Hlavní stránka Pro novináře Tvorba webu pro Asociaci výrobců lahůdek


Tvorba webu pro Asociaci výrobců lahůdek

29.9.2010

S vytvářením nových webů má naše společnost NETservis s.r.o. mnohé zkušenosti a na svém kontě spoustu spokojených klientů. Cílem tohoto projektu bylo vytvořit nové stránky pro Asociaci výrobců lahůdek s tím, že si je budou moci sami spravovat.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Asociace výrobců lahůdek je sdružení fyzických i právnických osob podnikajících v oboru lahůdek a podobných oborech jako je např. zpracování masa nebo poskytování cateringových služeb. Již od roku 2001 zastupují své registrované členy v jejich vztahu ke sdělovacím prostředkům, dodavatelům, orgánům státní správy, k dozorovým orgánům a dalším. Jsou např. členem Potravinářské komory a také se aktivně podílejí na její činnosti, zprostředkovávají odbornou pomoc svým členům, mají blízký vztah k výzkumným pracovištím a mají přehled o aktuálních otázkách v oboru potravinářství.

V tomto projektu bylo nejdříve nutné vzít pod správu jejich domény a zřídit webhosting. Původní a velmi zastaralý web byl napaden virem a již dříve bylo nutné infekci vyléčit. Na nás zbylo odstranit upozornění o nebezpečném obsahu objevující se při návštěvníkově vstupu. Bylo převedeno logo České lahůdky do použitelného vektorového formátu. Logo si oprávnění výrobci lahůdek umisťují na své výrobky a slouží jim jako značka kvality.

Byl proveden návrh webu, kompletní grafika a flash animace. Prezentace samotná je doslova k nakousnutí. Fotografie vybraných lahůdek střídá druhou, červenobílý design vše jen podtrhuje. Navigace je umístěna jak vlevo na stránce, tak i nahoře, nechybí okénko pro rychlé vyhledávání. Všechny použité obrázky byly dodány klientem. Data byla naplněna naší společností NETservis s.r.o. na základě požadavků a podkladů od klienta.

Podstatnou část celé prezentace tvoří sekce, která je přístupná pouze registrovaným členům a obsahuje již specifičtější a konkrétnější informace. Registrace nových členů probíhá tak, že musí být schválena pověřenou osobou přímo z Asociace výrobců lahůdek.

V neposlední řadě byl na stránky nasazen Redakční systém WebRedakce, který splnil jeden z nejhlavnějších požadavků zákazníka a to, že si svůj web bude moci spravovat dle aktuální potřeby sám.

Spolupráce proběhla ve velmi příjemném a přátelském duchu, to vše při vzájemně přínosné komunikaci. Jako nezisková organizace od nás společnost Asociace výrobců lahůdek získala 20 % slevu.

 

 

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B


Související obrázky

Tvorba webu pro Asociaci výrobců lahůdek
Tvorba webu pro Asociaci výrobců lahůdek
Tvorba webu pro Asociaci výrobců lahůdek
Tvorba webu pro Asociaci výrobců lahůdek

Další články z roku 2010

17.12.2010

Tvorba e-shopu pro R + R tepelná technika

O internetový e-shop je v řadách klientů stále větší zájem. Vzrůstající potřeba zákazníků po pohodlném nakupování z tepla a pohodlí domova nutí firmy zřídit si jej. Také společnost R + R tepelná technika si u naší firmy NETservis s.r.o. internetový obchod objednala.

4.12.2010

Docházkový a zakázkový systém pro Zápůjčka CZ, s.r.o.

Cílem projektu pro společnost Zápůjčka CZ, s.r.o. bylo nejen vytvořit spolehlivý systém na sledování docházky a zakázek, ale také podstatně rozšířit systém jejich uživatelských práv. Jedná se o další firmu našeho dlouholetého klienta Čermák Design, s.r.o. Projektu se samozřejmě znovu zhostila naše firma NETservis s.r.o.

1.12.2010

Hodnotící dotazník pro Národní Muzeum

Projekt hodnotícího dotazníku není pro naši firmu NETservis s.r.o. rozhodně tou první zakázkou od Národního Muzea. Naše společnost pro ně v minulosti vytvořila již hlavní webové stránky a několik žánrových malých prezentací (microsites). Cílem těchto prací bylo naprogramovat hodnotící dotazník pro muzejní výstavu Staré pověsti české.

1.12.2010

Redesign pro KZP Ideal Invest a.s.

Projekt týkající se redesignu zastaralého webu není tak docela první záležitostí, kterou pro společnost KZP Ideal Invest a.s. naše firma NETservis s.r.o. vytvářela. Již jsme měli na starosti projekt pro jejich dceřinou společnost KZP Real s.r.o. týkající se tvorby webu pro prodej nových bytů v Praze 4, Libuši.

22.11.2010

Redesign webu pro Karmelitánske nakladatelstvo, s.r.o.

Pro českou odnož Karmelitánského nakladatelství toho dělala naše společnost NETservis s.r.o. již mnoho. Patří mezi naše dobré a dlouholeté klienty. Tentokrát požádala o předělání starého a nevyhovujícího webu jejich slovenská pobočka Karmelitánske nakladatelstvo, s.r.o.

25.10.2010

Corporate identity pro Your personal chauffeur company

Práce pro společnost Your personal chauffeur company s.r.o. byly velmi rozsáhlé a především rychlé. Firma NETservis s.r.o. pro ně vytvářela prakticky vše, co potřebuje nově vzniklá společnost, aby uspěla v obrovském a konkurenčním světě internetových prezentací a komplexních prezentací firmy.

25.10.2010

Internetový obchod Čokoláda.cz

Internetový obchod Čokoláda.cz je projektem naší společnosti NETservis s.r.o. a vznikl díky velké lásce celé firmy k výborné čokoládě. Eshop Čokoláda.cz je především dárková služba a zaměřuje se na zákazníky, kteří chtějí stále něco víc.

22.10.2010

Tvorba loga pro UK Energy Partners

Naše společnost NETservis s.r.o. má s vytvářením log již mnohaleté zkušenosti. To si zjistila i britská firma UK Energy Partners a tvorbu svého loga nám s důvěrou svěřila jako součást dlouhodobé mezinárodní spolupráce.

19.10.2010

Tvorba webu pro Chalet Norm

Internetová prezentace pro horskou chatu Chalet Norm je dalším zdařilým projektem, který naše firma NETservis s.r.o. se svým kreativním týmem splnila. Cílem zakázky bylo představení a zviditelnění luxusní horské chaty a vytvoření přehledných informačních stránek týkajících se lukrativního ubytování na horách.

16.10.2010

Internetová prezentace pro plnimesliby.cz

Tvorba internetových prezentací patří mezi nejčastější zakázky pro naší společnost NETservis s.r.o.. Nové webové stránky si u nás objednalo ODS zastupitelstvo Prahy 8 pro propagaci před komunálními volbami 2010. Stránky jsou k nalezení na adrese plnimesliby.cz.

12.10.2010

Tvorba webu pro Karmel Matky Boží

Vůbec první internetové stránky pro Řád bosých karmelitek v Dačicích vytvořila naše společnost NETservis s.r.o. zcela bez nároku na honorář. Požadavky na jejich provedení nebyly příliš rozsáhlé, i v tomto moderním směru řád dodržuje zdrženlivou, ale praktickou klášterní jednoduchost.

10.10.2010

Systém kandidátek pro Věci veřejné

Jedním z dalších jakýchsi pod projektů pro politickou stranu Věci veřejné bylo vylepšit možnosti jejich internetové prezentace v rámci nadcházejících voleb. Pro naši firmu NETservis s.r.o. nejsou tyto záležitosti ničím novým a tak nebyl žádný problém zakázku splnit.

10.10.2010

Bezpečnostní audit pro Věci veřejné

Práce pro politickou stranu Věci veřejné je jednou z nejrozsáhlejších zakázek naší společnosti NETservis s.r.o. za poslední dobu. Zakázky politických stran nejsou pro naši firmu příliš obvyklé. Projekt však dopadl k plné spokojenosti obou stran. Cílem auditu bylo zjistit odolnost a bezpečnost internetové prezentace.

2.10.2010

Redesign webu pro PROXIMA STUDIO, spol. s.r.o.

Redesign graficky zastaralých a nevyhovujících webů patří mezi nejčastější zakázky naší společnost NETservis s.r.o. Zákazníci si přejí moderní, plně funkční, flexibilní a designově propracované internetové prezentace. Zadavatelem tohoto projektu byla firma PROXIMA STUDIO, spol. s.r.o.

1.10.2010

Webdesign pro eshop Britalevne.cz

Zadavatel projektu společnost KaK Computers, s.r.o. je zřizovatelem nového internetového obchodu britalevne.cz. Cílem objednávky bylo vytvořit profesionální grafický design přímo na míru. Ujala se toho naše společnost NETservis s.r.o.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty