Hlavní stránka Pro novináře NETservis znovu na stupních vítězů v soutěži WebTop100


NETservis znovu na stupních vítězů v soutěži WebTop100

8.11.2013

Pražská internetová agentura NETservis s.r.o. se umístila na druhém místě v lukrativní soutěži v oblasti digitálního marketingu v ČR WebTop100 v kategorii Firemní web - Průmysl a energetika. Oceněným projektem NETservisu je profesionální web pro společnost SEKO Aerospace, a.s.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

„I když jsme skončili za favoritem kategorie ČEZ, těší nás, že jsme se umístili před společnostmi jako PRE, E.ON, Škoda.cz, Zentiva atd. Je trochu škoda, že nám prvenství relativně těsně uteklo, ale alespoň máme o to větší chuť k tomu, abychom bojovali dál a i nadále vylepšovali a zdokonalovali svou práci“, říká Jakub Provazník, projektový manažer oceněného projektu.

Společnost NETservis s.r.o. se pohybuje na trhu v oblasti profesionálního webdesignu a IT již 15 let. Jejich váženými klienty jsou jak veliké firmy, tak i fyzické osoby. Zaměstnávají odborníky v oboru s mnohaletými zkušenostmi a mohou se pochlubit více než 250 referencemi aktuálních internetových prezentací od spokojených zákazníků. Jejich devizou je vysoké pracovní nasazení a přátelský přístup k zaměstnancům.

WebTop100 je největší soutěž v oblasti digitálního marketingu v ČR, ve které každoročně soutěží téměř 200 firem. Kromě kategorie Firemní web s 11 oborovými žebříčky jsou soutěžící umísťováni do dalších pěti kategorií – Microsite, Mobilní řešení webů, Social Media marketing, Digitální kampaň a Nejefektivnější digitální řešení. Hodnotí se splnění hned několika oblastí – přehlednost, intuitivnost, bezpečnost, uživatelská přívětivost webu, atraktivita designu a další kritéria.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2013

9.12.2013

Přijďte se dotknout Měsíce

Jedinečná internetová prezentace největší výstavy minerálů ve střední Evropě na ploše téměř 1300 m2. To je web, který za pouhé čtyři týdny vybudovala internetová agentura NETservis s.r.o. pro výstavu, muzeum a obchod s minerály Mineralia.cz společnosti Mineralia Czech Republic, s.r.o.

18.9.2013

Profesionální web je vstupní branou k zákazníkům

Jedním z nejzajímavějších a nejrozsáhlejších projektů, který společnost NETservis s.r.o. tento rok vytvářela, je vysoce profesionální prezentace pro firmu SEKO Group a.s.

16.9.2013

Aktuální trend v designu internetových prezentací - skrolování

V těchto dnech firma NETservis s.r.o. spustila novou skrolovací internetovou prezentaci pro firmu F.T.G. spol. s.r.o., společnost zabývající se průmyslovým čištěním.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty