Hlavní stránka Pro novináře Elektronické tiskové zprávy na síti sítí dle NETservisu


Elektronické tiskové zprávy na síti sítí dle NETservisu

23.9.2002

Společnost NETservis, s.r.o. dokončila zcela nový projekt, jehož náplní bylo vytvoření centrálního serveru pro všechny tiskové zprávy ze skupiny Robert Bosch.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Společnost Bosch je po celém světě známá jako jedno z největších německých konsorcií působících na trhu již více jak sto let. S jejím jménem se nesou hodnoty jako tradice, kvalita či spolehlivost a podle toho vypadají také její požadavky. Web obsahující desítky tiskových zpráv se dá udělat hned několika způsoby, ale obě firmy v tomto případě přistoupily na ten nejkomplexnější systém.

Internetová stránka Bosch – tiskové zprávy, tak není jen další z dlouhé řady „obyčejných“ serverů. Jedná se o rozsáhlý textový a grafický archiv, který bych vám nyní rád jménem naší společnosti na následujících řádcích alespoň ve stručnosti přiblížil.

Základní koncepce webu zůstala totožná s všemi předešlými projekty a prezentacemi společnosti Bosch. Vizuální stránka tak je především účelná, nikoli zbytečně dráždivá a rušivá. Stránka se v podstatě dělí na hlavní dvě části: obsahovou a vyhledávací. První jmenovaná součást je zpracována zcela standardně. Každá tisková zpráva obsahuje místo pro fotografie a další grafické podklady, které jsou dostupné hned ve dvou rozlišeních a samozřejmě i odkaz na překlad v příslušném jazyce.

Vyhledávací centrála pak znamená skutečný informační poklad, jelikož s její pomocí se uživateli rozhodně nestane, že by nějaký relevantní údaj přehlédl či nemohl vyhledat, ač by se v databázi vyskytoval. To je problém především konkurenčních systémů. Vyhledávat informace tak lze buďto klasickým způsobem v řadě specifických oblastí, podle data uveřejnění, klíčových slov nebo i obrázků. Posledně jmenovaný způsob je pak opravdu velmi užitečný už jen v případě, že dotyčná osoba hledá nějakou fotografii pro dokumentaci, jelikož na serveru tak zcela svévolně vzniká báječně udržovaná a dostupná grafická databáze.

Nedílnou součástí webu je i adresa na kontaktní osobu společnosti a možnost registrace pro novináře, kteří po jejím úspěšném vyplnění mohou získávat bezplatně ty nejčerstvější tiskové zprávy přímo do elektronické pošty. Přitom je možno vybrat si jen určité oblasti zájmu, aby nebyl člověk zatěžován nepožadovaným materiálem.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2002

15.12.2002

Nový web, který si dozajista zaslouží váš „Respekt“

Společnost NETservis, s.r.o. na zakázku týdeníku Respekt kompletně přepracovala internetový server tohoto populárního magazínu, který teď disponuje velmi moderními možnostmi a technologiemi, nadále však i nezaměnitelným osobitým vzhledem.

12.12.2002

Design pro vodovody a kanalizace

Společnost NETservis s.r.o. dodala grafiku a převedla ji do HTML pro vodovody a kanalizace VaK Beroun. Výsledný aktuální design je ale značně odlišný.

9.12.2002

NETservis zprovoznil prezentaci multivitamínového prostředku Supradyn

Společnosti NETservis, s.r.o. se podařilo úspěšně dokončit vývoj internetové prezentace multivitamínového prostředku Supradyn , jenž je produktem světoznámé farmaceutické společnosti Roche.

6.12.2002

NETservis dokončil vývoj internetové prezentace společnosti SAMCOR

Společnost NETservis, s.r.o. během pouhých tří týdnů vytvořila a uvedla do provozu zcela novou internetovou prezentaci pro bezpečnostní službu Samcor.

19.11.2002

Připomínka letní tragédie: galerie „Povodně 2002“ od České pojišťovny

Společnost NETservis, s.r.o. dokončila tvorbu internetové galerie, která se zaměřuje na obrazovou prezentaci snímků z letošních letních záplav, které postihly velkou část naší republiky.

13.11.2002

NETservis dokončil zakázku na anglickou verzi webu České pojišťovny

Společnost NETservis, s.r.o. zpracovala anglickou mutaci domácích internetových stránek firmy Česká pojišťovna a.s., která nyní obsahuje všechny základní informační součásti a sekce.

24.10.2002

NETservis zakoupil nový server pro hostování internetových prezentací

Společnost NETservis, s.r.o. právě v těchto dnech zakoupila a zprovoznila zcela nový server, jenž může nyní nabídnout svým zákazníkům jako technologicky nejvyspělejší základnu pro jejich internetové prezentace.

11.10.2002

Messer Technogas nyní v angličtině

Nutností pro stránky firem, které jsou součástí velkých zahraničních nadnárodních společností, jsou stránky v anglickém jazyce. Takové, které teď má společnost Messer Technogas.

2.10.2002

Stránky pro bankovní informační systémy

Společnost AXA s.r.o., která dodává bankovní a podnikové informační systémy, má díky společnosti NETservis s.r.o. opět nové internetové stránky.

21.9.2002

Extranet Bosche je opět bohatší

Společnost Robert Bosch má nyní vylepšený extranetový systém. Společnost NETservis s.r.o. zde vytvořila databázi obrázků.

20.9.2002

Kompletní prezentace pro společnost BET s.r.o.

I pro dodavatele reklamních a dárkových předmětů, kterým je společnost BET s.r.o., byla internetová prezentace nezbytná – nyní je na světě, a to díky společnosti NETservis s.r.o..

15.9.2002

Modrá vlna České pojišťovny nyní i na webu

NETservis, s.r.o. spustil internetovou mini-prezentaci, která má za úkol stručně informovat o službách a možnostech dopravního zpravodajství Modrá vlna, jehož sponzorem je Česká pojišťovna a společnost ABA.

15.9.2002

Bosch – prezentace divize AA

Společnost NETservis s.r.o. vytvořila novou prezentaci divize autopříslušenství a automobilové diagnostiky společnosti Robert Bosch se zkratkou AA.

10.9.2002

NETservis spustil prezentaci výroční zprávy České pojišťovny za rok 2001

Společnost NETservis, s.r.o. získala zakázku a vyhotovila podle ní vkusnou webovou prezentaci pro výroční zprávu společnosti Česká pojišťovna a.s. za rok 2001.

12.8.2002

Luxusní francouzská móda a internet jdou dohromady

Dovozce světoznámé, vysoce kvalitní a renomované módy, společnost DYNA STYLE – CZ, s.r.o., má nyní nové internetové stránky, které zhotovila naše společnost NETservis s.r.o..
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty