Hlavní stránka Pro novináře Soutěž pro Castrol Lubricants (CR) s.r.o.


Soutěž pro Castrol Lubricants (CR) s.r.o.

28.5.2010

Jeden z nejvýznamnějších zákazníků naší společnosti NETservis s.r.o. firma Castrol Lubricants (CR) s.r.o. si tentokrát přála naprogramovat na svých stránkách soutěžní systém na zakázku. Cílem projektu bylo vytvořit systém na registraci soutěžících a losování. Soutěž se týkala mistrovství světa ve fotbale.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Společnost Castrol Lubricants (CR) s.r.o. má obrovskou historii, vznikla již v roce 1889 jako CC Wakefield@Co, ze které vyrostl dnešní Castrol. Původní výrobky sloužily jen k mazání parních strojů. Postupem času se společnost rozvíjela díky boomu motorových vozidel, kterým nabízí prvotřídní motorové oleje. Ty stále vyvíjí v závislosti na měnících se potřebách motorů a jejich řidičů.

Soutěž byla spuštěna na webhostingu naší společnosti NETservis s.r.o. Systém samotný je založen na tom, že návštěvník stránek firmy Castrol Lubricants (CR) s.r.o. odpoví na deset otázek, na jejichž správné zodpovězení má dva pokusy. Pokud se mu to podaří, může se zaregistrovat a je zařazen do slosování. To je prováděno denně a automaticky. Výsledky slosování jsou posílány přímo do společnosti, kde jsou zkontrolovány a ověřeny. Po této proceduře jsou výsledky zaslány jednotlivých výhercům s informací o výhře jedné ze čtyř cen.

Výhodou systému je také to, že lze vygenerovat excel tabulku, která přehledně zobrazuje jména a adresy výherců. Tato tabulka je společností Castrol Lubricants (CR) s.r.o. předána přímo dodavateli, který výhry rozesílá. Systém je co nejvíce uzpůsoben zaměstnancům firmy a usnadňuje jim práci s minimálními nároky na jejich čas.

Grafiku soutěže a její zlom vytvářel někdo jiný, naše firma NETservis s.r.o. poté vše doladila a uvedla do chodu. A to včetně individuálního systému na správu výherců.

Všechny práce byly provedeny velice rychle a to během jednoho týdne.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B


Související obrázky

Soutěž pro Castrol Lubricants (CR) s.r.o.
Soutěž pro Castrol Lubricants (CR) s.r.o.
Soutěž pro Castrol Lubricants (CR) s.r.o.
Soutěž pro Castrol Lubricants (CR) s.r.o.

Další články z roku 2010

17.12.2010

Tvorba e-shopu pro R + R tepelná technika

O internetový e-shop je v řadách klientů stále větší zájem. Vzrůstající potřeba zákazníků po pohodlném nakupování z tepla a pohodlí domova nutí firmy zřídit si jej. Také společnost R + R tepelná technika si u naší firmy NETservis s.r.o. internetový obchod objednala.

4.12.2010

Docházkový a zakázkový systém pro Zápůjčka CZ, s.r.o.

Cílem projektu pro společnost Zápůjčka CZ, s.r.o. bylo nejen vytvořit spolehlivý systém na sledování docházky a zakázek, ale také podstatně rozšířit systém jejich uživatelských práv. Jedná se o další firmu našeho dlouholetého klienta Čermák Design, s.r.o. Projektu se samozřejmě znovu zhostila naše firma NETservis s.r.o.

1.12.2010

Hodnotící dotazník pro Národní Muzeum

Projekt hodnotícího dotazníku není pro naši firmu NETservis s.r.o. rozhodně tou první zakázkou od Národního Muzea. Naše společnost pro ně v minulosti vytvořila již hlavní webové stránky a několik žánrových malých prezentací (microsites). Cílem těchto prací bylo naprogramovat hodnotící dotazník pro muzejní výstavu Staré pověsti české.

1.12.2010

Redesign pro KZP Ideal Invest a.s.

Projekt týkající se redesignu zastaralého webu není tak docela první záležitostí, kterou pro společnost KZP Ideal Invest a.s. naše firma NETservis s.r.o. vytvářela. Již jsme měli na starosti projekt pro jejich dceřinou společnost KZP Real s.r.o. týkající se tvorby webu pro prodej nových bytů v Praze 4, Libuši.

22.11.2010

Redesign webu pro Karmelitánske nakladatelstvo, s.r.o.

Pro českou odnož Karmelitánského nakladatelství toho dělala naše společnost NETservis s.r.o. již mnoho. Patří mezi naše dobré a dlouholeté klienty. Tentokrát požádala o předělání starého a nevyhovujícího webu jejich slovenská pobočka Karmelitánske nakladatelstvo, s.r.o.

25.10.2010

Corporate identity pro Your personal chauffeur company

Práce pro společnost Your personal chauffeur company s.r.o. byly velmi rozsáhlé a především rychlé. Firma NETservis s.r.o. pro ně vytvářela prakticky vše, co potřebuje nově vzniklá společnost, aby uspěla v obrovském a konkurenčním světě internetových prezentací a komplexních prezentací firmy.

25.10.2010

Internetový obchod Čokoláda.cz

Internetový obchod Čokoláda.cz je projektem naší společnosti NETservis s.r.o. a vznikl díky velké lásce celé firmy k výborné čokoládě. Eshop Čokoláda.cz je především dárková služba a zaměřuje se na zákazníky, kteří chtějí stále něco víc.

22.10.2010

Tvorba loga pro UK Energy Partners

Naše společnost NETservis s.r.o. má s vytvářením log již mnohaleté zkušenosti. To si zjistila i britská firma UK Energy Partners a tvorbu svého loga nám s důvěrou svěřila jako součást dlouhodobé mezinárodní spolupráce.

19.10.2010

Tvorba webu pro Chalet Norm

Internetová prezentace pro horskou chatu Chalet Norm je dalším zdařilým projektem, který naše firma NETservis s.r.o. se svým kreativním týmem splnila. Cílem zakázky bylo představení a zviditelnění luxusní horské chaty a vytvoření přehledných informačních stránek týkajících se lukrativního ubytování na horách.

16.10.2010

Internetová prezentace pro plnimesliby.cz

Tvorba internetových prezentací patří mezi nejčastější zakázky pro naší společnost NETservis s.r.o.. Nové webové stránky si u nás objednalo ODS zastupitelstvo Prahy 8 pro propagaci před komunálními volbami 2010. Stránky jsou k nalezení na adrese plnimesliby.cz.

12.10.2010

Tvorba webu pro Karmel Matky Boží

Vůbec první internetové stránky pro Řád bosých karmelitek v Dačicích vytvořila naše společnost NETservis s.r.o. zcela bez nároku na honorář. Požadavky na jejich provedení nebyly příliš rozsáhlé, i v tomto moderním směru řád dodržuje zdrženlivou, ale praktickou klášterní jednoduchost.

10.10.2010

Systém kandidátek pro Věci veřejné

Jedním z dalších jakýchsi pod projektů pro politickou stranu Věci veřejné bylo vylepšit možnosti jejich internetové prezentace v rámci nadcházejících voleb. Pro naši firmu NETservis s.r.o. nejsou tyto záležitosti ničím novým a tak nebyl žádný problém zakázku splnit.

10.10.2010

Bezpečnostní audit pro Věci veřejné

Práce pro politickou stranu Věci veřejné je jednou z nejrozsáhlejších zakázek naší společnosti NETservis s.r.o. za poslední dobu. Zakázky politických stran nejsou pro naši firmu příliš obvyklé. Projekt však dopadl k plné spokojenosti obou stran. Cílem auditu bylo zjistit odolnost a bezpečnost internetové prezentace.

2.10.2010

Redesign webu pro PROXIMA STUDIO, spol. s.r.o.

Redesign graficky zastaralých a nevyhovujících webů patří mezi nejčastější zakázky naší společnost NETservis s.r.o. Zákazníci si přejí moderní, plně funkční, flexibilní a designově propracované internetové prezentace. Zadavatelem tohoto projektu byla firma PROXIMA STUDIO, spol. s.r.o.

1.10.2010

Webdesign pro eshop Britalevne.cz

Zadavatel projektu společnost KaK Computers, s.r.o. je zřizovatelem nového internetového obchodu britalevne.cz. Cílem objednávky bylo vytvořit profesionální grafický design přímo na míru. Ujala se toho naše společnost NETservis s.r.o.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty