Hlavní stránka Pro novináře Drink S.O.S. a jejich netradiční stránky s netradiční HROU


Drink S.O.S. a jejich netradiční stránky s netradiční HROU

20.1.2004

Firma Drink S.O.S., poskytující velmi specifické a užitečné služby, má díky společnosti NETservis s.r.o. zbrusu nové internetové stránky, které disponují převážně technologií flash a skvělou hrou.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Firma Drink S.O.S. poskytuje služby, které jsou opravdu velmi užitečné. Poskytují řidiče pro majitele vozů, kteří požijí před jízdou alkohol. Ti zavolají Drink S.O.S., kteří vyšlou své vozidlo a dopraví k dotyčnému spolehlivého řidiče, který zákazníka i jeho automobil doveze bezpečně, a hlavně podle pravidel silničního provozu, domů.

Společnost NETservis vytvořila kompletně novou internetovou prezentaci firmy Drink S.O.S. a zajistila pro ní technické zázemí. Co se týče návrhu a realizace celé prezentace, získal NETservis jak se říká „volné ruce“. Vzhled prezentace, obsah včetně rubrik a textů – to vše bylo oproti zvyklostem vytvořeno společností NETservis. Tato prezentace byla z velké části vytvořena pomocí technologie flash. Na stránkách se mimo jiné nacházejí informace o přístupu policie k celé problematice „alkoholu za volantem“, podrobné informace o službách firmy Drink S.O.S., několik rad a nápadů na zažehnání kocoviny, diskusní fórum atd.

Ovšem hlavní a tou skutečně nejzajímavější částí celé prezentace je flashová hra Grand Drink Auto. Zde si návštěvníci mohou vyzkoušet jízdu pod vlivem alkoholu. Základním cílem této hry, ostatně jako každé jiné, je dojet co nejdál a tím získat co nejvíce bodů a probojovat se i mezi prvních pět nejlepších opilých řidičů. V průběhu hry se ovládání vozidla s přibývající hladinou alkoholu v krvi stává obtížnějším a obtížnějším a začíná docházet k nehodám. Rovněž se začne projevovat vliv alkoholu na řidičův zrak – rozmazané vidění, třesoucí se obraz atd. Vítězem se stane ten, který přes všechny nesnáze, které alkohol za volantem přináší, dojede co nejdále. A čím vlastně hra končí? Smrtí, vždy smrtí. Hra končí pokud řidič počtvrté nabourá. Neváhejte a zkuste si zahrát skvělou nenáročnou hru a nezapomeňte: řízení pod vlivem alkoholu je životu nebezpečné a to nejen dotyčnému řidiči, ale hlavně ostatním lidem.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2004

5.12.2004

Prodejci produktů Bosch EW si už nemohou hrát na „schovku na síti“

Titulek s trochou nadsázky hovoří o tom, že díky společnosti NETservis s.r.o. má divize koncernu Bosch s názvem ElektroWerkzeuge nový systém na vyhledávání svých prodejců.

1.12.2004

NETservis analytikem v České spořitelně

Ač se to někomu může zdát divné, je to tak. Společnost NETservis s.r.o. pracovala na analýze, kterou si u ní objednala největší česká banka, a to Česká spořitelna, a.s.

25.11.2004

KPMG a jejich Case Study Competition 2005

KPMG, světoznámá síť firem poskytující ostatním firmám širokou škálu služeb, pořádá již druhým rokem soutěž pro nové talenty. Pro tyto účely vytvořila společnost NETservis s.r.o. přihlašovací formulář.

16.11.2004

Coach doporučuje finančnický trénink

Další kompletní internetová prezentace, kterou pro agenturu Logan Training kompletně vytvořila společnost NETservis s.r.o., je na světě.

28.10.2004

Expresní „zlom“ do dvou dnů

Společnost Bauer Consulting, poskytující poradenské a manažerské služby, požádala společnost NETservis s.r.o. o expresní konverzi grafiky do HTML – tzv. „zlom“.

15.9.2004

„Zlepšováky“, které si zaslouží Váš Respekt

K dnešnímu dni doznaly stránky týdeníku Respekt několika výrazných a podstatných změn, které provedla společnost NETservis s.r.o.. Podívejte se které že „zlepšováky“ jsme pro vás připravili...

3.9.2004

Messer v novém kabátu, zima se blíží

Společnost NETservis s.r.o. provedla radikální změnu ve vzhledu stránek společnosti Messer Technogas s.r.o.. Jedná se o kompletní změnu designu dle německého vzoru.

25.8.2004

Vo Slovenskej republike tiež

V květnu letošního roku jsme dokončili práce na stránkách koncernu British Petroleum v ČR. Dnes jsme zprovoznili stránky téhož koncernu, avšak v jiné zemi – na Slovensku.

17.8.2004

Sklo neznají, tady jedou plasty...

Firma VYVA PLAST s.r.o., operující v oblasti vakuového tvarování a vytlačování profilů, získala díky společnosti NETservis s.r.o. nové stránky.

10.8.2004

Vše, co jste kdy chtěli vědět o vzduchotechnice a báli jste se zeptat...

Informační server www.filtrace-odsavani.cz, vytvořený společností NETservis s.r.o., radí a informuje o vzduchotechnice.

3.8.2004

Nekupujte zajíce v pytli – pomůže Vám nový informační portál

Dnešním dnem byl společností NETservis s.r.o. do plného provozu uveden nový informační portál www.myci-stroje.cz, zřízený jako podpora informovanosti o mycích strojích.

29.7.2004

Aral.cz natankoval nové stránky

Nedávno naše společnost NETservis s.r.o. zvítězila v náročném výběrovém řízení na změny internetové prezentace společnosti Aral ČR a.s.. Tyto změny jsou nyní hotové.

26.7.2004

Zemětřesení na webu Junkers.cz a vznik nového CD

Internetová prezentace divize Junkers společnosti Robert Bosch doznala významných změn, které provedla společnost NETservis s.r.o..

15.6.2004

Ocel, železo a internet?

Ocelářská společnost ThyssenKrupp Ferrosta, s.r.o., která je součástí významné světové skupiny Thyssen Krupp, má nyní díky společnosti NETservis s.r.o. zcela novou internetovou prezentaci.

4.6.2004

Nezapomeňme!...

Dnešním dnem si celý svět připomíná 15. výročí krvavého masakru na Pekingském náměstí Nebeského Klidu (na náměstí Tian-an men). Výbor Olympic Watch apeluje na civilizovaný svět těmito stránkami.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty