Hlavní stránka Pro novináře Nová internetová prezentace společnosti Enviss


Nová internetová prezentace společnosti Enviss

14.4.2006

Společnost ENVISS TECHNOLOGIES INTERNATIONAL s.r.o. převzala společnost CM Indutries a NETservis s.r.o. novému majiteli vytvořil nové stránky.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

ENVISS TECHNOLOGIES INTERNATIONAL s.r.o. je součástí mezinárodního uskupení, které působí v 9 zemích, jsou to Canada, USA, Česká republika, Maďarsko, Polsko, Rumunsko, Rusko, Slovensko a Ukrajina. V nedávné době se Enviss stal majitelem společnosti CM Industries a s tím i stránky spolu s jejich dodavatelem - společností NETservis s.r.o. Enviss je v České republice od roku 2000 a se svými zastoupeními ve výše uvedených zemích poskytuje služby v oblastech odsávání, filtrace, ventilace, mycích strojů, průmyslových vysavačů atd.

Stránky Envissu jsou plné dynamických částí (těch částí, které jsou obsluhovány redakčním systémem). Hned na hlavní straně se zobrazuje malé pop-up okno, jehož viditelnost, rozměry i obsah si mění sám Enviss. Stejně tak tomu je například u referencí, které jsou rozděleny do několika kategorií, kterými se lze dostat na reference z konkrétní oblasti trhu nebo z konkrétní problematiky. Podobným způsobem jsou řešeny i produkty, kde má uživatel na výběr ze 4 okruhů produktů a v rámci každého produktu má další upřesňující volby. Tímto způsobem se uživatel dostane přesně k tomu co potřebuje. Další dynamickou částí jsou Novinky, jejíž obsah si pracovníci Envissu mohou měnit sami. Na stránkách samozřejmě nechybí základní informace o firmě, kontakty, poradna, informace o dalších aktivitách a jako třešnička na dortu jsou zde umístěny videosoubory s názornými ukázkami používání produktů. Celá prezentace byla vytvořena kromě české verze i ve verzi anglické.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2006

21.12.2006

Spotřebitelské vzdělávání dorazilo už i k nám

Společnost NETservis s.r.o. spustila dva nové weby zadané neziskovou organizací Generation Europe Foundation - anglická verze stránek www.consumer-education.eu a česká verze www.spotrebitel-vzdelavani.cz. Zadavatel dodal design a vše ostatní již bylo na společnosti NETservis s.r.o.

12.12.2006

Castrol a jejich nový web

Téměř půl roku trvající projekt stavby nových internetových stránek společnosti Castrol Lubricants (CR), s.r.o. byl k dnešnímu dni dokončen a spuštěn.

1.12.2006

Potrubní stránky

Společnost NETservis s.r.o. v těchto dnech spustila novou internetovou prezentaci společnosti Modřanská Potrubní, a.s.. Prezentace obsahuje rozsáhlou a takřka "všemocnou" administraci, s jejíž pomocí mohou pracovníci Modřanské Potrubní, a.s. upravovat web dle svých přání.

27.11.2006

Spotřebitelské vzdělávání má svůj publicistický web

Ve spolupráci s Generation Europe, neziskovou organizací působící především v oblasti vzdělávání, zprovoznila společnost NETservis s.r.o. nový server www.generation-europe.cz, který je věnován publikační činnosti v oblasti spotřebitelského vzdělávání.

7.11.2006

Koloniál na Respektu - netradiční eshop

Společnost NETservis s.r.o. vytvořila při pokračující spolupráci s týdeníkem týdeníkem Respekt další novinku - eshop zvaný Koloniál.

25.10.2006

Subdodávka pro DHL

Program na letošním prezentačním CD české pobočky společnosti DHL vyrobila společnost NETservis s.r.o.. Grafické ztvárnění, tvorba tiskovin, zajištění lisu CD a především komunikaci s DHL zajišťovala agentura GARP.

20.10.2006

RESPEKTujme nový server

Náš dlouhodobý klient, týdeník Respekt, po vyhodnocení stoupajících statistik přístupů a po konzultaci s námi se rozhodl pro zakoupení vlastního serveru určeného jen a pouze pro potřeby Respektu. Tento server byl umístěn vedle našich serverů, tedy serverů společnosti NETservis s.r.o..

10.10.2006

Ubytovací portál

K dnešnímu dni společnost NETservis s.r.o. spustila portál Prague Saints, který prezentuje hlavní město Prahu a ubytování cíleně pro gay komunitu.

26.9.2006

Bannery pro Centrum nákupu

Server www.centrumnakupu.cz je naším dalším klientem využívajícím poměrně zajímavý produkt - HTML bannery. Společnost NETservis s.r.o. připravila tyto bannery tak, aby vyhovovaly specifickým nárokům klienta. Přečtěte si, o které specifické nároky se jedná - mohou se vám také hodit...

20.9.2006

Další Blaupunkt mezi námi - tentokrát v Srbsku

Po zprovoznění slovinské verze stránek Blaupunkt jsme začali pracovat na vytvoření srbské verze stránek Blaupunkt, kterou jsme k dnešnímu dni zprovoznili.

18.9.2006

Další projekt s Českou společností podpory zdraví

Další projekt v rámci spolupráce s Českou společností podpory zdraví, stránky www.pin-prevence.cz byly zprovozněny společností NETservis s.r.o..

14.9.2006

Logo pro BENEFIT Partner

K dnešnímu dni jsme úspěšně dodali nové produktové logo pro společnost BENEFIT Partner s.r.o. k jejich novému produktu s názvem TL NET.

7.9.2006

Profesionalita a partnerství s Progy

Pro společnost PROGY PROFESSIONAL ENERGY s.r.o. jsme měli tu čest vyrobit kompletní corporate identity - vše od logotypu přes internetové stránky až po potisk aut.

1.9.2006

Respekt povolává nové bloggery

Prezentace časopisu Respekt byla obohacena o nový prvek - blogovací systém. Šablony pro tento systém v expresní době dodala společnost NETservis s.r.o..

11.8.2006

Komunitní evropský server

K dnešnímu dni společnost NETservis s.r.o. spustila stránky Yomag, komunitní evropský server určený pro publikační činnost studentů z celé Evropy.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty