Hlavní stránka Pro novináře Subdodávka pro DHL


Subdodávka pro DHL

25.10.2006

Program na letošním prezentačním CD české pobočky společnosti DHL vyrobila společnost NETservis s.r.o.. Grafické ztvárnění, tvorba tiskovin, zajištění lisu CD a především komunikaci s DHL zajišťovala agentura GARP.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Tato subdodávka pro DHL byla jedním z největších projektů letošního roku. Předmětem zadání agentury GARP bylo vytvoření interaktivního CD pro klienta DHL. CD bylo vyrobeno ve 4 jazycích (ČJ, AJ, NJ, FJ) a kromě prezentace produktů ve formě HTML stránek či PDF dokumentů zde bylo umístěno několik interaktivních prvků. Jednalo se především o kalkulátory, které jsou přístupné i na internetových stránkách společnosti DHL (zde). Složitý, komplikovaný a variabilní systém kalkulace ceny mezinárodní, nákladní či vnitrostátní přepravy byl naprogramován za pomoci skriptovacího jazyka JavaScript, který byl ve spojení s HTML prakticky jedinou možností jak vyhovět požadavkům klienta.

Kromě tzv. cenových kalkulátorů, které čerpali a čerpají svá data z ceníkových tabulek bylo nutné vytvořit modul, který by uměl vygenerovat a vytisknout ceník každé dané služby. Na CD kromě jiného naleznete převodník jednotek, hru piškvorky a mapu světa s vyznačenými městy (cca 150 měst), kde se při najetí kurzoru myši na město objeví místní čas. Velmi náročnou částí pro naše kodéry (nikoliv programátory, kteří pracovali na kalkulátorech) bylo zpracování mapy kontaktů po ČR, kde se objevují seznamy kontaktů při najetí myší na dané město, seznamy kontaktů dle produktů, seznamy dle abecedy atd.

Po dokončení tohoto CD nadešel čas na druhou část subdodávky - tzv. Publisher. Jedná se o nástroj (aplikaci naprogramovanou v objektovém prostředí), která umožňuje obchodníkům ze společnosti DHL vytvářet individuální CD s VIP cenami, vlastními osloveními atd. Jedná se o komplexní nástroj, díky němuž lze dělat nesčetné množství akcí. V průběhu několika následujících měsíců jsou naplánovány některé aktualizace (změny nastavení zemí po vstupu Bulharska a Rumunska do EU). Věříme, že v nadcházejícím roce budeme v započaté spolupráci pokračovat.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2006

21.12.2006

Spotřebitelské vzdělávání dorazilo už i k nám

Společnost NETservis s.r.o. spustila dva nové weby zadané neziskovou organizací Generation Europe Foundation - anglická verze stránek www.consumer-education.eu a česká verze www.spotrebitel-vzdelavani.cz. Zadavatel dodal design a vše ostatní již bylo na společnosti NETservis s.r.o.

12.12.2006

Castrol a jejich nový web

Téměř půl roku trvající projekt stavby nových internetových stránek společnosti Castrol Lubricants (CR), s.r.o. byl k dnešnímu dni dokončen a spuštěn.

1.12.2006

Potrubní stránky

Společnost NETservis s.r.o. v těchto dnech spustila novou internetovou prezentaci společnosti Modřanská Potrubní, a.s.. Prezentace obsahuje rozsáhlou a takřka "všemocnou" administraci, s jejíž pomocí mohou pracovníci Modřanské Potrubní, a.s. upravovat web dle svých přání.

27.11.2006

Spotřebitelské vzdělávání má svůj publicistický web

Ve spolupráci s Generation Europe, neziskovou organizací působící především v oblasti vzdělávání, zprovoznila společnost NETservis s.r.o. nový server www.generation-europe.cz, který je věnován publikační činnosti v oblasti spotřebitelského vzdělávání.

7.11.2006

Koloniál na Respektu - netradiční eshop

Společnost NETservis s.r.o. vytvořila při pokračující spolupráci s týdeníkem týdeníkem Respekt další novinku - eshop zvaný Koloniál.

20.10.2006

RESPEKTujme nový server

Náš dlouhodobý klient, týdeník Respekt, po vyhodnocení stoupajících statistik přístupů a po konzultaci s námi se rozhodl pro zakoupení vlastního serveru určeného jen a pouze pro potřeby Respektu. Tento server byl umístěn vedle našich serverů, tedy serverů společnosti NETservis s.r.o..

10.10.2006

Ubytovací portál

K dnešnímu dni společnost NETservis s.r.o. spustila portál Prague Saints, který prezentuje hlavní město Prahu a ubytování cíleně pro gay komunitu.

26.9.2006

Bannery pro Centrum nákupu

Server www.centrumnakupu.cz je naším dalším klientem využívajícím poměrně zajímavý produkt - HTML bannery. Společnost NETservis s.r.o. připravila tyto bannery tak, aby vyhovovaly specifickým nárokům klienta. Přečtěte si, o které specifické nároky se jedná - mohou se vám také hodit...

20.9.2006

Další Blaupunkt mezi námi - tentokrát v Srbsku

Po zprovoznění slovinské verze stránek Blaupunkt jsme začali pracovat na vytvoření srbské verze stránek Blaupunkt, kterou jsme k dnešnímu dni zprovoznili.

18.9.2006

Další projekt s Českou společností podpory zdraví

Další projekt v rámci spolupráce s Českou společností podpory zdraví, stránky www.pin-prevence.cz byly zprovozněny společností NETservis s.r.o..

14.9.2006

Logo pro BENEFIT Partner

K dnešnímu dni jsme úspěšně dodali nové produktové logo pro společnost BENEFIT Partner s.r.o. k jejich novému produktu s názvem TL NET.

7.9.2006

Profesionalita a partnerství s Progy

Pro společnost PROGY PROFESSIONAL ENERGY s.r.o. jsme měli tu čest vyrobit kompletní corporate identity - vše od logotypu přes internetové stránky až po potisk aut.

1.9.2006

Respekt povolává nové bloggery

Prezentace časopisu Respekt byla obohacena o nový prvek - blogovací systém. Šablony pro tento systém v expresní době dodala společnost NETservis s.r.o..

11.8.2006

Komunitní evropský server

K dnešnímu dni společnost NETservis s.r.o. spustila stránky Yomag, komunitní evropský server určený pro publikační činnost studentů z celé Evropy.

8.8.2006

NETservis s.r.o. získal certifikát ISO - systém jakosti je zaveden

K dnešnímu dni je společnost NETservis s.r.o. hrdým nositelem certifikátu ISO 9001:2001. Tento certifikát znamená, že byl ve společnosti zaveden systém jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001:2001.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty