Hlavní stránka Pro novináře NETservis dokončil vývoj internetové prezentace společnosti SAMCOR


NETservis dokončil vývoj internetové prezentace společnosti SAMCOR

6.12.2002

Společnost NETservis, s.r.o. během pouhých tří týdnů vytvořila a uvedla do provozu zcela novou internetovou prezentaci pro bezpečnostní službu Samcor.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Celý web je založen na kombinaci technologií FLASH a PHP. Jak už je u podobných projektů zvykem, velký důraz byl ze strany tvůrců kladen především na působivou ale zároveň nikterak rušivou vizuální stránku, která skýtá mnoho příjemných maličkostí a efektů. Samozřejmou součástí stránek je řada doprovodných zvukový efektů a decentní hudební doprovod, který zazní při vstupu každého návštěvníka.

Velkým plusem této prezentace je již fakt, že obsahuje hned několik jazykových mutací. Mimo obligátní češtiny a poměrně standardní angličtiny tak nabízí i verzi německou a ruskou, což může znamenat pro potencionálního zákazníka skutečně zásadní skutečnost.

Samotná prezentace pak nabízí zájemci celou řadu standardních i méně obvyklých součástí mezi něž patří např. dosavadní profil společnosti, její priority, výhody, přehled nabízených služeb, reference, kontakty či možnost na požádání si nechat zaslat individuálně navržený ceník dle aktuálně požadovaných služeb.

Spokojenost zadavatele s odvedenou prací pak v tomto směru dle našeho názoru nejlépe vystihuje výrok ředitele společnosti Samcor, pana Jiřího Poděbradského, který se na adresu firmy NETservis vyjádřil následovně: „S firmou NETservis, s.r.o. spolupracujeme velice krátce, ale můžeme říci, že jsme s ní velice spokojeni. Máme zaručen kompletní profesionální servis na veškeré grafické práce a úpravu ostatních doplňujících reklamních materiálů potřebných pro prezentaci naší společnosti. Firma NETservis reaguje velice pružně na naše požadavky a návrhy. Kdybychom si měli opět vybrat firmu pro spolupráci, tak by to určitě byla tato společnost. Rádi s ní spolupracujeme a jsme připraveni spolupracovat i v budoucnu.“

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2002

15.12.2002

Nový web, který si dozajista zaslouží váš „Respekt“

Společnost NETservis, s.r.o. na zakázku týdeníku Respekt kompletně přepracovala internetový server tohoto populárního magazínu, který teď disponuje velmi moderními možnostmi a technologiemi, nadále však i nezaměnitelným osobitým vzhledem.

12.12.2002

Design pro vodovody a kanalizace

Společnost NETservis s.r.o. dodala grafiku a převedla ji do HTML pro vodovody a kanalizace VaK Beroun. Výsledný aktuální design je ale značně odlišný.

9.12.2002

NETservis zprovoznil prezentaci multivitamínového prostředku Supradyn

Společnosti NETservis, s.r.o. se podařilo úspěšně dokončit vývoj internetové prezentace multivitamínového prostředku Supradyn , jenž je produktem světoznámé farmaceutické společnosti Roche.

19.11.2002

Připomínka letní tragédie: galerie „Povodně 2002“ od České pojišťovny

Společnost NETservis, s.r.o. dokončila tvorbu internetové galerie, která se zaměřuje na obrazovou prezentaci snímků z letošních letních záplav, které postihly velkou část naší republiky.

13.11.2002

NETservis dokončil zakázku na anglickou verzi webu České pojišťovny

Společnost NETservis, s.r.o. zpracovala anglickou mutaci domácích internetových stránek firmy Česká pojišťovna a.s., která nyní obsahuje všechny základní informační součásti a sekce.

24.10.2002

NETservis zakoupil nový server pro hostování internetových prezentací

Společnost NETservis, s.r.o. právě v těchto dnech zakoupila a zprovoznila zcela nový server, jenž může nyní nabídnout svým zákazníkům jako technologicky nejvyspělejší základnu pro jejich internetové prezentace.

11.10.2002

Messer Technogas nyní v angličtině

Nutností pro stránky firem, které jsou součástí velkých zahraničních nadnárodních společností, jsou stránky v anglickém jazyce. Takové, které teď má společnost Messer Technogas.

2.10.2002

Stránky pro bankovní informační systémy

Společnost AXA s.r.o., která dodává bankovní a podnikové informační systémy, má díky společnosti NETservis s.r.o. opět nové internetové stránky.

23.9.2002

Elektronické tiskové zprávy na síti sítí dle NETservisu

Společnost NETservis, s.r.o. dokončila zcela nový projekt, jehož náplní bylo vytvoření centrálního serveru pro všechny tiskové zprávy ze skupiny Robert Bosch.

21.9.2002

Extranet Bosche je opět bohatší

Společnost Robert Bosch má nyní vylepšený extranetový systém. Společnost NETservis s.r.o. zde vytvořila databázi obrázků.

20.9.2002

Kompletní prezentace pro společnost BET s.r.o.

I pro dodavatele reklamních a dárkových předmětů, kterým je společnost BET s.r.o., byla internetová prezentace nezbytná – nyní je na světě, a to díky společnosti NETservis s.r.o..

15.9.2002

Modrá vlna České pojišťovny nyní i na webu

NETservis, s.r.o. spustil internetovou mini-prezentaci, která má za úkol stručně informovat o službách a možnostech dopravního zpravodajství Modrá vlna, jehož sponzorem je Česká pojišťovna a společnost ABA.

15.9.2002

Bosch – prezentace divize AA

Společnost NETservis s.r.o. vytvořila novou prezentaci divize autopříslušenství a automobilové diagnostiky společnosti Robert Bosch se zkratkou AA.

10.9.2002

NETservis spustil prezentaci výroční zprávy České pojišťovny za rok 2001

Společnost NETservis, s.r.o. získala zakázku a vyhotovila podle ní vkusnou webovou prezentaci pro výroční zprávu společnosti Česká pojišťovna a.s. za rok 2001.

12.8.2002

Luxusní francouzská móda a internet jdou dohromady

Dovozce světoznámé, vysoce kvalitní a renomované módy, společnost DYNA STYLE – CZ, s.r.o., má nyní nové internetové stránky, které zhotovila naše společnost NETservis s.r.o..
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty