Hlavní stránka Pro novináře Interaktivní mapa pro Messer Technogas


Interaktivní mapa pro Messer Technogas

17.7.2006

Společnost Messer Technogas s.r.o. vyvíjela nové stránky pomocí CMS (content management systemu). Modul obsahující přehled prodejních míst připravila společnost NETservis s.r.o..

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Na nových stránkách společnosti Messer Technogas s.r.o., která je pobočkou německé firmy Messer, pracovali přímo její vlastní zaměstnanci, kterým toto bylo umožněno díky CMS (content management systému). Tento systém umožnil vytvořit internetovou prezentaci všem národním pobočkám společnosti Messer.

Na jednu součást stránek byl CMS systém krátký a právě o dodání této části byla požádána společnost NETservis. Jednalo se o stránku Prodejní místa technických plynů, kdy byla předmětem dodávky interaktivní mapa České republiky a zpracování velkého množství prodejních míst. Specifikem této dodávky byla především nutnost před zahájením prací vybrat takovou technologii, kterou šlo ve spojení s CMS použít. Přístup do CMS a to i pro zkušební potřeby byl možný pouze v sídle společnosti Messer. Přes tato veškerá úskalí se podařilo vše dokončit v termínu a úspěšně zprovoznit.

Přehledová mapa má dvě funkce - 1. po najetí myší na dané město se automaticky pod mapou objeví všechny jemu příslušející kontakty včetně obchodních zástupců; 2. po kliknutí na dané město se do nového okna otevřou veškeré podstatné informace v příslušné grafické úpravě. Je zde umožněn i tisk tohoto okna. Kromě interaktivní mapy vytvořila společnost NETservis i přehledy prodejních míst podle jednotlivých krajů a i pro celou Českou republiku. Odkazy na tyto seznamy, kde je k dispozici verze ke stažení a samozřejmě možnost tisku, jsou umístěny hned pod mapou.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2006

21.12.2006

Spotřebitelské vzdělávání dorazilo už i k nám

Společnost NETservis s.r.o. spustila dva nové weby zadané neziskovou organizací Generation Europe Foundation - anglická verze stránek www.consumer-education.eu a česká verze www.spotrebitel-vzdelavani.cz. Zadavatel dodal design a vše ostatní již bylo na společnosti NETservis s.r.o.

12.12.2006

Castrol a jejich nový web

Téměř půl roku trvající projekt stavby nových internetových stránek společnosti Castrol Lubricants (CR), s.r.o. byl k dnešnímu dni dokončen a spuštěn.

1.12.2006

Potrubní stránky

Společnost NETservis s.r.o. v těchto dnech spustila novou internetovou prezentaci společnosti Modřanská Potrubní, a.s.. Prezentace obsahuje rozsáhlou a takřka "všemocnou" administraci, s jejíž pomocí mohou pracovníci Modřanské Potrubní, a.s. upravovat web dle svých přání.

27.11.2006

Spotřebitelské vzdělávání má svůj publicistický web

Ve spolupráci s Generation Europe, neziskovou organizací působící především v oblasti vzdělávání, zprovoznila společnost NETservis s.r.o. nový server www.generation-europe.cz, který je věnován publikační činnosti v oblasti spotřebitelského vzdělávání.

7.11.2006

Koloniál na Respektu - netradiční eshop

Společnost NETservis s.r.o. vytvořila při pokračující spolupráci s týdeníkem týdeníkem Respekt další novinku - eshop zvaný Koloniál.

25.10.2006

Subdodávka pro DHL

Program na letošním prezentačním CD české pobočky společnosti DHL vyrobila společnost NETservis s.r.o.. Grafické ztvárnění, tvorba tiskovin, zajištění lisu CD a především komunikaci s DHL zajišťovala agentura GARP.

20.10.2006

RESPEKTujme nový server

Náš dlouhodobý klient, týdeník Respekt, po vyhodnocení stoupajících statistik přístupů a po konzultaci s námi se rozhodl pro zakoupení vlastního serveru určeného jen a pouze pro potřeby Respektu. Tento server byl umístěn vedle našich serverů, tedy serverů společnosti NETservis s.r.o..

10.10.2006

Ubytovací portál

K dnešnímu dni společnost NETservis s.r.o. spustila portál Prague Saints, který prezentuje hlavní město Prahu a ubytování cíleně pro gay komunitu.

26.9.2006

Bannery pro Centrum nákupu

Server www.centrumnakupu.cz je naším dalším klientem využívajícím poměrně zajímavý produkt - HTML bannery. Společnost NETservis s.r.o. připravila tyto bannery tak, aby vyhovovaly specifickým nárokům klienta. Přečtěte si, o které specifické nároky se jedná - mohou se vám také hodit...

20.9.2006

Další Blaupunkt mezi námi - tentokrát v Srbsku

Po zprovoznění slovinské verze stránek Blaupunkt jsme začali pracovat na vytvoření srbské verze stránek Blaupunkt, kterou jsme k dnešnímu dni zprovoznili.

18.9.2006

Další projekt s Českou společností podpory zdraví

Další projekt v rámci spolupráce s Českou společností podpory zdraví, stránky www.pin-prevence.cz byly zprovozněny společností NETservis s.r.o..

14.9.2006

Logo pro BENEFIT Partner

K dnešnímu dni jsme úspěšně dodali nové produktové logo pro společnost BENEFIT Partner s.r.o. k jejich novému produktu s názvem TL NET.

7.9.2006

Profesionalita a partnerství s Progy

Pro společnost PROGY PROFESSIONAL ENERGY s.r.o. jsme měli tu čest vyrobit kompletní corporate identity - vše od logotypu přes internetové stránky až po potisk aut.

1.9.2006

Respekt povolává nové bloggery

Prezentace časopisu Respekt byla obohacena o nový prvek - blogovací systém. Šablony pro tento systém v expresní době dodala společnost NETservis s.r.o..

11.8.2006

Komunitní evropský server

K dnešnímu dni společnost NETservis s.r.o. spustila stránky Yomag, komunitní evropský server určený pro publikační činnost studentů z celé Evropy.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty