Hlavní stránka Pro novináře Produkty Aralu si žijí o něco lépe


Produkty Aralu si žijí o něco lépe

5.4.2006

Stránky společnosti Aral Lubricants CR, s.r.o. spravuje společnost NETservis s.r.o. více než tři roky a v rámci této dlouhotrvající spolupráce došlo k několika zlepšením v databázi produktů.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Pro návštěvníky stránek budou provedené změny velice vítané. Tak například hned na hlavní straně v pravém horním rohu (pod kolonkou hledej) nyní nově nalezneme několik nových navigačních roletek, díky kterým si můžeme pomocí dvou kliknutí nechat vypsat produkty podle různých filtrů. Nyní je tedy možné nechat si vypsat oleje určené jen pro automobily nebo jen pro užitková vozidla, oleje podle skupiny produktů, podle viskozity nebo podle různých norem, což ocení zejména odborníci v této oblasti.

Při listování v jednotlivých produktech jsou k dispozici produktové a bezpečnostní listy v PDF a kromě názvu a popisu produktu je zde uvedena i viskozita a skupina produktů. Po kliknutí na název produktu se zobrazí detailní informace, kde se kromě viskozity a skupiny produktu objevují další vlastnosti jako je například norma. Zajímavé a velmi praktické funkcionality bylo dosaženo prolinkováním jednotlivých vlastností produktů. Například klikneme-li u detailu produktu na viskozitu, dostaneme se do seznamu všech produktů s touto vlastností. U každého produktu navíc nalezneme odkazy na podobné produkty, tlačítko pro tisk nebo možnost vznést dotaz týkající se aktuálně prohlíženého produktu.

Mezi podstatné změny rovněž patří optimalizace systému URL (WWW) adres. Kvůli vyhledávačům je nutné, aby URL adresy stránek v sobě obsahovaly příslušná klíčová slova tak, aby se stránky \"líbily\" právě vyhledávačům. V současnosti připravujeme nasazení eshopu na stávající produktovou databázi těchto stránek.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2006

21.12.2006

Spotřebitelské vzdělávání dorazilo už i k nám

Společnost NETservis s.r.o. spustila dva nové weby zadané neziskovou organizací Generation Europe Foundation - anglická verze stránek www.consumer-education.eu a česká verze www.spotrebitel-vzdelavani.cz. Zadavatel dodal design a vše ostatní již bylo na společnosti NETservis s.r.o.

12.12.2006

Castrol a jejich nový web

Téměř půl roku trvající projekt stavby nových internetových stránek společnosti Castrol Lubricants (CR), s.r.o. byl k dnešnímu dni dokončen a spuštěn.

1.12.2006

Potrubní stránky

Společnost NETservis s.r.o. v těchto dnech spustila novou internetovou prezentaci společnosti Modřanská Potrubní, a.s.. Prezentace obsahuje rozsáhlou a takřka "všemocnou" administraci, s jejíž pomocí mohou pracovníci Modřanské Potrubní, a.s. upravovat web dle svých přání.

27.11.2006

Spotřebitelské vzdělávání má svůj publicistický web

Ve spolupráci s Generation Europe, neziskovou organizací působící především v oblasti vzdělávání, zprovoznila společnost NETservis s.r.o. nový server www.generation-europe.cz, který je věnován publikační činnosti v oblasti spotřebitelského vzdělávání.

7.11.2006

Koloniál na Respektu - netradiční eshop

Společnost NETservis s.r.o. vytvořila při pokračující spolupráci s týdeníkem týdeníkem Respekt další novinku - eshop zvaný Koloniál.

25.10.2006

Subdodávka pro DHL

Program na letošním prezentačním CD české pobočky společnosti DHL vyrobila společnost NETservis s.r.o.. Grafické ztvárnění, tvorba tiskovin, zajištění lisu CD a především komunikaci s DHL zajišťovala agentura GARP.

20.10.2006

RESPEKTujme nový server

Náš dlouhodobý klient, týdeník Respekt, po vyhodnocení stoupajících statistik přístupů a po konzultaci s námi se rozhodl pro zakoupení vlastního serveru určeného jen a pouze pro potřeby Respektu. Tento server byl umístěn vedle našich serverů, tedy serverů společnosti NETservis s.r.o..

10.10.2006

Ubytovací portál

K dnešnímu dni společnost NETservis s.r.o. spustila portál Prague Saints, který prezentuje hlavní město Prahu a ubytování cíleně pro gay komunitu.

26.9.2006

Bannery pro Centrum nákupu

Server www.centrumnakupu.cz je naším dalším klientem využívajícím poměrně zajímavý produkt - HTML bannery. Společnost NETservis s.r.o. připravila tyto bannery tak, aby vyhovovaly specifickým nárokům klienta. Přečtěte si, o které specifické nároky se jedná - mohou se vám také hodit...

20.9.2006

Další Blaupunkt mezi námi - tentokrát v Srbsku

Po zprovoznění slovinské verze stránek Blaupunkt jsme začali pracovat na vytvoření srbské verze stránek Blaupunkt, kterou jsme k dnešnímu dni zprovoznili.

18.9.2006

Další projekt s Českou společností podpory zdraví

Další projekt v rámci spolupráce s Českou společností podpory zdraví, stránky www.pin-prevence.cz byly zprovozněny společností NETservis s.r.o..

14.9.2006

Logo pro BENEFIT Partner

K dnešnímu dni jsme úspěšně dodali nové produktové logo pro společnost BENEFIT Partner s.r.o. k jejich novému produktu s názvem TL NET.

7.9.2006

Profesionalita a partnerství s Progy

Pro společnost PROGY PROFESSIONAL ENERGY s.r.o. jsme měli tu čest vyrobit kompletní corporate identity - vše od logotypu přes internetové stránky až po potisk aut.

1.9.2006

Respekt povolává nové bloggery

Prezentace časopisu Respekt byla obohacena o nový prvek - blogovací systém. Šablony pro tento systém v expresní době dodala společnost NETservis s.r.o..

11.8.2006

Komunitní evropský server

K dnešnímu dni společnost NETservis s.r.o. spustila stránky Yomag, komunitní evropský server určený pro publikační činnost studentů z celé Evropy.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty