Hlavní stránka Pro novináře Nekupujte zajíce v pytli – pomůže Vám nový informační portál


Nekupujte zajíce v pytli – pomůže Vám nový informační portál

3.8.2004

Dnešním dnem byl společností NETservis s.r.o. do plného provozu uveden nový informační portál www.myci-stroje.cz, zřízený jako podpora informovanosti o mycích strojích.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Mycí stroje se nenakupují ani zdaleka tak často jako například automobily. Informovanost v oboru mycích strojů je proto výrazně nižší, téměř až mizivá. Poradenská společnost Acquisition Holding Czech se rozhodla tento stav změnit. Jako podporu pro společnost CM INDUSTRIES s.r.o. a zároveň jako přínos pro informovanost veřejnosti v oboru mycích strojů, zadala společnost Acquisition Holding Czech naší firmě NETservis vytvořit informační server právě s tématikou mycích strojů.

Jednou z nejdůležitějších součástí tohoto informačního serveru jsou samozřejmě články, kde se návštěvníci mohou dozvědět důležité informace o výběru, nákupu, provozu a servisu mycích strojů. Takové články se nacházejí hned na hlavní stránce. Pokud sem přijde návštěvník, který potřebuje již konkrétní informace, nabízí mu portál konkrétnější sekce jako jsou například „parametry“, „legislativa“, „nákup“, „novinky a trendy“, „obsluha a údržba“ a „mycí chemie“. Pokud by zde návštěvník i přesto nenašel odpověď, může využít online poradny, kde může být vznesen dotaz a posléze bude zodpovězen odborníkem z oboru. Veškeré informace umístěné na tomto portálu pocházejí od oborových profesionálů. Kromě rubriky „užitečné odkazy“ se v menu nachází i zajímavá a ne moc často vídaná rubrika „nikdy!“, kde autoři varují před největšími chybami.

Z hlediska provedení celého serveru je pozoruhodné, že téměř všechno, co se na něm nachází je dynamické, tzn. že je to administrovatelné přes redakční systém. Kromě článků, poradny, informací a dalších rubrik zde lze dokonce i upravovat, přidávat a rušit rubriky.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2004

5.12.2004

Prodejci produktů Bosch EW si už nemohou hrát na „schovku na síti“

Titulek s trochou nadsázky hovoří o tom, že díky společnosti NETservis s.r.o. má divize koncernu Bosch s názvem ElektroWerkzeuge nový systém na vyhledávání svých prodejců.

1.12.2004

NETservis analytikem v České spořitelně

Ač se to někomu může zdát divné, je to tak. Společnost NETservis s.r.o. pracovala na analýze, kterou si u ní objednala největší česká banka, a to Česká spořitelna, a.s.

25.11.2004

KPMG a jejich Case Study Competition 2005

KPMG, světoznámá síť firem poskytující ostatním firmám širokou škálu služeb, pořádá již druhým rokem soutěž pro nové talenty. Pro tyto účely vytvořila společnost NETservis s.r.o. přihlašovací formulář.

16.11.2004

Coach doporučuje finančnický trénink

Další kompletní internetová prezentace, kterou pro agenturu Logan Training kompletně vytvořila společnost NETservis s.r.o., je na světě.

28.10.2004

Expresní „zlom“ do dvou dnů

Společnost Bauer Consulting, poskytující poradenské a manažerské služby, požádala společnost NETservis s.r.o. o expresní konverzi grafiky do HTML – tzv. „zlom“.

15.9.2004

„Zlepšováky“, které si zaslouží Váš Respekt

K dnešnímu dni doznaly stránky týdeníku Respekt několika výrazných a podstatných změn, které provedla společnost NETservis s.r.o.. Podívejte se které že „zlepšováky“ jsme pro vás připravili...

3.9.2004

Messer v novém kabátu, zima se blíží

Společnost NETservis s.r.o. provedla radikální změnu ve vzhledu stránek společnosti Messer Technogas s.r.o.. Jedná se o kompletní změnu designu dle německého vzoru.

25.8.2004

Vo Slovenskej republike tiež

V květnu letošního roku jsme dokončili práce na stránkách koncernu British Petroleum v ČR. Dnes jsme zprovoznili stránky téhož koncernu, avšak v jiné zemi – na Slovensku.

17.8.2004

Sklo neznají, tady jedou plasty...

Firma VYVA PLAST s.r.o., operující v oblasti vakuového tvarování a vytlačování profilů, získala díky společnosti NETservis s.r.o. nové stránky.

10.8.2004

Vše, co jste kdy chtěli vědět o vzduchotechnice a báli jste se zeptat...

Informační server www.filtrace-odsavani.cz, vytvořený společností NETservis s.r.o., radí a informuje o vzduchotechnice.

29.7.2004

Aral.cz natankoval nové stránky

Nedávno naše společnost NETservis s.r.o. zvítězila v náročném výběrovém řízení na změny internetové prezentace společnosti Aral ČR a.s.. Tyto změny jsou nyní hotové.

26.7.2004

Zemětřesení na webu Junkers.cz a vznik nového CD

Internetová prezentace divize Junkers společnosti Robert Bosch doznala významných změn, které provedla společnost NETservis s.r.o..

15.6.2004

Ocel, železo a internet?

Ocelářská společnost ThyssenKrupp Ferrosta, s.r.o., která je součástí významné světové skupiny Thyssen Krupp, má nyní díky společnosti NETservis s.r.o. zcela novou internetovou prezentaci.

4.6.2004

Nezapomeňme!...

Dnešním dnem si celý svět připomíná 15. výročí krvavého masakru na Pekingském náměstí Nebeského Klidu (na náměstí Tian-an men). Výbor Olympic Watch apeluje na civilizovaný svět těmito stránkami.

2.6.2004

Řemesla a internet

Fedor, společnost zabývající se zejména řemeslnou činností v oblasti truhlářství, sklenářství a natěračství, má díky společnosti NETservis s.r.o. nové stránky.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty