Hlavní stránka Pro novináře Nové internetové stránky pro společnost MATPRO s.r.o.
Nové internetové stránky pro společnost MATPRO s.r.o.
1.2.2008

Dnešním dnem byly spuštěny internetové stránky společnosti MATPRO s.r.o., která působí na českém trhu již od roku 1991 – je součástí sítě prodeje produktů společnosti NORMA Germany GmbH a je nově prodejcem nářadí společnosti Zbirovia a.s. Autorem této prezentace je společnost NETservis s.r.o.. Součástí projektu byla i tvorba ilustrační flash animace.
Pan Zdeněk Matoušek založil firmu v roce 1991, co by živnostník. Od roku 2003 se společnost přeměnila na společnost s ručením omezeným. Od samotného počátku je distributorem produktů společnosti NORMA Germany GmbH (dříve Rasmussen GmbH), mezi které patří různé příslušenství k hadicovým a potrubním systémům. Od roku 2008 je společnost distributorem nářadí firmy Zbirovia a.s. V postupném rozšiřování sortimentu hodlá MATPRO s.r.o. pokračovat.
Loga NORMA Group a Zbirovia a.s. byla základem pro tvorbu designu prezentace, resp. jejich barevnost. Mezi jedním z požadavků klienta byla sladěnost s těmito logotypy tak, aby vhodně zapadaly do designu. Zejména proto byly vybrány podobné odstíny modré, červené a bílé do pozadí textové části. Netradičně řešená struktura rozložení prvků na stránce umožnila velmi vhodné umístění decentní flash animace, kde se postupně střídají různé produkty.
Z dostupných informací zde samozřejmě nechybí kontakty, informace o společnosti, ceníky a přehled produktů – ten je v případě obou skupin produktů řešen přítomností PDF dokumentu ke stažení. Produkty ze skupiny NORMA Group jsou však přístupné přímo na webu – je zde klasický katalog produktů včetně obrázků umístěn v klasické stromové struktuře kategorií, jejichž grafické znázornění je více než netradiční.
- Adresa: http://www.matpro.cz
- Ke stažení: Tisková zpráva ve formátu Adobe Acrobat (PDF)
Související obrázky
|
|
|
|||
|
Další články z roku 2008
15.12.2008
Corporate identity pro Eurocontrats s.r.o.
10.12.2008
Internetová prezentace pro molo.jetfloat.cz
10.12.2008
Rekonstrukce webu pro Markdistri.cz
5.12.2008
Tvorba www stránek pro laselette.cz
21.11.2008
Tvorba e-shopu pro Aunika Kladno s.r.o.
18.11.2008
Miniportál Ubytování v Krkonoších
30.10.2008
Redakční systém pro Slapadla.eu
30.10.2008
Komplexní internetové řešení pro Graffin s.r.o.
29.10.2008
Webové stránky prague-airport-transport.com
15.10.2008
Tvorba www stránek pro Paintball City Praha
7.10.2008
Mitsui-Soko má nový redakční systém
6.10.2008
Redakční systém WebRedakce pro PRACOM s.r.o.
30.9.2008
Redesign webu BroDTrade.cz
19.9.2008
WWW stránky pro developerský projekt Rezidence Severní
17.9.2008