Hlavní stránka Pro novináře Předvolební stránky jsou lepší než guláš


Předvolební stránky jsou lepší než guláš

24.4.2002

Zákazníky společnosti NETservis s.r.o. jsou lidé a firmy ze všech odvětví a politika není výjimkou. Důkazem je internetová prezentace člena ODS pana Ing. Jana Schwippela, CSc..

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Čas letí a volby 2002 do parlamentu České republiky se nezadržitelně blíží. V tomto duchu je v naší zemi zvykem připravovat a zadarmo nabízet tzv. předvolební guláš. Ovšem s rozvojem internetu a zvyšujícím se počtem jeho uživatelů i do politiky pronikl názor, že prezentace přes internet je také velmi výhodnou zbraní. Tento názor vyznává i člen ODS pan Ing. Jan Schwippel, CSc., který moc dobře ví, že nekvalitní internetová prezentace může napáchat mnohem více škody než užitku, a proto je pro nás velkou ctí, že si vybral pro zhotovení svých stránek právě nás, společnost NETservis s.r.o..

NETservis vytvořil panu Schwippelovi kompletní internetovou prezentaci včetně grafiky a technického zabezpečení, a tak vznikla příjemná a velmi praktická prezentace, jejímž obsahem jsou vyčerpávající informace o panu Schwippelovi. Navštěvníci zde mohou najít vše o něm, o jeho životě a o jeho názorech včetně zážitků z politického i soukromého života. Krom rubrik typu „činnost v ODS“ nebo „o autorovi“ se zde nacházejí i tématické okruhy (například „životní prostředí“, „Češi a Němci“ nebo „ČR v Evropě“ atd.), kde si návštěvníci mohou přečíst aktuálně doplňované názory pana Schwippela na daná témata.

Nechybí zde ani zjišťování veřejného mínění v podobě aktualizovaných anket a je zde rovněž možnost dotázat se přímo pana Schwippela na to, co návštěvníky zajímá.

Přejeme hodně štěstí ve volbách a těšíme se na další spolupráci.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2002

15.12.2002

Nový web, který si dozajista zaslouží váš „Respekt“

Společnost NETservis, s.r.o. na zakázku týdeníku Respekt kompletně přepracovala internetový server tohoto populárního magazínu, který teď disponuje velmi moderními možnostmi a technologiemi, nadále však i nezaměnitelným osobitým vzhledem.

12.12.2002

Design pro vodovody a kanalizace

Společnost NETservis s.r.o. dodala grafiku a převedla ji do HTML pro vodovody a kanalizace VaK Beroun. Výsledný aktuální design je ale značně odlišný.

9.12.2002

NETservis zprovoznil prezentaci multivitamínového prostředku Supradyn

Společnosti NETservis, s.r.o. se podařilo úspěšně dokončit vývoj internetové prezentace multivitamínového prostředku Supradyn , jenž je produktem světoznámé farmaceutické společnosti Roche.

6.12.2002

NETservis dokončil vývoj internetové prezentace společnosti SAMCOR

Společnost NETservis, s.r.o. během pouhých tří týdnů vytvořila a uvedla do provozu zcela novou internetovou prezentaci pro bezpečnostní službu Samcor.

19.11.2002

Připomínka letní tragédie: galerie „Povodně 2002“ od České pojišťovny

Společnost NETservis, s.r.o. dokončila tvorbu internetové galerie, která se zaměřuje na obrazovou prezentaci snímků z letošních letních záplav, které postihly velkou část naší republiky.

13.11.2002

NETservis dokončil zakázku na anglickou verzi webu České pojišťovny

Společnost NETservis, s.r.o. zpracovala anglickou mutaci domácích internetových stránek firmy Česká pojišťovna a.s., která nyní obsahuje všechny základní informační součásti a sekce.

24.10.2002

NETservis zakoupil nový server pro hostování internetových prezentací

Společnost NETservis, s.r.o. právě v těchto dnech zakoupila a zprovoznila zcela nový server, jenž může nyní nabídnout svým zákazníkům jako technologicky nejvyspělejší základnu pro jejich internetové prezentace.

11.10.2002

Messer Technogas nyní v angličtině

Nutností pro stránky firem, které jsou součástí velkých zahraničních nadnárodních společností, jsou stránky v anglickém jazyce. Takové, které teď má společnost Messer Technogas.

2.10.2002

Stránky pro bankovní informační systémy

Společnost AXA s.r.o., která dodává bankovní a podnikové informační systémy, má díky společnosti NETservis s.r.o. opět nové internetové stránky.

23.9.2002

Elektronické tiskové zprávy na síti sítí dle NETservisu

Společnost NETservis, s.r.o. dokončila zcela nový projekt, jehož náplní bylo vytvoření centrálního serveru pro všechny tiskové zprávy ze skupiny Robert Bosch.

21.9.2002

Extranet Bosche je opět bohatší

Společnost Robert Bosch má nyní vylepšený extranetový systém. Společnost NETservis s.r.o. zde vytvořila databázi obrázků.

20.9.2002

Kompletní prezentace pro společnost BET s.r.o.

I pro dodavatele reklamních a dárkových předmětů, kterým je společnost BET s.r.o., byla internetová prezentace nezbytná – nyní je na světě, a to díky společnosti NETservis s.r.o..

15.9.2002

Modrá vlna České pojišťovny nyní i na webu

NETservis, s.r.o. spustil internetovou mini-prezentaci, která má za úkol stručně informovat o službách a možnostech dopravního zpravodajství Modrá vlna, jehož sponzorem je Česká pojišťovna a společnost ABA.

15.9.2002

Bosch – prezentace divize AA

Společnost NETservis s.r.o. vytvořila novou prezentaci divize autopříslušenství a automobilové diagnostiky společnosti Robert Bosch se zkratkou AA.

10.9.2002

NETservis spustil prezentaci výroční zprávy České pojišťovny za rok 2001

Společnost NETservis, s.r.o. získala zakázku a vyhotovila podle ní vkusnou webovou prezentaci pro výroční zprávu společnosti Česká pojišťovna a.s. za rok 2001.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty