Hlavní stránka Pro novináře Rezervační systém pro společnost B-group, Ltd.


Rezervační systém pro společnost B-group, Ltd.

17.6.2008

Dnes jsme spustili rozsáhlý a propracovaný rezervační systém na adrese www.hotels-in-czech.com. U společnosti NETservis s.r.o. si jej objednala společnost B-Group, spol. s r.o., jejímž oborem činnosti je incoming – zaměřuje se na poskytování ubytovacích a jiných služeb turistům mířících do České republiky. Zakázka byla z naší strany řešena komplexně a poskytla dle našeho názoru ideální řešení.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Incomingová agentura B-Group, spol. s r.o. poskytuje služby spojené s návštěvou především našeho hlavního města. Základní požadavky kladené na prezentaci tak především byly: design s motivem Prahy, vytvoření rezervačního systému s databází hotelů a možností okamžité rezervace hotelového pokoje, nepřeberné množství informací o Praze a České republice, akce, platební systém a propracovaný administrační systém.

Všechny tyto aspekty jsme nejprve podrobně zaznamenali do vstupní analýzy, která se následně změnila v takřka 60tistránkovou technickou specifikaci. Ta tvořila „stavební“ plán, podle kterého postupovali programátoři. Propracovaná specifikace od projektového koordinátora a velmi kvalitní design od grafika byly základními stavebními kameny celého rozsáhlého projektu.

Hlavní částí rezervačního systému je databáze ubytovacích zařízení, kam si zadavatel nebo smluvní hotely mohou sami, pomocí redakčního systému sestaveného na míru, vkládat nová ubytovací zařízení, přiřazovat k nim informace a fotogalerie. Druhým krokem v takovém případě je nastavení kapacit a cen. Každé ubytovací zařízení má pro každý den v roce samostatné nastavení v podobě počtu pokojů a počtu míst. Vše je kombinováno s cenami, které jsou rozdílné podle pracovního či víkendového nebo svátečního dne a samozřejmostí je zcela volná ruka příslušného hotelu při nastavování sezón (libovolná období, pro které platí jiné ceny – například pro Velikonoce, Vánoce, Silvestr, letní sezónu atd.). Kromě toho lze nadefinovat i special offer – akční nabídky. Systém má nastaven i propracovaný systém slev.

Na tento základní modul jsou navázány doplňující informace, mezi které patří například novinky, nabídka doplňujících služeb (například transfery mezi ubytovacím hotelem a letištěm). Nechybí samozřejmě ani obecné turistické informace především o České republice. Všechny tyto informace jsou spravovány redakčním systémem, který byl pro potřeby B-Group, spol. s r.o. vytvořen kompletně celý na zakázku.

Pro klienty jsme připravili i pohodlnou službu v podobě možnosti zaplacení platební kartou přes systém Global Payments (PayMUZO). Samozřejmostí je i možnost zadat aktuální měnový kurz Eura.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B


Související obrázky

Rezervační systém pro společnost B-group, Ltd.
Rezervační systém pro společnost B-group, Ltd.
Rezervační systém pro společnost B-group, Ltd.
Rezervační systém pro společnost B-group, Ltd.

Další články z roku 2008

15.12.2008

Corporate identity pro Eurocontrats s.r.o.

Společnost NETservis s.r.o. přispěla k vytvoření corporate identity pro Eurocontrats s.r.o. Firma se zabývá poradenskou činností v oblasti telekomunikace, obnovitelnými zdroji energie, vyhledáváním obchodních partnerů pro společnosti vstupující na trh EU a vyhledáváním nových pracovních příležitostí pro Evropské firmy v Latinské Americe, Africe a zemích bývalého SSSR.

10.12.2008

Internetová prezentace pro molo.jetfloat.cz

Společnost AAA Radiotaxi s.r.o. jako zadavatel projektu Molo-Jetfloat.cz patří k našim dlouholetým zákazníkům. Na svých stránkách chce distribuovat výrobky předního rakouského výrobce stavebnicových plovoucích mol Jetfloat®International Gesellschaft m.b.H. Jsme velmi potěšeni, že naše firma NETservis s.r.o. byla pověřena tvorbou této internetové prezentace.

10.12.2008

Rekonstrukce webu pro Markdistri.cz

Společnost MARK DISTRI s.r.o. se rozhodla pro zásadní inovaci webu a měla k tomu své velmi jasné představy. NETservis s.r.o. tyto představy naplnil s vložením i své vlastní invence. Úkolem bylo zrekonstruovat již zastaralý a plně nevyhovující web.

5.12.2008

Tvorba www stránek pro laselette.cz

Tvorby webových stránek pro Občanské sdružení Matky Boží z La Salette se zhostila společnost NETservis s.r.o. se zájmem. Cílem projektu sdružení je seznámit širokou českou veřejnost s poselstvím Matky Boží z La Salette.

21.11.2008

Tvorba e-shopu pro Aunika Kladno s.r.o.

Zadání společnosti Aunika Kladno s.r.o. bylo jednoduché. Vytvořit e-shop na zakázku, který by uspokojil jejich klienty a zajistil dostatečný odbyt produktů. Naše firma NETservis s.r.o. má s vytvářením internetových obchodů mnohé zkušenosti a ochotně se projektu zhostila.

18.11.2008

Miniportál Ubytování v Krkonoších

Zadavatel projektu Ubytování v Krkonoších, náš dlouholetý zákazník Ing. Milan Pešek, předložil společnosti NETservis s.r.o. nelehký úkol. Postavil před ně zadání prezentace, která má ve své finální podobě soutěžit s dalšími již zaběhlými a dříve vytvořenými, o vedoucí a jedinou pozici v propagaci ubytovacích kapacit. Bylo jasné, že celý projekt musí maximálně zohledňovat požadavky optimalizace pro vyhledavače.

30.10.2008

Redakční systém pro Slapadla.eu

Vodní sporty, vodní radovánky, dovolená, slunný víkend, šlapadla a další podobné výrazy jistě u většiny lidí evokují pohodu a zábavu. Nové internetové stránky www.slapadla.eu nabízejí produkty, které mohou napomoci ještě lepším zážitkům. Stránky vyrobila společnost NETservis s.r.o. pomocí svého redakčního systému WebRedakce a jsou určeny převážně pro provozovatele vodních sportů.

30.10.2008

Komplexní internetové řešení pro Graffin s.r.o.

Společnost NETservis s.r.o. se specializuje na poskytování komplexních služeb s cílem zajistit pro klienta všechny jeho požadavky – podobnou příležitost jsme měli u vývoje nových internetových stránek pro společnost Graffin s.r.o. Použili jsme zde redakční systém WebRedakce, jejímž autorem jsme my, společnost NETservis s.r.o. Obsahem tohoto projektu byla úprava redakčního systému na míru, návrh grafiky a webhosting.

29.10.2008

Webové stránky prague-airport-transport.com

Turistický ruch v České republice dostává svého názvu a je skutečně rušný. Sektor služeb se tedy velmi snaží poskytovat turistům rozmanité služby, mezi které patří i individuální přeprava osob, zejména oněch osob z jiných zemí. Na poli přepravy jsou nyní nové webové stránky www.prague-airport-transport.com, které s ohledem na SEO (Search Engine Optimization) vytvořila společnost NETservis s.r.o..

15.10.2008

Tvorba www stránek pro Paintball City Praha

Paintball byl, je a bude fenoménem. Je objevován jednotlivci i firmami jako velmi zábavná hra, zbavující hráče stresu a zlepšující tělesnou kondici. Stránky Paintball City Praha, provozovatele z mnoha Paintball hřišť v Praze, také potřebovaly zlepšit kondici. Trenérem v této věci jim byla společnost NETservis s.r.o., která vytvořila nové www stránky, a to takové, jež umožní další rozvoj včetně marketingových akcí na internetu.

7.10.2008

Mitsui-Soko má nový redakční systém

Japonská kultura je stále velmi tajemná a pro Evropany notně zajímavá. Ať už jde o management japonských firem, kulturu či jen životní prostředí v Japonsku. Díky práci na tvorbě nové internetové prezentace Mitsui-Soko Europe B.V. jsme se i my mohli, ač vzdáleně, japonské kultury dotknout. Společnost NETservis s.r.o. nasadila v rámci tohoto projektu redakční systém WebRedakce.

6.10.2008

Redakční systém WebRedakce pro PRACOM s.r.o.

Zavedená společnost PRACOM s.r.o., podnikající v oboru stavebním se specializací na sochařství, stavebnictví a restaurování a renovování kulturních památek, má od letošního léta novou internetovou prezentaci s redakčním systémem WebRedakce společnosti NETservis, s.r.o., která projektu poskytuje i webhosting.

30.9.2008

Redesign webu BroDTrade.cz

Společnost BroD Trade, spol. s r.o. má nyní novou internetovou prezentaci, jejímž autorem je společnost NETservis s.r.o.. Specifikem tvorby těchto stránek byl redesign původních stránek a poradenství ve věci doménové problematiky. Společnost BroD Trade, spol. s r.o. požadovala expresní vyhotovení prezentace.

19.9.2008

WWW stránky pro developerský projekt Rezidence Severní

Ve městě Ostrov na úpatí Krušných hor probíhá developerský projekt Rezidence Severní, který má nyní internetové stránky (www.rezidenceseverni.cz). Autorem prezentace je společnost NETservis s.r.o., která pro zadavatele, společnost Čermák design, s.r.o., již jeden podobný projekt dělala, a to www.riversidevrchlabi.cz (tisková zpráva zde). Obě prezentace se vyznačují zcela unikátním zpracováním flash animace.

17.9.2008

Tvorba eshopu pro nakladatelství Wales

Nakladatelství Wales, s kamenným obchodem v Bělehradské ulici v Praze, je nejstarší české nakladatelství žánrů Science-Fiction a Fantasy. Společnost NETservis s.r.o. vyvinula pro nakladatelství Wales všestranný internetový obchod, který umožňuje mnoho funkcí.: RSS kanály, různé řazení titulů, vyhledávání a zcela unikátní systém domén 3. řádu pro vyhledávací portály.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty