Hlavní stránka Pro novináře Super „betónek“!


Super „betónek“!

8.4.2004

Málokterá společnost už jen díky vzhledu svých budov, aut a celkového svého designu, budí takovou pozornost jako společnost ZAPA beton a.s.. Ať vám její název připadá známý či nikoli, podívejte se na jejich nové stránky.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Společnost ZAPA beton a.s. je známa mezi odbornou i laickou společností zejména díky svým kvalitním službám a také díky svéráznému vzhledu, kterému se nevyhne žádný majetek firmy. Pomalované betonárny jsou toho snad největším příkladem, ale běžně můžete na silnicích potkat podobně krásně pomalovaná vozidla ZAPA beton. Zkrátka a dobře celá tato společnost svým vzhledem budí velmi pozitivní dojmy. Celý tento nezaměnitelný design, který přispívá ke zkrášlení okolí betonáren a který výrazně odlišuje firmu ZAPA beton od běžných chmurných společností, je dílem akademického architekta Jana Rady.

Společnost NETservis s.r.o. vyhrála výběrové řízení na vývoj nové internetové prezentace společnosti ZAPA. Bylo zde naprosto nezbytné zachovat stávající corporate identity celé firmy. Při vytváření výsledného designu prezentace tedy došlo k velmi úzké a úspěšné spolupráci mezi našimi pracovníky a autorem jedinečného designu společnosti ZAPA, kterým je akademický architekt Jan Rada.

Samotná prezentace jen hýří barvami a v její vrchní části se nachází flashová animace jak jinak než s motivem betonování. Krom podrobného profilu společnosti ZAPA, kde se mimo jiné mohou návštěvníci stránek dozvědět, že předmětem podnikání společnosti ZAPA je hlavně výroba, rozvoz a umístění betonu, se na stránkách nalézá i zajímavá rubrika Galerie, kde se nachází až několik desítek fotografií, na kterých je vyobrazen design firmy. Například fotka nádherně pomalované betonárny je opravdu unikátní jev.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2004

5.12.2004

Prodejci produktů Bosch EW si už nemohou hrát na „schovku na síti“

Titulek s trochou nadsázky hovoří o tom, že díky společnosti NETservis s.r.o. má divize koncernu Bosch s názvem ElektroWerkzeuge nový systém na vyhledávání svých prodejců.

1.12.2004

NETservis analytikem v České spořitelně

Ač se to někomu může zdát divné, je to tak. Společnost NETservis s.r.o. pracovala na analýze, kterou si u ní objednala největší česká banka, a to Česká spořitelna, a.s.

25.11.2004

KPMG a jejich Case Study Competition 2005

KPMG, světoznámá síť firem poskytující ostatním firmám širokou škálu služeb, pořádá již druhým rokem soutěž pro nové talenty. Pro tyto účely vytvořila společnost NETservis s.r.o. přihlašovací formulář.

16.11.2004

Coach doporučuje finančnický trénink

Další kompletní internetová prezentace, kterou pro agenturu Logan Training kompletně vytvořila společnost NETservis s.r.o., je na světě.

28.10.2004

Expresní „zlom“ do dvou dnů

Společnost Bauer Consulting, poskytující poradenské a manažerské služby, požádala společnost NETservis s.r.o. o expresní konverzi grafiky do HTML – tzv. „zlom“.

15.9.2004

„Zlepšováky“, které si zaslouží Váš Respekt

K dnešnímu dni doznaly stránky týdeníku Respekt několika výrazných a podstatných změn, které provedla společnost NETservis s.r.o.. Podívejte se které že „zlepšováky“ jsme pro vás připravili...

3.9.2004

Messer v novém kabátu, zima se blíží

Společnost NETservis s.r.o. provedla radikální změnu ve vzhledu stránek společnosti Messer Technogas s.r.o.. Jedná se o kompletní změnu designu dle německého vzoru.

25.8.2004

Vo Slovenskej republike tiež

V květnu letošního roku jsme dokončili práce na stránkách koncernu British Petroleum v ČR. Dnes jsme zprovoznili stránky téhož koncernu, avšak v jiné zemi – na Slovensku.

17.8.2004

Sklo neznají, tady jedou plasty...

Firma VYVA PLAST s.r.o., operující v oblasti vakuového tvarování a vytlačování profilů, získala díky společnosti NETservis s.r.o. nové stránky.

10.8.2004

Vše, co jste kdy chtěli vědět o vzduchotechnice a báli jste se zeptat...

Informační server www.filtrace-odsavani.cz, vytvořený společností NETservis s.r.o., radí a informuje o vzduchotechnice.

3.8.2004

Nekupujte zajíce v pytli – pomůže Vám nový informační portál

Dnešním dnem byl společností NETservis s.r.o. do plného provozu uveden nový informační portál www.myci-stroje.cz, zřízený jako podpora informovanosti o mycích strojích.

29.7.2004

Aral.cz natankoval nové stránky

Nedávno naše společnost NETservis s.r.o. zvítězila v náročném výběrovém řízení na změny internetové prezentace společnosti Aral ČR a.s.. Tyto změny jsou nyní hotové.

26.7.2004

Zemětřesení na webu Junkers.cz a vznik nového CD

Internetová prezentace divize Junkers společnosti Robert Bosch doznala významných změn, které provedla společnost NETservis s.r.o..

15.6.2004

Ocel, železo a internet?

Ocelářská společnost ThyssenKrupp Ferrosta, s.r.o., která je součástí významné světové skupiny Thyssen Krupp, má nyní díky společnosti NETservis s.r.o. zcela novou internetovou prezentaci.

4.6.2004

Nezapomeňme!...

Dnešním dnem si celý svět připomíná 15. výročí krvavého masakru na Pekingském náměstí Nebeského Klidu (na náměstí Tian-an men). Výbor Olympic Watch apeluje na civilizovaný svět těmito stránkami.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty