Hlavní stránka Pro novináře Do budoucna s Respektem, novým Respektem


Do budoucna s Respektem, novým Respektem

8.5.2006

Držitel ocenění Časopis roku 2005 v kategorii zpravodajský a/nebo ekonomický týdeník, časopis Respekt má od dnešního dne díky společnosti NETservis s.r.o. úplně nové stránky.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Časopis Respekt patří mezi naše nejvýznamnější klienty, se kterými spolupracujeme velice dlouhou dobu (již od roku 2001). Proto nás další úspěšný krok v naší vzájemné spolupráci nesmírně těší a budeme poctěni, bude-li tato naše spolupráce pokračovat i nadále.

Velice podstatnou změnou je změna designu, kterou sice technicky provedla společnost NETservis s.r.o., ale není autorem tohoto designu. Veškeré další změny se již velice úzce dotýkají systému článků atd.

Systém článků byl strukturně od základů předělán tak, aby bylo možné evidovat související články. Čtenář tak má jedinečnou možnost si nechat při čtení článku zobrazit odkazy na tématicky související články nebo i na články ze stejné rubriky. Mezi podstatné novinky patří i snaha Respektu poskytnout mnohem více prostoru pro názory čtenářů. V tomto duchu bylo ke každému z článků přidáno diskusní fórum, kde kdokoli může vyjádřit svůj názor k dané problematice. Kromě zavedení diskusí u jednotlivých článků, byly zavedeny i zcela nové rubriky: Blog, Aktuální zpráva, Duel, Anketa a Diskusní fórum. V Diskusním fóru jsou umístěny diskuse na aktuální témata, v Duelu naleznou čtenáři diskusi dvou různých stran při jejich argumentaci, ke které se mohou vyjadřovat, Aktuální zpráva obsahuje (jak již sám název napovídá) aktuální zprávy s připojenými diskusemi a v Blogu se autoři článků vyjadřují prakticky ke všemu, co uznají za vhodné. V rámci úplnosti je v plánu i systém, který umožní uveřejňování článků od samotných čtenářů.

Značných změn dosáhlo i vyhledávání článků. Nyní je možné přímo z hlavní strany vyhledat články pomocí několika kritérií - podle autora, podle státu, podle kraje nebo podle tématu. Pro nadšence a příznivce RSS kanálů (jsou to XML dokumenty, které poskytují informace o tom, co je na stránkách nového) byly tyto RSS kanály na Respektu zavedeny. Ke všem změnám je nutno dodat, že veškeré programovací práce zabraly zhruba 6 týdnů a stránky jsou vytvořeny v přísných standardech a jsou i díky tomu čitelné nejen na nejpoužívanějších prohlížečích, ale i na těch poněkud exotických (například prohlížeče Safari či Koqueror platformy Mac).

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2006

21.12.2006

Spotřebitelské vzdělávání dorazilo už i k nám

Společnost NETservis s.r.o. spustila dva nové weby zadané neziskovou organizací Generation Europe Foundation - anglická verze stránek www.consumer-education.eu a česká verze www.spotrebitel-vzdelavani.cz. Zadavatel dodal design a vše ostatní již bylo na společnosti NETservis s.r.o.

12.12.2006

Castrol a jejich nový web

Téměř půl roku trvající projekt stavby nových internetových stránek společnosti Castrol Lubricants (CR), s.r.o. byl k dnešnímu dni dokončen a spuštěn.

1.12.2006

Potrubní stránky

Společnost NETservis s.r.o. v těchto dnech spustila novou internetovou prezentaci společnosti Modřanská Potrubní, a.s.. Prezentace obsahuje rozsáhlou a takřka "všemocnou" administraci, s jejíž pomocí mohou pracovníci Modřanské Potrubní, a.s. upravovat web dle svých přání.

27.11.2006

Spotřebitelské vzdělávání má svůj publicistický web

Ve spolupráci s Generation Europe, neziskovou organizací působící především v oblasti vzdělávání, zprovoznila společnost NETservis s.r.o. nový server www.generation-europe.cz, který je věnován publikační činnosti v oblasti spotřebitelského vzdělávání.

7.11.2006

Koloniál na Respektu - netradiční eshop

Společnost NETservis s.r.o. vytvořila při pokračující spolupráci s týdeníkem týdeníkem Respekt další novinku - eshop zvaný Koloniál.

25.10.2006

Subdodávka pro DHL

Program na letošním prezentačním CD české pobočky společnosti DHL vyrobila společnost NETservis s.r.o.. Grafické ztvárnění, tvorba tiskovin, zajištění lisu CD a především komunikaci s DHL zajišťovala agentura GARP.

20.10.2006

RESPEKTujme nový server

Náš dlouhodobý klient, týdeník Respekt, po vyhodnocení stoupajících statistik přístupů a po konzultaci s námi se rozhodl pro zakoupení vlastního serveru určeného jen a pouze pro potřeby Respektu. Tento server byl umístěn vedle našich serverů, tedy serverů společnosti NETservis s.r.o..

10.10.2006

Ubytovací portál

K dnešnímu dni společnost NETservis s.r.o. spustila portál Prague Saints, který prezentuje hlavní město Prahu a ubytování cíleně pro gay komunitu.

26.9.2006

Bannery pro Centrum nákupu

Server www.centrumnakupu.cz je naším dalším klientem využívajícím poměrně zajímavý produkt - HTML bannery. Společnost NETservis s.r.o. připravila tyto bannery tak, aby vyhovovaly specifickým nárokům klienta. Přečtěte si, o které specifické nároky se jedná - mohou se vám také hodit...

20.9.2006

Další Blaupunkt mezi námi - tentokrát v Srbsku

Po zprovoznění slovinské verze stránek Blaupunkt jsme začali pracovat na vytvoření srbské verze stránek Blaupunkt, kterou jsme k dnešnímu dni zprovoznili.

18.9.2006

Další projekt s Českou společností podpory zdraví

Další projekt v rámci spolupráce s Českou společností podpory zdraví, stránky www.pin-prevence.cz byly zprovozněny společností NETservis s.r.o..

14.9.2006

Logo pro BENEFIT Partner

K dnešnímu dni jsme úspěšně dodali nové produktové logo pro společnost BENEFIT Partner s.r.o. k jejich novému produktu s názvem TL NET.

7.9.2006

Profesionalita a partnerství s Progy

Pro společnost PROGY PROFESSIONAL ENERGY s.r.o. jsme měli tu čest vyrobit kompletní corporate identity - vše od logotypu přes internetové stránky až po potisk aut.

1.9.2006

Respekt povolává nové bloggery

Prezentace časopisu Respekt byla obohacena o nový prvek - blogovací systém. Šablony pro tento systém v expresní době dodala společnost NETservis s.r.o..

11.8.2006

Komunitní evropský server

K dnešnímu dni společnost NETservis s.r.o. spustila stránky Yomag, komunitní evropský server určený pro publikační činnost studentů z celé Evropy.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty