Hlavní stránka Pro novináře Tvorba WWW stránek pro Synergie Recruitment


Tvorba WWW stránek pro Synergie Recruitment

4.12.2007

Jedna z největších a nejznámějších personálních agentur a mezinárodní společnost Synergie Recruitment má od dnešního dne novou zbraň v boji o uchazeče a zaměstnavatele – novou internetovou prezentaci, jejímž autorem je společnost NETservis, s.r.o.. Tvorba WWW stránek je naším hlavním oborem a zde se dočtete více o zmiňované nové prezentaci.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Společnost Synergie, s.r.o. byla založena jako dceřiná společnost francouzské společnosti Synergie v roce 1993. V roce 1999 rozšířila svou činnost i na slovenský trh a v roce 2002 založila sesterskou společnost Synergie Temporary Help, s.r.o., čímž přidala do portfolia svých služeb i agenturní zaměstnávání a zprostředkování zaměstnání na dobu přechodnou.

Služby a obecně ty specializující se na práci s lidmi vyžadují perfektní osobní přístup a dokonalou komunikaci včetně vizuální stránky. Základem pro novou prezentaci proto byly vysoké nároky na design. Grafici společnosti NETservis, s.r.o. vytvořili design na vysoké funkční i vzhledové úrovni a samozřejmě splňuje corporate identity Synergie.

Základní filozofií prezentace je rozdělení hlavní strany na dvě poloviny – jedna je určena uchazečům o pozice, které Synergie Recruitment zprostředkovaně nabízí, a druhá polovina je určena společnostech, které mají zájem o služby Synergie Recruitment (potřebují obsadit pozice, využít agenturního zaměstnávání atd.) – obsahem této druhé části jsou především informace o nabízených službách. Dynamičtější částí je ta určená pro uchazeče o zaměstnání – kromě užitečných informací (jak se připravit na pohovor, jak napsat motivační dopis atd.) obsahuje i možnost k odeslání vlastního životopisu a vyhledávání v pracovních nabídkách. Pomocí podrobného vyhledávání si každý návštěvník stránek může nastavit sektory (obory) a jim přiřazené pozice, kraj, úroveň pozice a typ pozice. Každý si může navíc nechat jednou denně zasílat nové pozice z maximálně 3 sektorů. Pro netrpělivé uchazeče je připravena volba HOT JOBS s těmi nejžhavějšími nabídkami. Nabízené pozice mohou pracovníci Synergie Recruitment spravovat pomocí jednoduché a snadno ovladatelné administrace.

Na stránkách je nasazen statistický modul Google Analytics. Prezentace byla vytvořena ve 3 jazykových mutacích – česky, anglicky a slovensky (www.synergie-recruitment.sk) a je vybavena technologií mod ReWrite, která produkuje srozumitelné URL adresy.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B


Související obrázky

Tvorba WWW stránek pro Synergie Recruitment
Tvorba WWW stránek pro Synergie Recruitment
Tvorba WWW stránek pro Synergie Recruitment
Tvorba WWW stránek pro Synergie Recruitment

Další články z roku 2007

15.12.2007

Redesign internetové prezentace eMuzeum

Internetová prezentace www.emuzeum.cz získala od společnosti NETservis, s.r.o. nový kabát v podobě moderního designu. Tím získalo Centrum pro prezentaci kulturního dědictví mnohem příjemnější komunikační kanál namísto „starého“ vzhledu stránek. Původní prezentaci kompletně vytvořila společnost NETservis, s.r.o. před necelými dvěma lety.

7.12.2007

Nová internetová prezentace ANETE

Dlouholetý klient společnosti NETservis, s.r.o., firma ANETE spol. s r.o., má od dnešního dne zbrusu novou internetovou prezentaci. Jedná se o jednu z prvních prezentací, která je vybavena novým redakčním systémem společnosti NETservis, s.r.o.

1.12.2007

Nový katalog WiFi připojení zdarma

Společnost NETservis, s.r.o. spustila další ze svých projektů – server www.free-wifi.cz. Jedná se o celorepublikový katalog přístupových bodů připojení WiFi. Server se ale specializuje pouze na takové přístupové body, které jsou zcela zdarma poskytovány restauracemi, obcemi, školami atd.

1.11.2007

Redakční systém na kauza3.cz

Společnost NETservis, s.r.o. zprovoznila k dnešnímu dni stránky www.kauza3.cz, které jsou alternativou k Radničním novinám městské části Praha 3. Projekt je výjimečný tím, že jsou stránky vytvořeny a obsluhovány pomocí nového univerzálního redakčního systému společnosti NETservis, s.r.o.

20.10.2007

Redakční systém pro stránky SVJ

Práce sdružení vlastníků jednotek (nástupce klasického bytového družstva) může být velmi usnadněna internetovou prezentací vybavenou administračním systémem. Právě takovou internetovou prezentaci k dnešnímu dni zprovoznila společnost NETservis, s.r.o..

5.10.2007

Internetová poradna pro VIRA.CZ

Portál www.vira.cz, provozovaný Pastoračním střediskem spadajícím pod Arcibiskupství pražské, obsahuje zbrusu nový modul. Ve stylu internetové poradny byl společností NETservis s.r.o. vytvořen systém Otázky a odpovědi, pomocí kterého mohou návštěvníci pokládat otázky především teologického zaměření a pracovníci pastoračního střediska na tyto otázky odpovídají.

1.10.2007

Publikační systém reklamního práva

Advokátní kancelář KMVS, advokátní kancelář, s.r.o. prohloubila svou spolupráci se společností NETservis, s.r.o., která pro potřeby KMVS vyvinula publikační systém Reklamní Právo. Pomocí tohoto systému mohou pracovníci advokátní kanceláře publikovat články týkající se reklamního práva.

29.9.2007

Tvorba loga pro Outlet Moda

Nový logotyp Outlet Moda je na světě. Autorem je společnost NETservis, s.r.o., která by v následujících měsících měla vytvořit novou internetovou prezentaci včetně eshopu. Velký důraz bude kladen na marketingovou podporu projektu na internetu a optimalizace pro vyhledávače.

25.9.2007

Tvorba aplikace a intranet pro KPMG

Obdivovaná firma roku 2007, člen „velké čtyřky“ poradenských firem v ČR aj. To vše jsou označení společnosti KPMG, která pokračuje ve spolupráci s naší společností NETservis s.r.o.. Předmětem projektu bylo vytvoření interní internetové aplikace na podporu CSR (Corporate Social Responsibility) neboli Společenské odpovědnosti firem.

20.9.2007

Nový design pro Centrum Nákupu

Design internetových stránek neboli webdesign se musí měnit podobně jako oblečení. Návštěvníci v první řadě sledují vzhled stránek a ten je mnohdy klíčový byť jen pro to, aby se návštěvník do nich začetl. V životě internetových projektů zpravidla dochází k okamžiku, kdy je třeba inovovat grafickou stránku prezentace. Toto je i případ stránek www.centrumnakupu.cz, které mají od dnešního dne nový kabát. Nový design včetně převedení do XHTML dodala společnost NETservis s.r.o..

18.9.2007

Redakční systém a katalog produktů na sprintcz.cz

Společnost NETservis s.r.o. spustila k dnešnímu dni novou internetovou prezentaci společnosti SPRINT SPRINT, která obsahuje redakční systém pro správu obsahu od položek menu až po katalog produktů. Společnost SPRINT od roku 1993 prodává v České a Slovenské republice sportovní zboží.

17.9.2007

WWW stránky k patnáctiletému výročí společnosti ANETE

Výročí se dá slavit různě. Brněnská společnost ANETE spol. s r.o. se rozhodla oslavit svých 15 let na trhu mimo jiné i speciální internetovou stránkou www.15let.cz. Autorem a dodavatelem této internetové prezentace je společnost NETservis s.r.o., která je taktéž autorem hlavní prezentace společnosti ANETE.

14.9.2007

Tvorba WWW stránek jako podpora fotbalového turnaje společnosti Castrol

Společnost NETservis s.r.o. k dnešnímu dni zprovoznila internetovou aplikaci určenou pro společnost Castrol Lubricants (CR), s.r.o. Tato webová aplikace slouží k organizaci sportovní akce. Společnost Castrol je oficiálním sponzorem fotbalového šampionátu UEFA EURO2008TM, a proto je sportovní akce zaměřena na fotbal.

12.9.2007

Úspěšný dozorový audit ISO v NETservisu

V polovině roku 2006 prošla společnost NETservis s.r.o. certifikačním procesem a získala tak certifikát ISO 9001:2001. Tento certifikát, potvrzující splnění norem týkajících se řízení procesů, dokumentace a organizace podniku, musí být každým rokem obnovován tzv. dozorovým auditem. Ten každoročně prověří, zda společnost normy dodržuje. Společnost NETservis s.r.o. prošla svým prvním dozorovým auditem úspěšně.

10.9.2007

CD prezentace pro hotel Radisson SAS Alcron

Jeden z nejluxusnějších pražských pětihvězdičkových hotelů, Radisson SAS Alcron, disponuje od dnešního data novým propagačním prvkem s názvem firemní CD prezentace. Dodavatelem je společnost NETservis s.r.o., která při vývoji použila flash animace a pro CD prezentaci byla zvolena technologie HTML.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty