Hlavní stránka Pro novináře Anglian Water: „Voda je život…“


Anglian Water: „Voda je život…“

15.2.2003

NETservis, s.r.o. vypracoval zcela novou internetovou prezentaci pro Anglian Water s cílem co nejlépe a nejefektivněji představit společnost jako takovou a pochopitelně i její působnost na mezinárodním a českém trhu.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Současný web tak nyní vyniká zejména ucelenou grafickou formou, která výtečným způsobem poukazuje na skutečnost, jak prozíravě a osvíceně se Anglian Water staví k přírodě a životnímu prostředí vůbec. Tu pochopitelně doplňuje i neméně zajímavý obsah, jehož prostudování nečiní nejmenších potíží ani úplnému laikovi, a na rozdíl od konkurence se tak stránka neutápí v nekonečné řade nesrozumitelných termínů, tabulek a grafů.

Společnost pochopitelně návštěvníkovi umožní prostudovat si její historii z globálního hlediska a stejně tak i nahlédnout pod pokličku její působnosti v České republice. Koho zajímají spíše faktické údaje, jistě nepohrdne brilantně zpracovanou sekcí „Tiskové zprávy“, které lze jednak pročíst přímo on-line, ale i stáhnout k sobě do počítače. Nechybí samozřejmě ani tolik vyhledávané „Kontakty“ či přehled momentálních volných pozic, pro které hledá Anglian Water vhodné pracovníky.

Nadstandardně pak prezentace obsahuje např. přehled ocenění společnosti či anglickou mutaci stránek, která je stejně tak obsáhlá a poučná. Cílem naší společnosti bylo vytvořit natolik reprezentující web, aby odpovídal přesně charakteru a potřebám zákazníka, který se může pyšnit tím, že je 3. největším britským investorem v České republice, a to se nám podle našeho názoru podařilo splnit.

Z programátorského a technického hlediska se taktéž jedná o velmi rozmanitý projekt, na němž NETservis, s.r.o. pracoval celkem 3 týdny a během této doby uplatnil při zpracovávání stránek v nejrůznější míře technologie jako HTML, PHP, MySQL či CSS.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2003

18.12.2003

LOH 2008 v Číně a lidská práva

Internetová prezentace Olympic Watch se dočkala několika změn v oblasti designu a vnitřní struktury. Všechny tyto změny sponzorsky, čili bez nároku na honorář, provedla společnost NETservis s.r.o..

11.12.2003

Nová tvář Bosch Security Systems

Internetová prezentace společnosti Bosch Security Systems dosáhla několika významných změn, o které se postarala společnost NETservis s.r.o.

1.12.2003

MSC OPUS – vše pro správu budov

Byl dokončen další projekt. Společnost MSC OPUS Service s.r.o., která se zabývá kompletní správou budov, má zbrusu novou internetovou prezentaci, a to díky společnosti NETservis s.r.o..

14.11.2003

Nová internetová prezentace firmy Complet, s.r.o. je na světě

Nová internetová prezentace firmy Complet, s.r.o., která poskytuje komplexní služby v oblasti správy tiskových dokumentů, byla kompletně navržena, zprovozněna a spuštěna společností NETservis s.r.o..

7.11.2003

Prezentace personální agentury Synergie

Prezentace personální agentury Synergie, prošla radikálními změnami, díky nimž má Synergie kompletně novou internetovou prezentaci. O všechny změny kromě nového designu se postarala společnost NETservis s.r.o..

24.10.2003

Nová corporate identity pro firmu M-Invest Bohdalec

Společnost M-Invest Bohdalec, a.s. získala díky společnosti NETservis s.r.o. novou corporate identity. Vše bylo navrženo a nyní dokončeno v podobě kompletního dokumentu nazvaného grafický manuál.

17.10.2003

Výroční zpráva České pojišťovny za rok 2002 je na internetu

Společnost NETservis s.r.o. opět po roce přepracovala výroční zprávu společnosti Česká pojišťovna, a.s. do digitalizované podoby, k té vytvořila internetovou prezentaci a tu umístila na oficiální stránky České pojišťovny.

10.10.2003

Helika Expert, s.r.o. má nové logo

Společnost Helika Expert, s.r.o., která nabízí široké spektrum služeb v oblasti poradenství a je součástí skupiny společností Helika, má nyní díky společnosti NETservis s.r.o. nové logo.

25.9.2003

NETservis úspěšně dokončil stránky firmy Atelier VJH, s.r.o.

Praha, 25. září 2003 – Firma NETservis s.r.o. zprovoznila internetové stránky společnosti Atelier VJH, s.r.o., která je jedním z významných architektonických a projekčních ateliérů na území hlavního města Prahy.

17.9.2003

Vítězství ve výběrovém řízení

Česká společnost pro jakost vyhlásila výběrové řízení na dodávky grafických zakázek pro její vydavatelskou činnost a firma NETservis s.r.o. v tomto výběrovém řízení zvítězila.

12.9.2003

Revoluční on-line verze a předplatné Respektu

Společnost NETservis s.r.o. uvedla do provozu zbrusu nový systém on-line verze a předplatného českého týdeníku Respekt. Nyní si zákazníci mohou objednat časopis Respekt jak v tištěné, tak i v elektronické verzi.

30.8.2003

Nový databázový systém - PostgreSQL

Firma NETservis s.r.o. obohatila svůj potenciál a pracovní prostředky o další technologický produkt – jedná se o databázový systém PostgreSQL. Nyní nabízí tyto databázové systémy 2 – MySQL a nově PostgreSQL.

28.8.2003

Firma MUZO, a.s. má nové prezentační CD

Společnost NETservis s.r.o. navrhla a úspěšně dokončila nové prezentační CD firmy MUZO, a.s., která patří mezi vedoucí firmy poskytující služby v oblasti bezhotovostních platebních styků a finančních transakcí v ČR.

20.8.2003

„Neustále se zlepšujeme v tom co děláme“…

Firma NETservis s.r.o. spustila novou internetovou prezentaci výrobně montážní firmy Elmarco, s.r.o., která se zabývá výrobou a montáží systémů pro dávkování chemikálií do procesu povrchové úpravy křemíkových destiček.

15.8.2003

Internetová prezentace společnosti CQS je nyní i v anglické verzi

Společnost NETservis s.r.o. zprovoznila cizojazyčnou verzi internetové prezentace firmy CQS, zabývající se certifikacemi systémů jakosti. Nyní si můžete prohlédnout tuto prezentaci v jazyce anglickém.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty