Hlavní stránka Pro novináře Nákladný koníček - nakladatelství Zdeněk SUSA


Nákladný koníček - nakladatelství Zdeněk SUSA

4.4.2005

Nakladatelství Zdeněk Susa je vskutku raritou mezi nakladatelstvími. Je totiž provozováno jako koníček. A právě tomuto nakladatelství společnost NETservis s.r.o. vytvořila novou prezentaci.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Ne tak často narazíme na nakladatelství, které vzniklo v první řadě jako koníček – v tomto případě jde o koníčka pana Zdeňka Susy. Učitel, evangelický kazatel, lékař, vysokoškolský pedagog a příslušník dalších profesí včetně nakladatele a autora v jedné osobě najdeme právě zde. Nakladatelství se vyznačuje tím, že od svého založení v roce 1994 vydává výhradně tituly vybírané na základě subjektivních pocitů a hodnocení, nikoliv na základě komerčním.

Stačí se podívat na nabídku titulů, kde nalezneme cestopisy, překlady zimbabwské literatury, knihy s africkou tématikou, rozhovory s politiky, deníky Charty 77, knihy s evangelickou tématikou atd.. Nakladatelství Zdeněk Susa nabízí opravdu velmi zajímavé a žánrově různorodé nevšední tituly, které by rozhodně neměly uniknout pozornosti každého čtenáře.

Společnost NETservis s.r.o. zprovoznila pro Nakladatelství Zdeněk Susa internetovou prezentaci, kde vytvořila také kompletní internetový obchod s klasickými nákupními košíky. Stránky byly zpracovány tak, že se v URL adrese jednotlivých stránek zobrazují aktuální témata právě prohlížených knih. Tento způsob provedení je velice přínosný především pro oblast vyhledávačů. Stránky se vyznačují velmi jednoduchou a přehlednou strukturou a nezatěžují návštěvníka zbytečně dlouhými a nic neříkajícími texty. Jsou to stránky stručné, přehledné a velmi účelné.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2005

6.12.2005

Vimperská masna má nové logo spolu s grafickým manuálem

Společnost NETservis s.r.o. pracovala na vývoje nového loga pro Vimperskou masnu, a.s. V rámci této zakázky došlo i k úpravám starého loga a zapracování nového loga do stávajícího grafického manuálu.

30.11.2005

Prezentace v CSS od teď podle NETservisu

Společnost NETservis s.r.o. úspěšně dokončila další grafický manuál. Jedná se o manuál pro tvorbu PowerPoint prezentací a ten byl vytvořen pro CCS Českou společnost pro platební karty, a.s.

1.11.2005

Stránky plné umění

Simona Ester Brandejsová, česká textařka, publicistka a autorka básní má nové internetové stránky. Na adrese www.brandejsova.cz tyto nové stránky spustila společnost NETservis s.r.o..

18.10.2005

Zentiva ví, že mít stránky není všechno

Společnost Zentiva požádala společnost NETservis s.r.o. o provedení SEO analýzy a analýzy použitelnosti třech svých prezentací - www.indulona.cz, www.modafen.cz a www.deprese.cz. Tyto analýzy byly úspěšně dokončeny.

11.10.2005

Anglická literatura v Praze

Společnost NETservis s.r.o. dokončila internetovou prezentaci pražského knihkupectví Big Ben Bookshop, které prodává anglicky psanou literaturu.

3.10.2005

Chemo-phos – netradiční stránky chemického průmyslu

Společnost CHEMO-PHOS CZ, s.r.o., výrobce chemických přípravků je vlastníkem nové internetové prezentace od společnosti NETservis s.r.o.

1.10.2005

Naše práce může být i ve Vaší poštovní schránce

Jednoho krásného dne se to možná stane i Vám – dostanete do schránky jeden ze 4 nových letáků společnosti CZ Marketing. Autorem těchto letáků je společnost NETservis s.r.o..

1.10.2005

Národní muzeum ČR: dlouholetá tradice a nové stránky

Národní muzeum České republiky, největší české muzeum a dominanta Václavského náměstí má nové rozsáhlé internetové stránky, jejichž autorem je společnost NETservis s.r.o.

27.9.2005

Tlačové fórum na Bosch.sk

Důkazem stále se prohlubující spolupráce společnosti NETservis s.r.o. a společnosti Robert Bosch odbytová s.r.o. je nové tiskové fórum na slovenských stránkách www.bosch.sk.

22.9.2005

Ventilátory mají svou publicitu

Stránky www.ventilator-fan.com jsou informačním serverem společnosti CM INDUSTRIES. Tento server se týká problematiky ventilátorů a byl vytvořen společností NETservis s.r.o..

12.9.2005

Analýza TCM z hlediska optimalizace pro vyhledávače

Internetová prezentace společnosti TCM Herbs Trade, s.r.o. (www.herbstrade.cz a www.cinske-bylinky.eu) byla ze strany společnosti NETservis s.r.o. podrobena SEO analýze.

5.9.2005

Teplo domova, teplo od Junkers

Stránky renomovaného výrobce tepelné techniky a kotlů divize Junkers společnosti Robert Bosch odbytová s.r.o. byly společností NETservis s.r.o. uzpůsobeny k použití na CD jako CD prezentace.

21.7.2005

Blaupunkt září v novém

K dnešnímu dni společnost NETservis s.r.o., uvedla v život několik velice podstatných změn internetové prezentace společnosti Blaupunkt, z nichž bude patrně nejvýraznější změnou nový design.

16.6.2005

Reality pro zahraničí jako na dlani

Cizinců hledajících trvalé ubytování v Praze přibývá, společnost Expat Experts jim svými realitními službami vychází vstříc. Nyní se mohou pyšnit i novými stránkami, které zhotovila společnost NETservis s.r.o.

10.6.2005

Tiskové fórum u Boschů

Robert Bosch odbytová s.r.o. je jedním z nejvýznamnějších zákazníků společnosti NETservis s.r.o.. Nové tiskové fórum je důkazem této stále se prohlubující spolupráce.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty