Hlavní stránka Pro novináře Tlačové fórum na Bosch.sk


Tlačové fórum na Bosch.sk

27.9.2005

Důkazem stále se prohlubující spolupráce společnosti NETservis s.r.o. a společnosti Robert Bosch odbytová s.r.o. je nové tiskové fórum na slovenských stránkách www.bosch.sk.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Na této adrese bylo zprovozněno a spuštěno nové tiskové středisko firmy BOSCH ve Slovenské republice. Vzhled a funkčnost tohoto střediska byly vytvořeny podle českého vzoru. Jediným a hlavním úkolem této centrály je poskytovat přehledným a jednoduchým způsobem tiskové zprávy týkající se činnosti společnosti BOSCH.

Tento tiskový systém je řízen pomocí administrace, mezi jejíž funkce patří editace, vkládání a mazání tiskových zpráv. Každá tisková zpráva má pomocí administrace zadán svůj obor (například JUNKERS nebo zahradní technika) a také svou důležitost (nejdůležitější tiskové zprávy, tiskové akce atd.). Ke každé tiskové zprávě může být připojen libovolný počet obrázků - fotografií) a v neposlední řadě také soubory ke stažení. Pro zlepšení vyhledatelnosti jsou u každé tiskové zprávy zadávána klíčová slova.

Tiskové centrum (tlačové fórum) je svým vnitřním i vnějším uspořádáním zaměřeno na všestranné vyhledávání. Základní verze vyhledávání je umístěna přímo na hlavní stránce tiskového centra. Kromě základní verze je zde i rozšířená verze vyhledávání, kde se nachází několik nabídek - zde si návštěvník může vybrat, zda chce vyhledávat podle oblasti informací, podle názvu obrázku nebo přímo podle čísla tiskové zprávy. Rychlá navigace v rámci tiskových zpráv ležící mimo vyhledávání využívá klíčových slov - ta jsou pomocí zobrazené abecedy rozdělena podle svých počátečních písmen na hlavní straně, takže stačí kliknout na příslušné písmenko a objeví se seznam klíčových slov. Po kliknutí na takové klíčové slovo se objeví všechny tiskové zprávy, kterým je toto klíčové slovo přiřazeno.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2005

6.12.2005

Vimperská masna má nové logo spolu s grafickým manuálem

Společnost NETservis s.r.o. pracovala na vývoje nového loga pro Vimperskou masnu, a.s. V rámci této zakázky došlo i k úpravám starého loga a zapracování nového loga do stávajícího grafického manuálu.

30.11.2005

Prezentace v CSS od teď podle NETservisu

Společnost NETservis s.r.o. úspěšně dokončila další grafický manuál. Jedná se o manuál pro tvorbu PowerPoint prezentací a ten byl vytvořen pro CCS Českou společnost pro platební karty, a.s.

1.11.2005

Stránky plné umění

Simona Ester Brandejsová, česká textařka, publicistka a autorka básní má nové internetové stránky. Na adrese www.brandejsova.cz tyto nové stránky spustila společnost NETservis s.r.o..

18.10.2005

Zentiva ví, že mít stránky není všechno

Společnost Zentiva požádala společnost NETservis s.r.o. o provedení SEO analýzy a analýzy použitelnosti třech svých prezentací - www.indulona.cz, www.modafen.cz a www.deprese.cz. Tyto analýzy byly úspěšně dokončeny.

11.10.2005

Anglická literatura v Praze

Společnost NETservis s.r.o. dokončila internetovou prezentaci pražského knihkupectví Big Ben Bookshop, které prodává anglicky psanou literaturu.

3.10.2005

Chemo-phos – netradiční stránky chemického průmyslu

Společnost CHEMO-PHOS CZ, s.r.o., výrobce chemických přípravků je vlastníkem nové internetové prezentace od společnosti NETservis s.r.o.

1.10.2005

Naše práce může být i ve Vaší poštovní schránce

Jednoho krásného dne se to možná stane i Vám – dostanete do schránky jeden ze 4 nových letáků společnosti CZ Marketing. Autorem těchto letáků je společnost NETservis s.r.o..

1.10.2005

Národní muzeum ČR: dlouholetá tradice a nové stránky

Národní muzeum České republiky, největší české muzeum a dominanta Václavského náměstí má nové rozsáhlé internetové stránky, jejichž autorem je společnost NETservis s.r.o.

22.9.2005

Ventilátory mají svou publicitu

Stránky www.ventilator-fan.com jsou informačním serverem společnosti CM INDUSTRIES. Tento server se týká problematiky ventilátorů a byl vytvořen společností NETservis s.r.o..

12.9.2005

Analýza TCM z hlediska optimalizace pro vyhledávače

Internetová prezentace společnosti TCM Herbs Trade, s.r.o. (www.herbstrade.cz a www.cinske-bylinky.eu) byla ze strany společnosti NETservis s.r.o. podrobena SEO analýze.

5.9.2005

Teplo domova, teplo od Junkers

Stránky renomovaného výrobce tepelné techniky a kotlů divize Junkers společnosti Robert Bosch odbytová s.r.o. byly společností NETservis s.r.o. uzpůsobeny k použití na CD jako CD prezentace.

21.7.2005

Blaupunkt září v novém

K dnešnímu dni společnost NETservis s.r.o., uvedla v život několik velice podstatných změn internetové prezentace společnosti Blaupunkt, z nichž bude patrně nejvýraznější změnou nový design.

16.6.2005

Reality pro zahraničí jako na dlani

Cizinců hledajících trvalé ubytování v Praze přibývá, společnost Expat Experts jim svými realitními službami vychází vstříc. Nyní se mohou pyšnit i novými stránkami, které zhotovila společnost NETservis s.r.o.

10.6.2005

Tiskové fórum u Boschů

Robert Bosch odbytová s.r.o. je jedním z nejvýznamnějších zákazníků společnosti NETservis s.r.o.. Nové tiskové fórum je důkazem této stále se prohlubující spolupráce.

20.5.2005

Invaze tradiční čínské medicíny

Tradiční čínská medicína má u nás stále více a více příznivců, kteří nyní mohou využívat novou prezentaci společnosti TCM Herbs Trade s.r.o. zprovozněnou společností NETservis s.r.o..
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty