Hlavní stránka Pro novináře Extranet Bosche je opět bohatší


Extranet Bosche je opět bohatší

21.9.2002

Společnost Robert Bosch má nyní vylepšený extranetový systém. Společnost NETservis s.r.o. zde vytvořila databázi obrázků.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Ač se nově vytvořená databáze obrázků na první pohled může jevit nedůležitá, platí zde pravý opak. Jedná se o součást extranetového systému společnosti Robert Bosch, což znamená, že do tohoto systému mají možnost vstoupit pouze spolupracující firmy, kterým Bosch tento přístup umožnil. Databáze obrázků je určena především reklamním agenturám, které s její pomocí mohou vyhledávat a stahovat veškeré obrázky týkající se společnosti Robert Bosch. Odpadá tím složité vyhledávání na prezentačních CD a oběma stranám tento systém značně ušetří čas, námahu a především peníze ušetřené za Messenger, kteří by byli pro přepravu dat nezbytní.

Samotný systém poskytuje několik možností vyhledávání. První z nich je fulltextové vyhledávání, kde dojde k hledání požadovaného slova ve všech informacích o obrázku. Druhou možností je použití vyhledávání podle oblasti, kde se vyhledají pouze obrázky ze zadané oblasti. A třetí možností je použití vyhledávání podle klíčového slova. Každý obrázek má přidělena klíčová slova, ke kterým se tématicky váže. A právě abecedně uspořádaný seznam těchto klíčových slov umožňuje tento třetí systém vyhledávání.

Dále systém poskytuje dvě náhledové velikosti obrázků a veškeré vyčerpávající informace o obrázku (umístění, typ, velikost, téma, klíčová slova, umístění atd.). Systém slouží tedy jako zásobárna podkladů pro firmy, kterým společnost Robert Bosch umožní ve své administraci přístup, který je časově omezený.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2002

15.12.2002

Nový web, který si dozajista zaslouží váš „Respekt“

Společnost NETservis, s.r.o. na zakázku týdeníku Respekt kompletně přepracovala internetový server tohoto populárního magazínu, který teď disponuje velmi moderními možnostmi a technologiemi, nadále však i nezaměnitelným osobitým vzhledem.

12.12.2002

Design pro vodovody a kanalizace

Společnost NETservis s.r.o. dodala grafiku a převedla ji do HTML pro vodovody a kanalizace VaK Beroun. Výsledný aktuální design je ale značně odlišný.

9.12.2002

NETservis zprovoznil prezentaci multivitamínového prostředku Supradyn

Společnosti NETservis, s.r.o. se podařilo úspěšně dokončit vývoj internetové prezentace multivitamínového prostředku Supradyn , jenž je produktem světoznámé farmaceutické společnosti Roche.

6.12.2002

NETservis dokončil vývoj internetové prezentace společnosti SAMCOR

Společnost NETservis, s.r.o. během pouhých tří týdnů vytvořila a uvedla do provozu zcela novou internetovou prezentaci pro bezpečnostní službu Samcor.

19.11.2002

Připomínka letní tragédie: galerie „Povodně 2002“ od České pojišťovny

Společnost NETservis, s.r.o. dokončila tvorbu internetové galerie, která se zaměřuje na obrazovou prezentaci snímků z letošních letních záplav, které postihly velkou část naší republiky.

13.11.2002

NETservis dokončil zakázku na anglickou verzi webu České pojišťovny

Společnost NETservis, s.r.o. zpracovala anglickou mutaci domácích internetových stránek firmy Česká pojišťovna a.s., která nyní obsahuje všechny základní informační součásti a sekce.

24.10.2002

NETservis zakoupil nový server pro hostování internetových prezentací

Společnost NETservis, s.r.o. právě v těchto dnech zakoupila a zprovoznila zcela nový server, jenž může nyní nabídnout svým zákazníkům jako technologicky nejvyspělejší základnu pro jejich internetové prezentace.

11.10.2002

Messer Technogas nyní v angličtině

Nutností pro stránky firem, které jsou součástí velkých zahraničních nadnárodních společností, jsou stránky v anglickém jazyce. Takové, které teď má společnost Messer Technogas.

2.10.2002

Stránky pro bankovní informační systémy

Společnost AXA s.r.o., která dodává bankovní a podnikové informační systémy, má díky společnosti NETservis s.r.o. opět nové internetové stránky.

23.9.2002

Elektronické tiskové zprávy na síti sítí dle NETservisu

Společnost NETservis, s.r.o. dokončila zcela nový projekt, jehož náplní bylo vytvoření centrálního serveru pro všechny tiskové zprávy ze skupiny Robert Bosch.

20.9.2002

Kompletní prezentace pro společnost BET s.r.o.

I pro dodavatele reklamních a dárkových předmětů, kterým je společnost BET s.r.o., byla internetová prezentace nezbytná – nyní je na světě, a to díky společnosti NETservis s.r.o..

15.9.2002

Modrá vlna České pojišťovny nyní i na webu

NETservis, s.r.o. spustil internetovou mini-prezentaci, která má za úkol stručně informovat o službách a možnostech dopravního zpravodajství Modrá vlna, jehož sponzorem je Česká pojišťovna a společnost ABA.

15.9.2002

Bosch – prezentace divize AA

Společnost NETservis s.r.o. vytvořila novou prezentaci divize autopříslušenství a automobilové diagnostiky společnosti Robert Bosch se zkratkou AA.

10.9.2002

NETservis spustil prezentaci výroční zprávy České pojišťovny za rok 2001

Společnost NETservis, s.r.o. získala zakázku a vyhotovila podle ní vkusnou webovou prezentaci pro výroční zprávu společnosti Česká pojišťovna a.s. za rok 2001.

12.8.2002

Luxusní francouzská móda a internet jdou dohromady

Dovozce světoznámé, vysoce kvalitní a renomované módy, společnost DYNA STYLE – CZ, s.r.o., má nyní nové internetové stránky, které zhotovila naše společnost NETservis s.r.o..
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty