Hlavní stránka Pro novináře Tipovací portál Necktip.cz


Tipovací portál Necktip.cz

1.6.2008

K dnešnímu dni jsme spustili další projekt pro společnost Neckermann. Tímto novým projektem je zcela unikátní tipovací portál www.necktip.cz. Neckermann a NETservis s.r.o. tak spolu vytvořili univerzální nástroj použitelný na mnoho akcí a v mnoha zemích, kterýžto byl ihned podroben zatěžkávací zkoušce v podobě turnaje UEFA EURO 2008.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Zcela ojedinělý nápad, tak by se dal ve zkratce charakterizovat tento celý projekt. Prezentace Prezentace www.necktip.cz je tipovacím systémem společnosti Neckermann, kterou všichni dozajista známe.

Základní filozofií bylo vytvořit tipovací portál, kde by návštěvníci mohli tipovat výsledky a průběh turnajů (například UEFA EURO 2008). Každý návštěvník má svůj vlastní účet, kde natipuje například výsledky zápasů základních skupin a následně tipuje týmy, které se dostanou do různých stupňů vyřazovacích bojů, a celkového vítěze. V průběhu turnaje jsou do systému zadávány skutečné výsledky a systém automaticky přiděluje návštěvníkům body za úspěšné tipy. Návštěvníci jsou pak seřazeni do žebříčku podle úspěšnosti. V závěru nejúspěšnější tipující obdrží hodnotné ceny.

Systém je velmi snadno modifikovatelný, a je tak možné jej vnitřním nastavením aplikovat na více různých turnajů libovolného sportu. Tyto změny mohou v drtivé většině provádět pracovníci společnosti Neckermann, a to bez odborných technických znalostí (grafická úprava spadá do pravomoci společnosti NETservis, s.r.o.).

Průběh samotného turnaje je navázán na barometr slev, který se zvyšuje či snižuje podle aktuálních výsledků národního týmu – prostřednictvím ručního nastavení hodnoty aktuální slevy a komentáře ze strany administrátora.

Společnost NETservis, s.r.o. zajistila na základě požadavku společnosti Neckermann i chorvatskou a rakouskou mutaci portálu. Mutace mají propojenou výsledkovou část a lze tak porovnat úspěšnost národů v tipování- součástí systému je statistický modul, vypovídající o statistikách tipování a umožňující taktéž zobrazit pouze národní žebříček.

Společnost Neckermann obeslala své klienty s pozvánkou do systému a ti ihned začali tipovat. Nadcházející UEFA EURO 2008 bude prvním testem úspěšnosti projektu. Z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že je to velmi chytlavé! Děkujeme Neckermannu za skvělý nápad a těšíme se na další plodnou spolupráci.

Speciální poděkování patří panu Janu Tauberovi, který nám coby dvorní fotograf Českomoravského fotbalového svazu velmi pomohl s grafickými podklady s fotbalovým motivem.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B


Související obrázky

Tipovací portál Necktip.cz
Tipovací portál Necktip.cz
Tipovací portál Necktip.cz
Tipovací portál Necktip.cz

Další články z roku 2008

15.12.2008

Corporate identity pro Eurocontrats s.r.o.

Společnost NETservis s.r.o. přispěla k vytvoření corporate identity pro Eurocontrats s.r.o. Firma se zabývá poradenskou činností v oblasti telekomunikace, obnovitelnými zdroji energie, vyhledáváním obchodních partnerů pro společnosti vstupující na trh EU a vyhledáváním nových pracovních příležitostí pro Evropské firmy v Latinské Americe, Africe a zemích bývalého SSSR.

10.12.2008

Internetová prezentace pro molo.jetfloat.cz

Společnost AAA Radiotaxi s.r.o. jako zadavatel projektu Molo-Jetfloat.cz patří k našim dlouholetým zákazníkům. Na svých stránkách chce distribuovat výrobky předního rakouského výrobce stavebnicových plovoucích mol Jetfloat®International Gesellschaft m.b.H. Jsme velmi potěšeni, že naše firma NETservis s.r.o. byla pověřena tvorbou této internetové prezentace.

10.12.2008

Rekonstrukce webu pro Markdistri.cz

Společnost MARK DISTRI s.r.o. se rozhodla pro zásadní inovaci webu a měla k tomu své velmi jasné představy. NETservis s.r.o. tyto představy naplnil s vložením i své vlastní invence. Úkolem bylo zrekonstruovat již zastaralý a plně nevyhovující web.

5.12.2008

Tvorba www stránek pro laselette.cz

Tvorby webových stránek pro Občanské sdružení Matky Boží z La Salette se zhostila společnost NETservis s.r.o. se zájmem. Cílem projektu sdružení je seznámit širokou českou veřejnost s poselstvím Matky Boží z La Salette.

21.11.2008

Tvorba e-shopu pro Aunika Kladno s.r.o.

Zadání společnosti Aunika Kladno s.r.o. bylo jednoduché. Vytvořit e-shop na zakázku, který by uspokojil jejich klienty a zajistil dostatečný odbyt produktů. Naše firma NETservis s.r.o. má s vytvářením internetových obchodů mnohé zkušenosti a ochotně se projektu zhostila.

18.11.2008

Miniportál Ubytování v Krkonoších

Zadavatel projektu Ubytování v Krkonoších, náš dlouholetý zákazník Ing. Milan Pešek, předložil společnosti NETservis s.r.o. nelehký úkol. Postavil před ně zadání prezentace, která má ve své finální podobě soutěžit s dalšími již zaběhlými a dříve vytvořenými, o vedoucí a jedinou pozici v propagaci ubytovacích kapacit. Bylo jasné, že celý projekt musí maximálně zohledňovat požadavky optimalizace pro vyhledavače.

30.10.2008

Redakční systém pro Slapadla.eu

Vodní sporty, vodní radovánky, dovolená, slunný víkend, šlapadla a další podobné výrazy jistě u většiny lidí evokují pohodu a zábavu. Nové internetové stránky www.slapadla.eu nabízejí produkty, které mohou napomoci ještě lepším zážitkům. Stránky vyrobila společnost NETservis s.r.o. pomocí svého redakčního systému WebRedakce a jsou určeny převážně pro provozovatele vodních sportů.

30.10.2008

Komplexní internetové řešení pro Graffin s.r.o.

Společnost NETservis s.r.o. se specializuje na poskytování komplexních služeb s cílem zajistit pro klienta všechny jeho požadavky – podobnou příležitost jsme měli u vývoje nových internetových stránek pro společnost Graffin s.r.o. Použili jsme zde redakční systém WebRedakce, jejímž autorem jsme my, společnost NETservis s.r.o. Obsahem tohoto projektu byla úprava redakčního systému na míru, návrh grafiky a webhosting.

29.10.2008

Webové stránky prague-airport-transport.com

Turistický ruch v České republice dostává svého názvu a je skutečně rušný. Sektor služeb se tedy velmi snaží poskytovat turistům rozmanité služby, mezi které patří i individuální přeprava osob, zejména oněch osob z jiných zemí. Na poli přepravy jsou nyní nové webové stránky www.prague-airport-transport.com, které s ohledem na SEO (Search Engine Optimization) vytvořila společnost NETservis s.r.o..

15.10.2008

Tvorba www stránek pro Paintball City Praha

Paintball byl, je a bude fenoménem. Je objevován jednotlivci i firmami jako velmi zábavná hra, zbavující hráče stresu a zlepšující tělesnou kondici. Stránky Paintball City Praha, provozovatele z mnoha Paintball hřišť v Praze, také potřebovaly zlepšit kondici. Trenérem v této věci jim byla společnost NETservis s.r.o., která vytvořila nové www stránky, a to takové, jež umožní další rozvoj včetně marketingových akcí na internetu.

7.10.2008

Mitsui-Soko má nový redakční systém

Japonská kultura je stále velmi tajemná a pro Evropany notně zajímavá. Ať už jde o management japonských firem, kulturu či jen životní prostředí v Japonsku. Díky práci na tvorbě nové internetové prezentace Mitsui-Soko Europe B.V. jsme se i my mohli, ač vzdáleně, japonské kultury dotknout. Společnost NETservis s.r.o. nasadila v rámci tohoto projektu redakční systém WebRedakce.

6.10.2008

Redakční systém WebRedakce pro PRACOM s.r.o.

Zavedená společnost PRACOM s.r.o., podnikající v oboru stavebním se specializací na sochařství, stavebnictví a restaurování a renovování kulturních památek, má od letošního léta novou internetovou prezentaci s redakčním systémem WebRedakce společnosti NETservis, s.r.o., která projektu poskytuje i webhosting.

30.9.2008

Redesign webu BroDTrade.cz

Společnost BroD Trade, spol. s r.o. má nyní novou internetovou prezentaci, jejímž autorem je společnost NETservis s.r.o.. Specifikem tvorby těchto stránek byl redesign původních stránek a poradenství ve věci doménové problematiky. Společnost BroD Trade, spol. s r.o. požadovala expresní vyhotovení prezentace.

19.9.2008

WWW stránky pro developerský projekt Rezidence Severní

Ve městě Ostrov na úpatí Krušných hor probíhá developerský projekt Rezidence Severní, který má nyní internetové stránky (www.rezidenceseverni.cz). Autorem prezentace je společnost NETservis s.r.o., která pro zadavatele, společnost Čermák design, s.r.o., již jeden podobný projekt dělala, a to www.riversidevrchlabi.cz (tisková zpráva zde). Obě prezentace se vyznačují zcela unikátním zpracováním flash animace.

17.9.2008

Tvorba eshopu pro nakladatelství Wales

Nakladatelství Wales, s kamenným obchodem v Bělehradské ulici v Praze, je nejstarší české nakladatelství žánrů Science-Fiction a Fantasy. Společnost NETservis s.r.o. vyvinula pro nakladatelství Wales všestranný internetový obchod, který umožňuje mnoho funkcí.: RSS kanály, různé řazení titulů, vyhledávání a zcela unikátní systém domén 3. řádu pro vyhledávací portály.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty