Hlavní stránka Pro novináře Aral.cz natankoval nové stránky


Aral.cz natankoval nové stránky

29.7.2004

Nedávno naše společnost NETservis s.r.o. zvítězila v náročném výběrovém řízení na změny internetové prezentace společnosti Aral ČR a.s.. Tyto změny jsou nyní hotové.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Jsme velice potěšeni a nesmírně hrdí na to, že jsme v tomto náročném výběrovém řízení zvítězili. Velmi si ceníme spolupráce se společností Aral ČR a.s. a věříme, že bude přínosná nejen pro ni a pro nás, ale hlavně pro zákazníky společnosti Aral.

Společnost Aral ČR a.s. provozuje v České republice jednu z nejrozšířenějších sítí čerpacích stanic u nás. Vznikla v roce 1991 a k dnešnímu dni provozuje 69 čerpacích stanic na celém území České republiky.

Změny, kterými celá prezentace prošla, se dotkly téměř všeho. Ohromných změn doznala administrace stránek a také jejich vzhled a struktura. Administrace (část prezentace, která není přístupná návštěvníkům a s jejíž pomocí administrátoři mění obsah stránek) byla téměř celá předělána a nyní se s její pomocí může měnit obsah téměř všech částí stránek. Novým systémem a novou podobou některých částí databáze bylo dosaženo mnohem jednoduššího ovládání, což pro administrátory znamená úsporu práce a potažmo tolik ceněného času. Toto jsou zatím jen ty změny, které nejsou vidět.

Změnám, které jsou vidět, se budeme věnovat nyní. Nejvýraznější z nich je přirozeně změna designu. Nový vzhled stránek byl sestaven podle vzoru stránek Aralu v Německu. Změnám se neubránila ani struktura hlavní stránky celé prezentace, kde je v její spodní levé části umístěn přehled těch nejaktuálnějších novinek, tiskových zpráv a akcí, přičemž je zde umožněno nechat si vypsat například pouze a jen nové tiskové zprávy apod. Na hlavní stránce vpravo dole se nyní nachází tzv. rychlé odkazy, kterými se mohou návštěvníci dostat okamžitě na seznam čerpacích stanic, získat informace o restauracích na čerpacích stanicích a přihlásit se do systému newsletter (zasílání novinek emailem).

Stránky Aralu obsahují nepřeberné množství informací. Sekce Aral poskytuje informace o firmě samotné (o její historii, managementu, o oceněních, o Aralu v evropském měřítku a samozřejmě i o ekologii). Čerpací stanice jsou natolik důležité, že mají vlastní odkaz v menu – zde se nachází adresář všech stanic, vyhledávání, informace o stravování v restauracích Aral atd. Všichni návštěvníci se mhou stát prostřednictvím stránek členy Aral klubu (a budou dostávat digitální časopis), číst tiskové zprávy a to i mnoho let staré, prohlížet si fotogalerii a dozvědět se o novinkách a akcích.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2004

5.12.2004

Prodejci produktů Bosch EW si už nemohou hrát na „schovku na síti“

Titulek s trochou nadsázky hovoří o tom, že díky společnosti NETservis s.r.o. má divize koncernu Bosch s názvem ElektroWerkzeuge nový systém na vyhledávání svých prodejců.

1.12.2004

NETservis analytikem v České spořitelně

Ač se to někomu může zdát divné, je to tak. Společnost NETservis s.r.o. pracovala na analýze, kterou si u ní objednala největší česká banka, a to Česká spořitelna, a.s.

25.11.2004

KPMG a jejich Case Study Competition 2005

KPMG, světoznámá síť firem poskytující ostatním firmám širokou škálu služeb, pořádá již druhým rokem soutěž pro nové talenty. Pro tyto účely vytvořila společnost NETservis s.r.o. přihlašovací formulář.

16.11.2004

Coach doporučuje finančnický trénink

Další kompletní internetová prezentace, kterou pro agenturu Logan Training kompletně vytvořila společnost NETservis s.r.o., je na světě.

28.10.2004

Expresní „zlom“ do dvou dnů

Společnost Bauer Consulting, poskytující poradenské a manažerské služby, požádala společnost NETservis s.r.o. o expresní konverzi grafiky do HTML – tzv. „zlom“.

15.9.2004

„Zlepšováky“, které si zaslouží Váš Respekt

K dnešnímu dni doznaly stránky týdeníku Respekt několika výrazných a podstatných změn, které provedla společnost NETservis s.r.o.. Podívejte se které že „zlepšováky“ jsme pro vás připravili...

3.9.2004

Messer v novém kabátu, zima se blíží

Společnost NETservis s.r.o. provedla radikální změnu ve vzhledu stránek společnosti Messer Technogas s.r.o.. Jedná se o kompletní změnu designu dle německého vzoru.

25.8.2004

Vo Slovenskej republike tiež

V květnu letošního roku jsme dokončili práce na stránkách koncernu British Petroleum v ČR. Dnes jsme zprovoznili stránky téhož koncernu, avšak v jiné zemi – na Slovensku.

17.8.2004

Sklo neznají, tady jedou plasty...

Firma VYVA PLAST s.r.o., operující v oblasti vakuového tvarování a vytlačování profilů, získala díky společnosti NETservis s.r.o. nové stránky.

10.8.2004

Vše, co jste kdy chtěli vědět o vzduchotechnice a báli jste se zeptat...

Informační server www.filtrace-odsavani.cz, vytvořený společností NETservis s.r.o., radí a informuje o vzduchotechnice.

3.8.2004

Nekupujte zajíce v pytli – pomůže Vám nový informační portál

Dnešním dnem byl společností NETservis s.r.o. do plného provozu uveden nový informační portál www.myci-stroje.cz, zřízený jako podpora informovanosti o mycích strojích.

26.7.2004

Zemětřesení na webu Junkers.cz a vznik nového CD

Internetová prezentace divize Junkers společnosti Robert Bosch doznala významných změn, které provedla společnost NETservis s.r.o..

15.6.2004

Ocel, železo a internet?

Ocelářská společnost ThyssenKrupp Ferrosta, s.r.o., která je součástí významné světové skupiny Thyssen Krupp, má nyní díky společnosti NETservis s.r.o. zcela novou internetovou prezentaci.

4.6.2004

Nezapomeňme!...

Dnešním dnem si celý svět připomíná 15. výročí krvavého masakru na Pekingském náměstí Nebeského Klidu (na náměstí Tian-an men). Výbor Olympic Watch apeluje na civilizovaný svět těmito stránkami.

2.6.2004

Řemesla a internet

Fedor, společnost zabývající se zejména řemeslnou činností v oblasti truhlářství, sklenářství a natěračství, má díky společnosti NETservis s.r.o. nové stránky.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty