Hlavní stránka Pro novináře Redakční systém na zakázku pro Quelle


Redakční systém na zakázku pro Quelle

15.6.2009

Společnost NETservis s.r.o. byla v tomto případě požádána o vytvoření individuálního redakčního systému a to přímo na míru zadávající společnosti Stratex Communication s.r.o. Firma Stratex Communication s.r.o. spolupracuje se společností Quelle a jejich požadavkem bylo vytvořit webové stránky, které by zákazníkům světoznámé společnosti poskytovaly různé tipy na výlety, na kulturní akce apod.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Dalším požadavkem bylo, aby sami zákazníci mohli své tipy na výlety zadávat pomocí e-mailu na www.qlife.cz, a to včetně fotografií, a sdílet je tak s ostatními zákazníky.

Ke splnění všech těchto kritérií bylo potřeba udělat následující: byl proveden zlom grafiky do XHTML, veškeré programování a dále byl zajištěn dodavatel pro předpověď počasí, kterou naleznete hned na hlavní straně.

Protože se jedná o redakční systém na zakázku, vytvořená internetová prezentace je v podstatě téměř celá dynamická. Zmiňovaná předpověď počasí na hlavní straně se získává ze serveru inpocasi.eu, lze měnit obrázek i odkazující URL v úvodním banneru, v horizontálním menu lze měnit, přidávat či ubírat položky (například letní/zimní výprodej). Dále je možné editovat „zajímavé dny“ a to jak text, tak i obrázek a samozřejmě datum.

Další zajímavou dynamickou částí prezentace je již zmiňovaná možnost vkládat samotnými uživateli webových stránek vlastní tipy na výlety nebo kulturní akce včetně fotografií. Svůj tip odešlete pomocí e-mailu přímo na stránkách qlife.cz a po schválení administrátorem je uveřejněn mezi ostatními ve složce Vaše tipy. Zvolený tip měsíce může být označen jako TIP MESICE. Jeho foto galerie se pak ukazuje v pravém sloupci.

Odkazy Pro celou rodinu: tip na výlet, Co se děje, aneb kam za zábavou, Trocha pohybu nezaškodí a Kde nesmíte chybět, tedy články dostupné z hlavní strany je také možné samostatně editovat. Zajímavostí jsou zde zelené „prolinky“ odkazující na další zajímavé tipy a informace na stránkách Quelle. Tato klíčová slova lze také podle potřeby měnit a doplňovat.

Po každé úpravě se automaticky generuje mapa webových stránek.

Společnost NETservis s.r.o. vytvořila individuální redakční systém pro Stratex Communication s.r.o. za pouhé dva týdny. Stránky jsou přehledné, zajímavé a poskytují svým uživatelům neocenitelné informace o kulturních vyžitích.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B


Související obrázky

Redakční systém na zakázku pro Quelle
Redakční systém na zakázku pro Quelle
Redakční systém na zakázku pro Quelle
Redakční systém na zakázku pro Quelle

Další články z roku 2009

22.12.2009

Internetová prezentace Farní charity pro nevidomé

Farní charita Sv. Petra Praha 1 si přála mít atraktivnější a lépe užitnou internetovou prezentaci. Pro zkušenosti, které naše společnost NETservis s.r.o. v tomto oboru má, si vybrala právě ji.

18.12.2009

Německá jazyková mutace pro Frischbeton

Po vytvoření nových webových stránek pro společnost Frischbeton, odštěpného závodu firmy ILBAU spol.s.r.o., došlo také na tvorbu německé jazykové mutace. Naší společnosti NETservis s.r.o. to bylo opět zadáno firmou Stratex Communications.

17.12.2009

Firemní styl pro Trades & Services

Projekt, který tentokrát naše společnost NETservis s.r.o. dostala ke zpracování, byl velmi rozmanitý. Bylo třeba vytvořit kompletní styl pro firmu Trades & Services. Zadavatelem projektu byl Petr Antoš, jež jednal velice příjemně, profesionálně a celkově se nám s ním velmi dobře spolupracovalo.

10.12.2009

Redesign webu pro SmithNovak, s.r.o.

Firma SmithNovak, s.r.o. hledala společnost, která jí nabídne rekonstrukci stávajících stránek postavených na zastaralém a nevyhovujícím redakčním systému. Nakonec si vybrala naši firmu NETservis s.r.o., která má s těmito projekty dlouholeté zkušenosti a je schopna klientovi nabídnout profesionální a rychle odvedenou práci.

6.12.2009

Redakční systém WebRedakce pro obec Úholičky

Co je důležité pro občany každé obce? Mít vždy aktuální informace! Moc dobře to vědí v obci Úholičky, proto podstatou jejich zadání projektu pro společnost NETservis s.r.o. bylo instalovat pro stávající webové stránky nový redakční systém WebRedakce. S jeho pomocí mohou kdykoliv vkládat na své webové stránky čerstvé a přesné informace.

24.11.2009

Bezpečnostní audit pro Czech Software Consultancy, a.s.

Projekt, který v tomto případě společnost NETservis s.r.o. vypracovala pro zadavatele Czech Software Consultancy, a.s., byl tzv. bezpečnostní audit webových stránek. Cílem tohoto auditu bylo zjistit odolnost internetové prezentace proti možným hackerským útokům.

16.11.2009

Internetová prezentace pro Bohemian Service

„Chcete-li s lehkostí a přehledem zvládat svůj život, potřebujete mít čas pod kontrolou“ radí úvodní věta nové internetové prezentace společnosti Bohemian Service. Tyto dynamické webové stránky dokončila v listopadu tohoto roku naše společnost NETservis s.r.o.

12.11.2009

Internetová prezentace pro Ortodoncii Praha

Internetová prezentace pro Ortodoncii Praha, jejímž zadavatelem byl MUDr. Vladimír Kolář, je dalším projektem, který naše společnost NETservis s.r.o. vytvořila. Má za úkol představit Ortodoncii Praha a veškerou poskytovanou péči o zuby zákazníků tak, aby nakonec z Ortodoncie Praha odešli s pěkným úsměvem.

2.11.2009

Flashová prezentace pro AŽD Praha, s.r.o.

Zadavatelem tohoto projektu pro společnost NETservis s.r.o. firma AŽD Praha, s.r.o., je významným českým dodavatelem a výrobcem zabezpečovací, telekomunikační, informační a automatizační techniky, zejména se zaměřením na oblast kolejové a silniční dopravy včetně telematiky a dalších technologií.

23.10.2009

Tvorba loga pro Institut celoživotního vzdělávání KTF UK

Dalším projektem, který byl naší společnosti NETservis s.r.o. zadán, byla tvorba loga pro Institut celoživotního vzdělávání Katolické teologické fakulty Univerzity Karlovy (dále jen Institut CŽV KTF UK).

13.10.2009

Tvorba www stránek pro Karmelitánské nakladatelství

Karmelitánské nakladatelství je dobrým a dlouholetým klientem naší společnosti NETservis s.r.o.. Tentokrát bylo třeba vytvořit kvalitní a designově propracované informační www stránky o nakladatelství, které má širokou prodejní síť a je velkým distributorem křesťansky zaměřených knih.

8.10.2009

Tvorba webu pro firmu Mašek balicí stroje

Design každé internetové prezentace by měl být moderní, vkusný a na první pohled reprezentativní. Web společnosti Mašek byl již zastaralý a nesplňoval dostatečně svůj účel. Naše společnost NETservis s.r.o. má v tomto oboru již mnohaleté zkušenosti a projektu se bez problémů zhostila.

1.10.2009

Internetová prezentace pro Hotel Venuše

Zbrusu nová internetová prezentace pro horský Hotel Venuše ve Špindlerově mlýně byl dalším expresním projektem, který společnost NETservis s.r.o. vytvořila. Za necelé tři týdny tak byly vytvořeny dva grafické návrhy, jeden bílý pro zimní období a jeden zelený pro letní období. Byl instalován redakční systém WebRedakce, byl zřízen webhosting.

24.9.2009

Aktualizace sekce produktů pro Castrol Lubricants

Naše firma NETservis s.r.o. spolupracovala se společností Castrol Lubricants (CR), s.r.o. již na mnoha úspěšných projektech. Vytvářeli jsme pro ně například B2B e-shop, dále internetovou aplikaci pro výběr nejvhodnějšího maziva pro jednotlivé typy automobilů, již přes tři roky spravujeme zadavatelův CMS systém, který byl využit i v rámci tohoto projektu a další.

24.8.2009

Internetová prezentace pro Věci veřejné

Tento projekt, zadaný politickou stranou Věci veřejné, zpracovala firma NETservis s.r.o. ve velmi krátkém čase. A to i přesto, že je tato rozsáhlá internetová prezentace postavena na složitém a kompletně na míru vytvořeném redakčním systému, který umožňuje flexibilně spravovat různé úrovně webu. Rychlost provedeného projektu neměla žádný negativní účinek na jeho konečnou kvalitu.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty