Hlavní stránka Pro novináře Aktuální trend v designu internetových prezentací - skrolování


Aktuální trend v designu internetových prezentací - skrolování

16.9.2013

V těchto dnech firma NETservis s.r.o. spustila novou skrolovací internetovou prezentaci pro firmu F.T.G. spol. s.r.o., společnost zabývající se průmyslovým čištěním.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Firma NETservis s.r.o. se pohybuje na trhu v oblasti IT a reklamy již od roku 1998. Prezentaci vytvářela pro společnost F.T.G. spol. s.r.o. Ta se zabývá průmyslovým odstraňováním nečistot z nejrůznějších povrchů. Jako jediná společnost v České republice nabízí unikátní procesy německou technologií MYCON. Ta umožňuje čištění široké oblasti znečištěných materiálů a povrchů. Hlavní devizou tohoto procesu je jeho šetrnost a vysoká efektivita.

Nově spuštěná internetová prezentace je vytvořena moderním webdesignovým směrem a to skrolováním.  Jeho největší výhodou, kromě hezkého vzhledu, je to, že aktivně zapojuje uživatele při prohlížení webu. Samotná skrolovací stránka vypadá jako jedna dlouhá stránka, ale přitom má každá z nich vlastní URL adresu, což je veliká výhoda zejména pro SEO optimalizaci.

Skrolovací stránka využívá přirozený posun obrazovky a navozuje tak pocit plynulého pohybu. Na stránce se tak v některých případech rozbíhá zdánlivá animace. Čím níže na stránce sjedete, tím více informací získáte. Někdy se skrolovacím prezentacím říká jednostránkové weby a jsou užívány zejména v případech, kdy klient prezentuje více fotografií nežli textu.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2013

9.12.2013

Přijďte se dotknout Měsíce

Jedinečná internetová prezentace největší výstavy minerálů ve střední Evropě na ploše téměř 1300 m2. To je web, který za pouhé čtyři týdny vybudovala internetová agentura NETservis s.r.o. pro výstavu, muzeum a obchod s minerály Mineralia.cz společnosti Mineralia Czech Republic, s.r.o.

8.11.2013

NETservis znovu na stupních vítězů v soutěži WebTop100

Pražská internetová agentura NETservis s.r.o. se umístila na druhém místě v lukrativní soutěži v oblasti digitálního marketingu v ČR WebTop100 v kategorii Firemní web - Průmysl a energetika. Oceněným projektem NETservisu je profesionální web pro společnost SEKO Aerospace, a.s.

18.9.2013

Profesionální web je vstupní branou k zákazníkům

Jedním z nejzajímavějších a nejrozsáhlejších projektů, který společnost NETservis s.r.o. tento rok vytvářela, je vysoce profesionální prezentace pro firmu SEKO Group a.s.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty