Hlavní stránka Pro novináře LOH 2008 v Číně a lidská práva


LOH 2008 v Číně a lidská práva

18.12.2003

Internetová prezentace Olympic Watch se dočkala několika změn v oblasti designu a vnitřní struktury. Všechny tyto změny sponzorsky, čili bez nároku na honorář, provedla společnost NETservis s.r.o..

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Olympic Watch (Výbor pro olympijské hry 2008 ve svobodné a demokratické zemi) se, jak již sám název napovídá, zabývá problematikou riskantního rozhodnutí Mezinárodního olympijského výboru, kterým bylo ustanoveno konání letních olympijských her v roce 2008 v komunistické Číně. Členy mezinárodního výboru Olympic Watch jsou činitelé různých profesí (spisovatelé, politologové, politici,…) z různých zemí (Česká Republika, Francie, Anglie, Peru, Velká Británie, USA a Slovensko) a snaží se sledovat dění v nejlidnatější zemi světa – v Číně.

Sledují hlavně otázky týkající se porušování lidských práv a snaží se nalézt odpovědi na klíčovou otázku – zda bude konání LOH 2003 v Číně výsměchem všem olympijským ideálnům nebo klíčovým momentem, který nastartuje budování demokracie v jedné z posledních bašt komunismu. Cílem výboru Olympic Watch bude v případě nezlepšujících se podmínek v dodržování základních lidských práv a svobod i protest Mezinárodnímu olympijskému výboru a žádost o konání LOH 2008 někde jinde nebo apel na ostatní demokratické státy, aby konání her bojkotovaly.

Internetová prezentace výboru Olympic Watch doznala několika změn. Došlo k lehkému předěláni designu, ke změně navigace a textu a hlavně k dynamizaci některých částí prezentace. V přehledném a decentně řešeném menu nyní můžete nalézt úplně vše, co se týká výboru Olympic Watch – stanovy, tiskové zprávy, výroční zprávy, prohlášení, členy, kontakty…. Odkazy na stránky s podobnou nebo jakkoliv související problematikou jsou samozřejmostí. Výbor Olympic Watch se snaží sledovat dění a zveřejňuje články týkající se této problematiky. Tyto články jsou řazeny do různých kategorií (svoboda slova, trest smrti, Tibet,…) a jejich vkládání a editace je plně dynamické. Součástí prezentace je i její anglická verze.

Velice rádi jsme se ujali této internetové prezentace a protože ideály, názory, lidské soucítění a demokratické smýšlení s výborem Olympic Watch sdílíme, rozhodli jsme se celou svou činnost týkající se prezentace Olympic Watch sponzorovat. Není tomu tak dávno, co byla lidská práva podobným, ne-li stejným, způsobem potlačována i u nás v bývalém Československu, ale lidé na to snadno zapomínají. Chceme jim tímto připomenout, jaké to bylo a že musíme pomáhat tam, kde jsou pošlapávána lidská práva. Nesmírně si vážíme základních lidských práv a svobod a demokracie, která jako jediná umožňuje jejich dodržování. Připojte se k nám a navštivte prosím stránky Olympic Watch.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2003

11.12.2003

Nová tvář Bosch Security Systems

Internetová prezentace společnosti Bosch Security Systems dosáhla několika významných změn, o které se postarala společnost NETservis s.r.o.

1.12.2003

MSC OPUS – vše pro správu budov

Byl dokončen další projekt. Společnost MSC OPUS Service s.r.o., která se zabývá kompletní správou budov, má zbrusu novou internetovou prezentaci, a to díky společnosti NETservis s.r.o..

14.11.2003

Nová internetová prezentace firmy Complet, s.r.o. je na světě

Nová internetová prezentace firmy Complet, s.r.o., která poskytuje komplexní služby v oblasti správy tiskových dokumentů, byla kompletně navržena, zprovozněna a spuštěna společností NETservis s.r.o..

7.11.2003

Prezentace personální agentury Synergie

Prezentace personální agentury Synergie, prošla radikálními změnami, díky nimž má Synergie kompletně novou internetovou prezentaci. O všechny změny kromě nového designu se postarala společnost NETservis s.r.o..

24.10.2003

Nová corporate identity pro firmu M-Invest Bohdalec

Společnost M-Invest Bohdalec, a.s. získala díky společnosti NETservis s.r.o. novou corporate identity. Vše bylo navrženo a nyní dokončeno v podobě kompletního dokumentu nazvaného grafický manuál.

17.10.2003

Výroční zpráva České pojišťovny za rok 2002 je na internetu

Společnost NETservis s.r.o. opět po roce přepracovala výroční zprávu společnosti Česká pojišťovna, a.s. do digitalizované podoby, k té vytvořila internetovou prezentaci a tu umístila na oficiální stránky České pojišťovny.

10.10.2003

Helika Expert, s.r.o. má nové logo

Společnost Helika Expert, s.r.o., která nabízí široké spektrum služeb v oblasti poradenství a je součástí skupiny společností Helika, má nyní díky společnosti NETservis s.r.o. nové logo.

25.9.2003

NETservis úspěšně dokončil stránky firmy Atelier VJH, s.r.o.

Praha, 25. září 2003 – Firma NETservis s.r.o. zprovoznila internetové stránky společnosti Atelier VJH, s.r.o., která je jedním z významných architektonických a projekčních ateliérů na území hlavního města Prahy.

17.9.2003

Vítězství ve výběrovém řízení

Česká společnost pro jakost vyhlásila výběrové řízení na dodávky grafických zakázek pro její vydavatelskou činnost a firma NETservis s.r.o. v tomto výběrovém řízení zvítězila.

12.9.2003

Revoluční on-line verze a předplatné Respektu

Společnost NETservis s.r.o. uvedla do provozu zbrusu nový systém on-line verze a předplatného českého týdeníku Respekt. Nyní si zákazníci mohou objednat časopis Respekt jak v tištěné, tak i v elektronické verzi.

30.8.2003

Nový databázový systém - PostgreSQL

Firma NETservis s.r.o. obohatila svůj potenciál a pracovní prostředky o další technologický produkt – jedná se o databázový systém PostgreSQL. Nyní nabízí tyto databázové systémy 2 – MySQL a nově PostgreSQL.

28.8.2003

Firma MUZO, a.s. má nové prezentační CD

Společnost NETservis s.r.o. navrhla a úspěšně dokončila nové prezentační CD firmy MUZO, a.s., která patří mezi vedoucí firmy poskytující služby v oblasti bezhotovostních platebních styků a finančních transakcí v ČR.

20.8.2003

„Neustále se zlepšujeme v tom co děláme“…

Firma NETservis s.r.o. spustila novou internetovou prezentaci výrobně montážní firmy Elmarco, s.r.o., která se zabývá výrobou a montáží systémů pro dávkování chemikálií do procesu povrchové úpravy křemíkových destiček.

15.8.2003

Internetová prezentace společnosti CQS je nyní i v anglické verzi

Společnost NETservis s.r.o. zprovoznila cizojazyčnou verzi internetové prezentace firmy CQS, zabývající se certifikacemi systémů jakosti. Nyní si můžete prohlédnout tuto prezentaci v jazyce anglickém.

7.7.2003

Multimediální CD společnosti Muzo, a.s.

Významná společnost Muzo, a.s., provozující na území celé České republiky bankomaty a platební terminály požádala společnost NETservis s.r.o. o tvorbu prezentačního CD
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty