Hlavní stránka Pro novináře Nechte si hlídat tisk...


Nechte si hlídat tisk...

10.5.2004

Novou službu s názvem Press Monitor nyní zprovoznil týdeník Respekt. Každý všední den ráno je rozesílán přehled obsahu českých a některých zahraničních periodik. Zákazník pak nekupuje noviny aniž by nevěděl co v nich je.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Představte si situaci, přijdete ráno do práce, v polední přestávce si chcete koupit noviny a pokud nejste věrní čtenáři jednoho periodika, rozhodujete se u stánku, který tisk si koupit...

Nová služba týdeníku Respekt s názvem Press Monitor toto rozhodování může natolik usnadnit, že ho téměř vyloučí. Každý všední den v 8 hodin ráno je elektronickou poštou rozesílán PDF soubor, který v časných ranních hodinách vytvářejí novináři týdeníku Respekt. V tomto dokumentu se nachází přehled obsahu českých i zahraničních periodik rozdělený do několika oblastí (Politika a společnost, Ekonomika a finance, Podniky a trhy, Právo a spravedlnost, EU a svět, Přehled zahraničních médií, Věda a informační technologie, Kultura a recenze a Zajímavosti).

Tato služba je založena na spolupráci týdeníku Respekt a nakladatelství Verlag Dashöfer, s.r.o. a pro případné zájemce je na prvních 14 dní poskytována zcela zdarma (na zkoušku). Kromě na email zasílaných aktuálních přehledů bude poskytován i přístup do archivu těchto přehledů, které jsou zde uloženy jak v podobě PDF dokumentu tak i v HTML podobě (v podobě běžné internetové stránky). O technickou a prezentační stránku se postarala společnost NETservis s.r.o..

Pro konkrétní příklady těchto přehledů, podrobnější informace a případný objednávkový formulář klikněte prosím zde.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2004

5.12.2004

Prodejci produktů Bosch EW si už nemohou hrát na „schovku na síti“

Titulek s trochou nadsázky hovoří o tom, že díky společnosti NETservis s.r.o. má divize koncernu Bosch s názvem ElektroWerkzeuge nový systém na vyhledávání svých prodejců.

1.12.2004

NETservis analytikem v České spořitelně

Ač se to někomu může zdát divné, je to tak. Společnost NETservis s.r.o. pracovala na analýze, kterou si u ní objednala největší česká banka, a to Česká spořitelna, a.s.

25.11.2004

KPMG a jejich Case Study Competition 2005

KPMG, světoznámá síť firem poskytující ostatním firmám širokou škálu služeb, pořádá již druhým rokem soutěž pro nové talenty. Pro tyto účely vytvořila společnost NETservis s.r.o. přihlašovací formulář.

16.11.2004

Coach doporučuje finančnický trénink

Další kompletní internetová prezentace, kterou pro agenturu Logan Training kompletně vytvořila společnost NETservis s.r.o., je na světě.

28.10.2004

Expresní „zlom“ do dvou dnů

Společnost Bauer Consulting, poskytující poradenské a manažerské služby, požádala společnost NETservis s.r.o. o expresní konverzi grafiky do HTML – tzv. „zlom“.

15.9.2004

„Zlepšováky“, které si zaslouží Váš Respekt

K dnešnímu dni doznaly stránky týdeníku Respekt několika výrazných a podstatných změn, které provedla společnost NETservis s.r.o.. Podívejte se které že „zlepšováky“ jsme pro vás připravili...

3.9.2004

Messer v novém kabátu, zima se blíží

Společnost NETservis s.r.o. provedla radikální změnu ve vzhledu stránek společnosti Messer Technogas s.r.o.. Jedná se o kompletní změnu designu dle německého vzoru.

25.8.2004

Vo Slovenskej republike tiež

V květnu letošního roku jsme dokončili práce na stránkách koncernu British Petroleum v ČR. Dnes jsme zprovoznili stránky téhož koncernu, avšak v jiné zemi – na Slovensku.

17.8.2004

Sklo neznají, tady jedou plasty...

Firma VYVA PLAST s.r.o., operující v oblasti vakuového tvarování a vytlačování profilů, získala díky společnosti NETservis s.r.o. nové stránky.

10.8.2004

Vše, co jste kdy chtěli vědět o vzduchotechnice a báli jste se zeptat...

Informační server www.filtrace-odsavani.cz, vytvořený společností NETservis s.r.o., radí a informuje o vzduchotechnice.

3.8.2004

Nekupujte zajíce v pytli – pomůže Vám nový informační portál

Dnešním dnem byl společností NETservis s.r.o. do plného provozu uveden nový informační portál www.myci-stroje.cz, zřízený jako podpora informovanosti o mycích strojích.

29.7.2004

Aral.cz natankoval nové stránky

Nedávno naše společnost NETservis s.r.o. zvítězila v náročném výběrovém řízení na změny internetové prezentace společnosti Aral ČR a.s.. Tyto změny jsou nyní hotové.

26.7.2004

Zemětřesení na webu Junkers.cz a vznik nového CD

Internetová prezentace divize Junkers společnosti Robert Bosch doznala významných změn, které provedla společnost NETservis s.r.o..

15.6.2004

Ocel, železo a internet?

Ocelářská společnost ThyssenKrupp Ferrosta, s.r.o., která je součástí významné světové skupiny Thyssen Krupp, má nyní díky společnosti NETservis s.r.o. zcela novou internetovou prezentaci.

4.6.2004

Nezapomeňme!...

Dnešním dnem si celý svět připomíná 15. výročí krvavého masakru na Pekingském náměstí Nebeského Klidu (na náměstí Tian-an men). Výbor Olympic Watch apeluje na civilizovaný svět těmito stránkami.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty