídce
  • 3napojení na informační systémy
  • 6400+nakupujících

Všechny e-shopy


Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty