Hlavní stránka Pro novináře Národní muzeum ČR: dlouholetá tradice a nové stránky


Národní muzeum ČR: dlouholetá tradice a nové stránky

1.10.2005

Národní muzeum České republiky, největší české muzeum a dominanta Václavského náměstí má nové rozsáhlé internetové stránky, jejichž autorem je společnost NETservis s.r.o.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Identita národa českého a její udržování je hlavním posláním Národního muzea České republiky, které zná každý Čech. Součástí instituce Národního muzea jsou i Přírodovědecké muzeum, Historické muzeum, Náprstkovo muzeum, České muzeum hudby a Knihovna národního muzea. Všechny tyto ústavy Národního muzea mají nyní nové jednotné stránky od společnosti NETservis s.r.o.

Stránky byly vzájemným úsilím vyvíjeny celých 6 měsíců a díky tomu obsahují nepřeberné množství informací a jsou optimalizované a přístupné (přístupnost ve smyslu uzpůsobení pro tělesně postižené uživatele internetu). To znamená, že s pomocí moderních postupů a technologií jsou stránky přístupné například zrakově či sluchově postiženým. Je zde i možnost prohlížení stránek ve třech provedeních – s tmavým podkladem, se světlým podkladem a bez jakékoli grafiky a formátování)

Hlavní strana Národního muzea obsahuje odkazy na podřízené instituce (vyjmenované výše) a několik aktuálních novinek a výstav. Pod odkazem na anglickou verzi se nachází obsahově méně náročný obsah, poskytující veškeré základní informace v anglickém jazyce.

Ve velmi příjemném, jednoduchém a nenáročném designu stránek lze velmi rychle nalézt veškeré možné informace o muzeu – probíhající výstavy, expozice, novinky, akce, archiv, soutěže, kontakty, publikační činnost, informace o výzkumu, katalogy a databáze, historie Národního muzea, partneři atd..

Části stránek (expozice, výstavy, novinky, soutěže atd.) jsou vybaveny administračním systémem, pomocí kterého mohou pracovníci Národního muzea vlastními silami stránky aktualizovat.

Společnost NETservis s.r.o. si nesmírně váží spolupráce s Národním muzeem a věří, že se tato spolupráce bude nadále prohlubovat.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2005

6.12.2005

Vimperská masna má nové logo spolu s grafickým manuálem

Společnost NETservis s.r.o. pracovala na vývoje nového loga pro Vimperskou masnu, a.s. V rámci této zakázky došlo i k úpravám starého loga a zapracování nového loga do stávajícího grafického manuálu.

30.11.2005

Prezentace v CSS od teď podle NETservisu

Společnost NETservis s.r.o. úspěšně dokončila další grafický manuál. Jedná se o manuál pro tvorbu PowerPoint prezentací a ten byl vytvořen pro CCS Českou společnost pro platební karty, a.s.

1.11.2005

Stránky plné umění

Simona Ester Brandejsová, česká textařka, publicistka a autorka básní má nové internetové stránky. Na adrese www.brandejsova.cz tyto nové stránky spustila společnost NETservis s.r.o..

18.10.2005

Zentiva ví, že mít stránky není všechno

Společnost Zentiva požádala společnost NETservis s.r.o. o provedení SEO analýzy a analýzy použitelnosti třech svých prezentací - www.indulona.cz, www.modafen.cz a www.deprese.cz. Tyto analýzy byly úspěšně dokončeny.

11.10.2005

Anglická literatura v Praze

Společnost NETservis s.r.o. dokončila internetovou prezentaci pražského knihkupectví Big Ben Bookshop, které prodává anglicky psanou literaturu.

3.10.2005

Chemo-phos – netradiční stránky chemického průmyslu

Společnost CHEMO-PHOS CZ, s.r.o., výrobce chemických přípravků je vlastníkem nové internetové prezentace od společnosti NETservis s.r.o.

1.10.2005

Naše práce může být i ve Vaší poštovní schránce

Jednoho krásného dne se to možná stane i Vám – dostanete do schránky jeden ze 4 nových letáků společnosti CZ Marketing. Autorem těchto letáků je společnost NETservis s.r.o..

27.9.2005

Tlačové fórum na Bosch.sk

Důkazem stále se prohlubující spolupráce společnosti NETservis s.r.o. a společnosti Robert Bosch odbytová s.r.o. je nové tiskové fórum na slovenských stránkách www.bosch.sk.

22.9.2005

Ventilátory mají svou publicitu

Stránky www.ventilator-fan.com jsou informačním serverem společnosti CM INDUSTRIES. Tento server se týká problematiky ventilátorů a byl vytvořen společností NETservis s.r.o..

12.9.2005

Analýza TCM z hlediska optimalizace pro vyhledávače

Internetová prezentace společnosti TCM Herbs Trade, s.r.o. (www.herbstrade.cz a www.cinske-bylinky.eu) byla ze strany společnosti NETservis s.r.o. podrobena SEO analýze.

5.9.2005

Teplo domova, teplo od Junkers

Stránky renomovaného výrobce tepelné techniky a kotlů divize Junkers společnosti Robert Bosch odbytová s.r.o. byly společností NETservis s.r.o. uzpůsobeny k použití na CD jako CD prezentace.

21.7.2005

Blaupunkt září v novém

K dnešnímu dni společnost NETservis s.r.o., uvedla v život několik velice podstatných změn internetové prezentace společnosti Blaupunkt, z nichž bude patrně nejvýraznější změnou nový design.

16.6.2005

Reality pro zahraničí jako na dlani

Cizinců hledajících trvalé ubytování v Praze přibývá, společnost Expat Experts jim svými realitními službami vychází vstříc. Nyní se mohou pyšnit i novými stránkami, které zhotovila společnost NETservis s.r.o.

10.6.2005

Tiskové fórum u Boschů

Robert Bosch odbytová s.r.o. je jedním z nejvýznamnějších zákazníků společnosti NETservis s.r.o.. Nové tiskové fórum je důkazem této stále se prohlubující spolupráce.

20.5.2005

Invaze tradiční čínské medicíny

Tradiční čínská medicína má u nás stále více a více příznivců, kteří nyní mohou využívat novou prezentaci společnosti TCM Herbs Trade s.r.o. zprovozněnou společností NETservis s.r.o..
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty