Hlavní stránka Pro novináře Redesign webu pro GHC Genetics, s.r.o.


Redesign webu pro GHC Genetics, s.r.o.

13.2.2012

Původní web společnosti GHC Genetics, s.r.o. již nevyhovoval dnešním požadavkům, především co se týče přehlednosti a snadnosti administrace.Proto se rozhodli pro jeho redesign. My jsme rádi, že si vybrali naši společnost NETservis s.r.o.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Společnost GHC je významná nadnárodní společnost poskytující komplexní služby v oblasti zdravotnictví. Zejména plastickou i všeobecnou chirurgii, stomatologii či genetická vyšetření. Právě genetickými testy pro širokou veřejnost se zabývá pobočka GHC Genetics, s.r.o. Nabízí jak testy hrazené ze zdravotního pojištění, tak genetické testy pro samoplátce. Mezi oblíbenými produkty najdete například test otcovství PapaGen nebo komplexní genetickou analýzu GenScan.

Redesign původních stránek měl několik cílů. Došlo ke sjednocení vzhledu se stránkami sesterské společnosti Klinika GHC Praha. Dále došlo ke zpřehlednění a zjednodušení struktury webu. V neposlední řadě byl nasazen redakční systém WebRedakce, který umožňuje daleko snazší aktualizaci a správu obsahu nových stránek. Byl upraven modul produktů o možnost přidávání variant, komplexních formulářů a různých náhledů produktů.

Díky nové prezentaci si klienti mohou pomocí objednávkového formuláře nechat provést genetické testy bez nutnosti návštěvy kliniky a složitého papírování. Do budoucna se plánuje rozšíření webu o anglickou, německou a ruskou jazykovou mutaci.

Na nově vzniklou prezentaci byl zřízen webhosting, byla provedena důkladná SEO analýza a registrace do katalogů.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2012

24.10.2012

Ekobal to rozbalil s novým webem od NETservisu

Ekobal, s.r.o., přední český dodavatel obalových materiálů a výrobce balicí techniky, má od října 2012 novou webovou prezentaci. Autorem celého řešení je internetová agentura NETservis s.r.o., která zajistila kromě designu i kompletní technickou realizaci. Správu prezentace zajišťuje klíčový produkt společnosti, redakční systém WebRedakce.

7.8.2012

NETservis představil web Click2Claim – projekt, který pomáhá se získáváním kompenzací za zrušené lety

Od 1. srpna 2012 funguje nová verze webového projektu Click2Claim, kterou vyvinula internetová agentura NETservis s.r.o. Web pomáhá cestujícím v letecké dopravě s uplatněním jejich nároků vůči leteckým společnostem. Cestující mohou podat žádost o kompenzaci online pomocí jednoduchého formuláře. V pondělí 6. srpna byl web představen odborné veřejnosti.

26.6.2012

Starostové a nezávislí mají nový web

Internetová agentura NETservis s.r.o. ve středu 20. června představila nový web polické strany Starostové a nezávislí. Původní stránky prošly kompletní přestavbou a nově používají i metodu responsive design. Vývoj celého webu trval pouze měsíc a půl.

25.6.2012

Státní veterinární ústav Praha se může pochlubit novým webem

Internetová agentura NETservis s.r.o. spustila 18. dubna 2012 nový web Státního veterinárního ústavu Praha. Součástí stránek je i sekce Školicího střediska ústavu. Správu prezentace umožňuje redakční systém WebRedakce, který obsahuje i speciální modul pro editaci dat v Google mapách. Kromě vytvoření webových stránek je součástí zakázky i webhosting projektu.

2.5.2012

Tvorba webu pro Ligu na ochranu zvířat

Vytváření internetové prezentace pro Ligu na ochranu zvířat bylo pro naší společnost NETservis s.r.o. příjemnou záležitostí. Jsme si vědomi důležitosti existence takovýchto organizací a rádi přispíváme k rozvíjení jejich smysluplné činnosti.

16.4.2012

Tvorba webu pro XL METAL s.r.o.

Novou internetovou prezentaci jako svou profesionální firemní vizitku si u naší společnosti NETservis s.r.o. objednala firma XL METAL s.r.o. Cílem bylo poskytnout společnosti moderní a účinnou prezentaci a poskytnout jí tak další kanál pro plnohodnotné informování potencionálních klientů.

4.4.2012

Tvorba webu pro Základní uměleckou školu

Dalším projektem vytvoření nové internetové prezentace naší společností NETservis s.r.o. byla výroba stránek pro Základní uměleckou školu Klementa Slavického v Kadani. Školasi vybrala naši společnost NETservis s.r.o. pro její dlouholeté zkušenosti a dobrou odbornost v tomto odvětví.

20.2.2012

Redesign webu pro AŽD Praha, s.r.o.

Zadavatelem dalšího projektu pro naši společnost NETservis s.r.o. byla firma AŽD Praha, s.r.o., jejímž požadavkem bylo kompletně zrenovovat zastaralý web a vytvořit novou korporátní internetovou prezentaci.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty