Hlavní stránka Pro novináře Nová tvář FujiFilm


Nová tvář FujiFilm

14.4.2004

Jeden z nejznámějších světových výrobců fotografického materiálu a fotografického příslušenství, japonská společnost Fujifilm, má v ČR zastoupení - společnost Fujifilm CZ, jež se pyšní novými stránkami.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Distribuční společnost Fujifilm CZ patří již delší dobu mezi naše nejváženější zákazníky. Společnost vznikla v roce 1991 a je výhradním distributorem výrobků společnosti Fujifilm pro Českou republiku. Do nabízeného portfolia patří fotografické materiály, minilaby, digitální i analogové fotoaparáty atd. včetně poskytování kompletních servisních služeb a poradenství.

Internetová prezentace nebyla předmětem rekonstrukce, nýbrž byla vytvořena kompletně nová. Nový design a nový systém, všechno nové a to včetně nového členění podstránek a větší přehlednosti. Velkých změn dosáhly hlavně a především produktové stránky. Tak například u digitálních fotoaparátů nalezne zákazník téměř nevyčerpatelné množství informací o konkrétním produktu, které jsou členěny do kategorií, kterých může být až deset – technologická specifikace, příslušenství, ceník, ukázkové fotografie, fotografie fotoaparátu, často kladené dotazy a odpovědi týkající se toho fotoaparátu, základní výbava atd. Objem informací o produktech je opravdu vyčerpávající.

Krom informačně velmi bohatých produktových stránek jsou součástí nové prezentace i rubriky novinky, tiskové zprávy, nabízená pracovní místa, profil firmy a mnohé další včetně nezbytné podpory pro své zákazníky v podobě návodů, ovladačů a rubriky FAQ.

Po designové stránce dostala prezentace do vínku poutavé intro vytvořené pomocí technologie Flash, nové barvy a rozložení a koncepčně zajímavou titulní stránku.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2004

5.12.2004

Prodejci produktů Bosch EW si už nemohou hrát na „schovku na síti“

Titulek s trochou nadsázky hovoří o tom, že díky společnosti NETservis s.r.o. má divize koncernu Bosch s názvem ElektroWerkzeuge nový systém na vyhledávání svých prodejců.

1.12.2004

NETservis analytikem v České spořitelně

Ač se to někomu může zdát divné, je to tak. Společnost NETservis s.r.o. pracovala na analýze, kterou si u ní objednala největší česká banka, a to Česká spořitelna, a.s.

25.11.2004

KPMG a jejich Case Study Competition 2005

KPMG, světoznámá síť firem poskytující ostatním firmám širokou škálu služeb, pořádá již druhým rokem soutěž pro nové talenty. Pro tyto účely vytvořila společnost NETservis s.r.o. přihlašovací formulář.

16.11.2004

Coach doporučuje finančnický trénink

Další kompletní internetová prezentace, kterou pro agenturu Logan Training kompletně vytvořila společnost NETservis s.r.o., je na světě.

28.10.2004

Expresní „zlom“ do dvou dnů

Společnost Bauer Consulting, poskytující poradenské a manažerské služby, požádala společnost NETservis s.r.o. o expresní konverzi grafiky do HTML – tzv. „zlom“.

15.9.2004

„Zlepšováky“, které si zaslouží Váš Respekt

K dnešnímu dni doznaly stránky týdeníku Respekt několika výrazných a podstatných změn, které provedla společnost NETservis s.r.o.. Podívejte se které že „zlepšováky“ jsme pro vás připravili...

3.9.2004

Messer v novém kabátu, zima se blíží

Společnost NETservis s.r.o. provedla radikální změnu ve vzhledu stránek společnosti Messer Technogas s.r.o.. Jedná se o kompletní změnu designu dle německého vzoru.

25.8.2004

Vo Slovenskej republike tiež

V květnu letošního roku jsme dokončili práce na stránkách koncernu British Petroleum v ČR. Dnes jsme zprovoznili stránky téhož koncernu, avšak v jiné zemi – na Slovensku.

17.8.2004

Sklo neznají, tady jedou plasty...

Firma VYVA PLAST s.r.o., operující v oblasti vakuového tvarování a vytlačování profilů, získala díky společnosti NETservis s.r.o. nové stránky.

10.8.2004

Vše, co jste kdy chtěli vědět o vzduchotechnice a báli jste se zeptat...

Informační server www.filtrace-odsavani.cz, vytvořený společností NETservis s.r.o., radí a informuje o vzduchotechnice.

3.8.2004

Nekupujte zajíce v pytli – pomůže Vám nový informační portál

Dnešním dnem byl společností NETservis s.r.o. do plného provozu uveden nový informační portál www.myci-stroje.cz, zřízený jako podpora informovanosti o mycích strojích.

29.7.2004

Aral.cz natankoval nové stránky

Nedávno naše společnost NETservis s.r.o. zvítězila v náročném výběrovém řízení na změny internetové prezentace společnosti Aral ČR a.s.. Tyto změny jsou nyní hotové.

26.7.2004

Zemětřesení na webu Junkers.cz a vznik nového CD

Internetová prezentace divize Junkers společnosti Robert Bosch doznala významných změn, které provedla společnost NETservis s.r.o..

15.6.2004

Ocel, železo a internet?

Ocelářská společnost ThyssenKrupp Ferrosta, s.r.o., která je součástí významné světové skupiny Thyssen Krupp, má nyní díky společnosti NETservis s.r.o. zcela novou internetovou prezentaci.

4.6.2004

Nezapomeňme!...

Dnešním dnem si celý svět připomíná 15. výročí krvavého masakru na Pekingském náměstí Nebeského Klidu (na náměstí Tian-an men). Výbor Olympic Watch apeluje na civilizovaný svět těmito stránkami.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty