Hlavní stránka Pro novináře I odpady potřebují profesionální správu


I odpady potřebují profesionální správu

4.2.2004

Software na správu odpadového hospodářství, který již několik let úspěšně vyvíjí a poskytuje společnost Inisoft s.r.o., má nyní od společnosti NETservis s.r.o. novou prezentaci.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Společnost Inisoft s.r.o. se zabývá vývojem a poskytováním software určeného pro odpadové hospodářství. Tyto své služby poskytuje již 12 let a spolu s velikými zkušenostmi v oboru se může pyšnit faktem, že její produkty jsou v České Republice nejrozšířenější a nejpoužívanější jak v soukromém sektoru tak i ve státní správě.

Webová prezentace společnosti byla kompletně navržena a zprovozněna společností NETservis. Tradičně jednoduchý a přehledný design disponuje příjemným světlým bílo-modrým nádechem. Součástí prezentace jsou nezbytné rubriky jako reference, produkty, kontakty, atd. Krom těchto „klasických“ rubrik zde ovšem návštěvníci mohou nalézt i odkazy na legislativní problematiku odpadového hospodářství, kterou Inisoft pečlivě sleduje a implementuje ji do svých nových produktů nebo stránky se zákaznickou podporou včetně downloadu souborů.

Rovněž se návštěvníci mohou podívat na články, v nichž najdou aktuality týkající se nových programů a novinek v legislativě. K těmto článkům jsou připojeny diskuze, do kterých může své příspěvky na dané téma přidat každý. Velmi zajímavým prvkem celé prezentace je objednávkový formulář, s jehož pomocí si může zákazník objednat produkty firmy a přímo v objednávce se mu v závislosti na právě vybíraných produktech automaticky vypočítavá konečná cena.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2004

5.12.2004

Prodejci produktů Bosch EW si už nemohou hrát na „schovku na síti“

Titulek s trochou nadsázky hovoří o tom, že díky společnosti NETservis s.r.o. má divize koncernu Bosch s názvem ElektroWerkzeuge nový systém na vyhledávání svých prodejců.

1.12.2004

NETservis analytikem v České spořitelně

Ač se to někomu může zdát divné, je to tak. Společnost NETservis s.r.o. pracovala na analýze, kterou si u ní objednala největší česká banka, a to Česká spořitelna, a.s.

25.11.2004

KPMG a jejich Case Study Competition 2005

KPMG, světoznámá síť firem poskytující ostatním firmám širokou škálu služeb, pořádá již druhým rokem soutěž pro nové talenty. Pro tyto účely vytvořila společnost NETservis s.r.o. přihlašovací formulář.

16.11.2004

Coach doporučuje finančnický trénink

Další kompletní internetová prezentace, kterou pro agenturu Logan Training kompletně vytvořila společnost NETservis s.r.o., je na světě.

28.10.2004

Expresní „zlom“ do dvou dnů

Společnost Bauer Consulting, poskytující poradenské a manažerské služby, požádala společnost NETservis s.r.o. o expresní konverzi grafiky do HTML – tzv. „zlom“.

15.9.2004

„Zlepšováky“, které si zaslouží Váš Respekt

K dnešnímu dni doznaly stránky týdeníku Respekt několika výrazných a podstatných změn, které provedla společnost NETservis s.r.o.. Podívejte se které že „zlepšováky“ jsme pro vás připravili...

3.9.2004

Messer v novém kabátu, zima se blíží

Společnost NETservis s.r.o. provedla radikální změnu ve vzhledu stránek společnosti Messer Technogas s.r.o.. Jedná se o kompletní změnu designu dle německého vzoru.

25.8.2004

Vo Slovenskej republike tiež

V květnu letošního roku jsme dokončili práce na stránkách koncernu British Petroleum v ČR. Dnes jsme zprovoznili stránky téhož koncernu, avšak v jiné zemi – na Slovensku.

17.8.2004

Sklo neznají, tady jedou plasty...

Firma VYVA PLAST s.r.o., operující v oblasti vakuového tvarování a vytlačování profilů, získala díky společnosti NETservis s.r.o. nové stránky.

10.8.2004

Vše, co jste kdy chtěli vědět o vzduchotechnice a báli jste se zeptat...

Informační server www.filtrace-odsavani.cz, vytvořený společností NETservis s.r.o., radí a informuje o vzduchotechnice.

3.8.2004

Nekupujte zajíce v pytli – pomůže Vám nový informační portál

Dnešním dnem byl společností NETservis s.r.o. do plného provozu uveden nový informační portál www.myci-stroje.cz, zřízený jako podpora informovanosti o mycích strojích.

29.7.2004

Aral.cz natankoval nové stránky

Nedávno naše společnost NETservis s.r.o. zvítězila v náročném výběrovém řízení na změny internetové prezentace společnosti Aral ČR a.s.. Tyto změny jsou nyní hotové.

26.7.2004

Zemětřesení na webu Junkers.cz a vznik nového CD

Internetová prezentace divize Junkers společnosti Robert Bosch doznala významných změn, které provedla společnost NETservis s.r.o..

15.6.2004

Ocel, železo a internet?

Ocelářská společnost ThyssenKrupp Ferrosta, s.r.o., která je součástí významné světové skupiny Thyssen Krupp, má nyní díky společnosti NETservis s.r.o. zcela novou internetovou prezentaci.

4.6.2004

Nezapomeňme!...

Dnešním dnem si celý svět připomíná 15. výročí krvavého masakru na Pekingském náměstí Nebeského Klidu (na náměstí Tian-an men). Výbor Olympic Watch apeluje na civilizovaný svět těmito stránkami.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty