Hlavní stránka Pro novináře Profesionální web je vstupní branou k zákazníkům


Profesionální web je vstupní branou k zákazníkům

18.9.2013

Jedním z nejzajímavějších a nejrozsáhlejších projektů, který společnost NETservis s.r.o. tento rok vytvářela, je vysoce profesionální prezentace pro firmu SEKO Group a.s.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Firma NETservis s.r.o. se pohybuje na trhu v oblasti IT a reklamy již od roku 1998. Její klient, společnost SEKO Group a.s., je nadnárodní firma zabývající se výrobou klíčových součástek pro proudové motory letadel a parní turbíny. Jejich produkce v posledních letech vysoce vzrostla a ještě více tak upevnila svou pozici v oblasti leteckého a energetického průmyslu.

Právě z důvodu rychlého růstu a stále častější účasti společnosti na světových veletrzích, vznikla potřeba moderního a profesionálního webu. Nová prezentace byla zpracována 16. členným týmem odborníků ze společnosti NETservis s.r.o. Původním záměrem bylo vytvoření jednoduchého a pro klienty čitelného webu, který není zaměřen na obsáhlé texty, ale na jednoduchou strukturu a čitelné informace.

Prvním krokem byla celková vstupní analýza, realistický návrh struktury a rozložení stránek, byl zpracován grafický návrh hlavní strany a podstránek, byla vytvořena html šablona a autorské fotografie pořízené přímo z helikoptéry firemním fotografem. Byl nasazen a dle potřeb klienta upraven redakční systém WebRedakce. Po ukončení prací ze strany společnosti NETservis s.r.o. si klient bude moci zcela sám a libovolně aktualizovat a doplňovat vše, co potřebuje.

Pro potřeby zahraničních klientů byly přeloženy celkem 4 jazykové mutace – anglická, německá, italská a portugalská. Jelikož má společnost klienty po celém světě, je pro snadný přístup cizinců automaticky měněna jazyková mutace dle nastavení jejich prohlížeče.

Grafici zpracovaly fotografie pro animace na homepage, upravili a vyretušovali fotografie, bylo sestříháno video na homepage a v neposlední řadě se precizně otestovala bezpečnost a funkce celého webu.

Jako malý bonus může návštěvníka při opakované návštěvě překvapit skrytá animace na hlavní straně.  Když budete mít chuť, zkuste ji objevit.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2013

9.12.2013

Přijďte se dotknout Měsíce

Jedinečná internetová prezentace největší výstavy minerálů ve střední Evropě na ploše téměř 1300 m2. To je web, který za pouhé čtyři týdny vybudovala internetová agentura NETservis s.r.o. pro výstavu, muzeum a obchod s minerály Mineralia.cz společnosti Mineralia Czech Republic, s.r.o.

8.11.2013

NETservis znovu na stupních vítězů v soutěži WebTop100

Pražská internetová agentura NETservis s.r.o. se umístila na druhém místě v lukrativní soutěži v oblasti digitálního marketingu v ČR WebTop100 v kategorii Firemní web - Průmysl a energetika. Oceněným projektem NETservisu je profesionální web pro společnost SEKO Aerospace, a.s.

16.9.2013

Aktuální trend v designu internetových prezentací - skrolování

V těchto dnech firma NETservis s.r.o. spustila novou skrolovací internetovou prezentaci pro firmu F.T.G. spol. s.r.o., společnost zabývající se průmyslovým čištěním.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty