Hlavní stránka Pro novináře Tvorba E-Shopu – obchod dětským oblečením pro Majlada.cz


Tvorba E-Shopu – obchod dětským oblečením pro Majlada.cz

5.1.2009

Společnost NETservis s.r.o. úspěšně dokončila E-shop, jehož základním zaměřením je značková dětská móda. Jako obchod, který je určen nejen pro rodiče, ale také pro jejich děti, oslovuje svou cílovou skupinu příjemnou, až hravou grafikou. Spolupráce s Majlada.cz proběhla na základě dobré zkušenosti s realizací jiného projektu firmy MATPRO, s.r.o., jehož je zadavatelka obchodu pro děti, Milada Pátková, finanční ředitelkou.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Cílem e-shopu zaměřeného na módu pro mladé, ale hlavně pro ty nejmenší, bylo vytvořit něco nového, svým vzhledem odlišného od podobných dětských obchodů. Stránky vynikají barevností, ale přitom nenásilným a nevtíravým provedením. E-shop je velmi jednoduchý pro orientaci, obsahuje různé sekce, které jsou rozlišeny nejen v grafice, ale mají i svá funkční specifika.

Stránky jsou vyvedeny v oranžovo modré barvě, což zcela přirozeně a záměrně evokuje klasické rozdělení holčičího a chlapeckého oblečení. Navigace je velmi jednoduchá a jasná. Každý druh zboží má svou vlastní oddělenou sekci – Oblečení, Šperky, Keramika, Od Majlady. Právě různorodost sortimentu a přizpůsobení grafiky a částečně i funkčnosti je, jak bylo již zmíněno, velkou zajímavostí tohoto e-shopu.

Také zde samozřejmě nechybí klasická specifika internetových obchodů jako jsou přihlášení pod heslem, registrace uživatelů, vyhledávání, nákupní košík a pomoc při zapomenutí hesla. Velkou výhodou je zde možnost nákupu bez registrace, kdy je třeba zadat pouze doručovací adresu a volbu platební metody. Náhodným zákazníkům tak odpadá nutnost zdlouhavého vyplňování údajů.

Provedenými činnostmi, jimiž se naši programátoři mimo jiné zabývaly, byla digitalizace a úprava loga, grafika e-shopu, zlom, programování s vývojem univerzálního e-shopu, hosting, favicon. Provoz byl podpořen SEO optimalizací, registrací v katalozích zboží a PPC kampaněmi. Klient má samozřejmě možnost si veškerý provoz e-shopu obstarávat sám, pomocí intuitivní a nenáročné administrace, včetně zadávání případných slev na vybraný sortiment.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B


Související obrázky

Tvorba E-Shopu – obchod dětským oblečením  pro Majlada.cz
Tvorba E-Shopu – obchod dětským oblečením  pro Majlada.cz
Tvorba E-Shopu – obchod dětským oblečením  pro Majlada.cz
Tvorba E-Shopu – obchod dětským oblečením  pro Majlada.cz

Další články z roku 2009

22.12.2009

Internetová prezentace Farní charity pro nevidomé

Farní charita Sv. Petra Praha 1 si přála mít atraktivnější a lépe užitnou internetovou prezentaci. Pro zkušenosti, které naše společnost NETservis s.r.o. v tomto oboru má, si vybrala právě ji.

18.12.2009

Německá jazyková mutace pro Frischbeton

Po vytvoření nových webových stránek pro společnost Frischbeton, odštěpného závodu firmy ILBAU spol.s.r.o., došlo také na tvorbu německé jazykové mutace. Naší společnosti NETservis s.r.o. to bylo opět zadáno firmou Stratex Communications.

17.12.2009

Firemní styl pro Trades & Services

Projekt, který tentokrát naše společnost NETservis s.r.o. dostala ke zpracování, byl velmi rozmanitý. Bylo třeba vytvořit kompletní styl pro firmu Trades & Services. Zadavatelem projektu byl Petr Antoš, jež jednal velice příjemně, profesionálně a celkově se nám s ním velmi dobře spolupracovalo.

10.12.2009

Redesign webu pro SmithNovak, s.r.o.

Firma SmithNovak, s.r.o. hledala společnost, která jí nabídne rekonstrukci stávajících stránek postavených na zastaralém a nevyhovujícím redakčním systému. Nakonec si vybrala naši firmu NETservis s.r.o., která má s těmito projekty dlouholeté zkušenosti a je schopna klientovi nabídnout profesionální a rychle odvedenou práci.

6.12.2009

Redakční systém WebRedakce pro obec Úholičky

Co je důležité pro občany každé obce? Mít vždy aktuální informace! Moc dobře to vědí v obci Úholičky, proto podstatou jejich zadání projektu pro společnost NETservis s.r.o. bylo instalovat pro stávající webové stránky nový redakční systém WebRedakce. S jeho pomocí mohou kdykoliv vkládat na své webové stránky čerstvé a přesné informace.

24.11.2009

Bezpečnostní audit pro Czech Software Consultancy, a.s.

Projekt, který v tomto případě společnost NETservis s.r.o. vypracovala pro zadavatele Czech Software Consultancy, a.s., byl tzv. bezpečnostní audit webových stránek. Cílem tohoto auditu bylo zjistit odolnost internetové prezentace proti možným hackerským útokům.

16.11.2009

Internetová prezentace pro Bohemian Service

„Chcete-li s lehkostí a přehledem zvládat svůj život, potřebujete mít čas pod kontrolou“ radí úvodní věta nové internetové prezentace společnosti Bohemian Service. Tyto dynamické webové stránky dokončila v listopadu tohoto roku naše společnost NETservis s.r.o.

12.11.2009

Internetová prezentace pro Ortodoncii Praha

Internetová prezentace pro Ortodoncii Praha, jejímž zadavatelem byl MUDr. Vladimír Kolář, je dalším projektem, který naše společnost NETservis s.r.o. vytvořila. Má za úkol představit Ortodoncii Praha a veškerou poskytovanou péči o zuby zákazníků tak, aby nakonec z Ortodoncie Praha odešli s pěkným úsměvem.

2.11.2009

Flashová prezentace pro AŽD Praha, s.r.o.

Zadavatelem tohoto projektu pro společnost NETservis s.r.o. firma AŽD Praha, s.r.o., je významným českým dodavatelem a výrobcem zabezpečovací, telekomunikační, informační a automatizační techniky, zejména se zaměřením na oblast kolejové a silniční dopravy včetně telematiky a dalších technologií.

23.10.2009

Tvorba loga pro Institut celoživotního vzdělávání KTF UK

Dalším projektem, který byl naší společnosti NETservis s.r.o. zadán, byla tvorba loga pro Institut celoživotního vzdělávání Katolické teologické fakulty Univerzity Karlovy (dále jen Institut CŽV KTF UK).

13.10.2009

Tvorba www stránek pro Karmelitánské nakladatelství

Karmelitánské nakladatelství je dobrým a dlouholetým klientem naší společnosti NETservis s.r.o.. Tentokrát bylo třeba vytvořit kvalitní a designově propracované informační www stránky o nakladatelství, které má širokou prodejní síť a je velkým distributorem křesťansky zaměřených knih.

8.10.2009

Tvorba webu pro firmu Mašek balicí stroje

Design každé internetové prezentace by měl být moderní, vkusný a na první pohled reprezentativní. Web společnosti Mašek byl již zastaralý a nesplňoval dostatečně svůj účel. Naše společnost NETservis s.r.o. má v tomto oboru již mnohaleté zkušenosti a projektu se bez problémů zhostila.

1.10.2009

Internetová prezentace pro Hotel Venuše

Zbrusu nová internetová prezentace pro horský Hotel Venuše ve Špindlerově mlýně byl dalším expresním projektem, který společnost NETservis s.r.o. vytvořila. Za necelé tři týdny tak byly vytvořeny dva grafické návrhy, jeden bílý pro zimní období a jeden zelený pro letní období. Byl instalován redakční systém WebRedakce, byl zřízen webhosting.

24.9.2009

Aktualizace sekce produktů pro Castrol Lubricants

Naše firma NETservis s.r.o. spolupracovala se společností Castrol Lubricants (CR), s.r.o. již na mnoha úspěšných projektech. Vytvářeli jsme pro ně například B2B e-shop, dále internetovou aplikaci pro výběr nejvhodnějšího maziva pro jednotlivé typy automobilů, již přes tři roky spravujeme zadavatelův CMS systém, který byl využit i v rámci tohoto projektu a další.

24.8.2009

Internetová prezentace pro Věci veřejné

Tento projekt, zadaný politickou stranou Věci veřejné, zpracovala firma NETservis s.r.o. ve velmi krátkém čase. A to i přesto, že je tato rozsáhlá internetová prezentace postavena na složitém a kompletně na míru vytvořeném redakčním systému, který umožňuje flexibilně spravovat různé úrovně webu. Rychlost provedeného projektu neměla žádný negativní účinek na jeho konečnou kvalitu.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty