Hlavní stránka Pro novináře Revoluční on-line verze a předplatné Respektu


Revoluční on-line verze a předplatné Respektu

12.9.2003

Společnost NETservis s.r.o. uvedla do provozu zbrusu nový systém on-line verze a předplatného českého týdeníku Respekt. Nyní si zákazníci mohou objednat časopis Respekt jak v tištěné, tak i v elektronické verzi.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Tento nový systém objednávání předplatného ve spojení s on-line verzí časopisu Respekt umožní všem abonentům týdeníku Respekt nové, dříve nepoznané možnosti hlavně ve smyslu tzv. předplatného na míru. Mnoho čtenářů týdeníku Respekt žije v zahraničí, většina v USA. Pro ně představovalo předplatné tištěné verze jedinou možnou formu doručení časopisu Respektu až domů, ovšem se značným zpožděním kvůli časově i cenově náročnému doručování pomocí mezinárodní pošty. Nyní si mohou objednat pouze internetovou verzi časopisu, což bude stát výrazně méně peněz a času..

Při objednání předplatného si každý může vybrat, zda chce pravidelně dostávat tištěnou verzi nebo přístup do aktuálního čísla na internetové stránce časopisu Respekt. Spolu s výběrem doručení nového čísla Respektu si zákazník může předplatit i přístup do archivu všech čísel Respektu za jeho více než 13letou historii. Je už na každém zákazníkovi, jestli bude chtít třeba jen internetovou verzi časopisu nebo jen tištěnou nebo oboje. Kromě přístupu do aktuálního čísla si může objednat i přístup do archivu čísel, ale také nemusí. Zkrátka každý si může vybrat pro sebe tu nejlepší kombinaci.

Součástí objednávkového formuláře je i výběr časového rozmezí, na které má být předplatné uplatněno – kromě klasických možností jako jsou např. roční předplatné nebo půlroční - je zde i možnost zadat konkrétní rozmezí požadovaných čísel týdeníku Respekt – tedy je možno objednat si Respekt i na pouhý jeden týden. Při objednávce předplatného má zákazník jedinečnou možnost sledovat jak se mění cena v závislosti na jeho požadavcích, tedy především na délce předplatného, typu předplatného, požadované měně, počtu čísel, místě doručení nebo případného nároku na slevu (tu mohou uplatnit majitelé mezinárodní identifikační studentské karty ISIC).

Velice užitečnou funkcí nového systému objednávání předplatného je možnost dočasné změny adresy pro doručení – tzv. přesměrování. V případě, že zákazník jede na dovolenou, může využít této možnosti a pro dané období mu bude časopis Respekt doručován na aktuální adresu jeho pobytu.

Pro další informace o předplatném naleznete na této adrese, ceník služeb předplatného zde a samotný formulář pro objednání předplatného naleznete zde.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2003

18.12.2003

LOH 2008 v Číně a lidská práva

Internetová prezentace Olympic Watch se dočkala několika změn v oblasti designu a vnitřní struktury. Všechny tyto změny sponzorsky, čili bez nároku na honorář, provedla společnost NETservis s.r.o..

11.12.2003

Nová tvář Bosch Security Systems

Internetová prezentace společnosti Bosch Security Systems dosáhla několika významných změn, o které se postarala společnost NETservis s.r.o.

1.12.2003

MSC OPUS – vše pro správu budov

Byl dokončen další projekt. Společnost MSC OPUS Service s.r.o., která se zabývá kompletní správou budov, má zbrusu novou internetovou prezentaci, a to díky společnosti NETservis s.r.o..

14.11.2003

Nová internetová prezentace firmy Complet, s.r.o. je na světě

Nová internetová prezentace firmy Complet, s.r.o., která poskytuje komplexní služby v oblasti správy tiskových dokumentů, byla kompletně navržena, zprovozněna a spuštěna společností NETservis s.r.o..

7.11.2003

Prezentace personální agentury Synergie

Prezentace personální agentury Synergie, prošla radikálními změnami, díky nimž má Synergie kompletně novou internetovou prezentaci. O všechny změny kromě nového designu se postarala společnost NETservis s.r.o..

24.10.2003

Nová corporate identity pro firmu M-Invest Bohdalec

Společnost M-Invest Bohdalec, a.s. získala díky společnosti NETservis s.r.o. novou corporate identity. Vše bylo navrženo a nyní dokončeno v podobě kompletního dokumentu nazvaného grafický manuál.

17.10.2003

Výroční zpráva České pojišťovny za rok 2002 je na internetu

Společnost NETservis s.r.o. opět po roce přepracovala výroční zprávu společnosti Česká pojišťovna, a.s. do digitalizované podoby, k té vytvořila internetovou prezentaci a tu umístila na oficiální stránky České pojišťovny.

10.10.2003

Helika Expert, s.r.o. má nové logo

Společnost Helika Expert, s.r.o., která nabízí široké spektrum služeb v oblasti poradenství a je součástí skupiny společností Helika, má nyní díky společnosti NETservis s.r.o. nové logo.

25.9.2003

NETservis úspěšně dokončil stránky firmy Atelier VJH, s.r.o.

Praha, 25. září 2003 – Firma NETservis s.r.o. zprovoznila internetové stránky společnosti Atelier VJH, s.r.o., která je jedním z významných architektonických a projekčních ateliérů na území hlavního města Prahy.

17.9.2003

Vítězství ve výběrovém řízení

Česká společnost pro jakost vyhlásila výběrové řízení na dodávky grafických zakázek pro její vydavatelskou činnost a firma NETservis s.r.o. v tomto výběrovém řízení zvítězila.

30.8.2003

Nový databázový systém - PostgreSQL

Firma NETservis s.r.o. obohatila svůj potenciál a pracovní prostředky o další technologický produkt – jedná se o databázový systém PostgreSQL. Nyní nabízí tyto databázové systémy 2 – MySQL a nově PostgreSQL.

28.8.2003

Firma MUZO, a.s. má nové prezentační CD

Společnost NETservis s.r.o. navrhla a úspěšně dokončila nové prezentační CD firmy MUZO, a.s., která patří mezi vedoucí firmy poskytující služby v oblasti bezhotovostních platebních styků a finančních transakcí v ČR.

20.8.2003

„Neustále se zlepšujeme v tom co děláme“…

Firma NETservis s.r.o. spustila novou internetovou prezentaci výrobně montážní firmy Elmarco, s.r.o., která se zabývá výrobou a montáží systémů pro dávkování chemikálií do procesu povrchové úpravy křemíkových destiček.

15.8.2003

Internetová prezentace společnosti CQS je nyní i v anglické verzi

Společnost NETservis s.r.o. zprovoznila cizojazyčnou verzi internetové prezentace firmy CQS, zabývající se certifikacemi systémů jakosti. Nyní si můžete prohlédnout tuto prezentaci v jazyce anglickém.

7.7.2003

Multimediální CD společnosti Muzo, a.s.

Významná společnost Muzo, a.s., provozující na území celé České republiky bankomaty a platební terminály požádala společnost NETservis s.r.o. o tvorbu prezentačního CD




Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty