Hlavní stránka Pro novináře U zrodu Vašeho úspěchu - Lovochemie, a.s.


U zrodu Vašeho úspěchu - Lovochemie, a.s.

18.4.2007

Lovosická Lovochemie, a.s. (člen skupiny Agrofert Holding) se od dnešního dne může pyšnit svou novou internetovou prezentací www.lovochemie.cz, která byla v několika uplynulých týdnech navržena, vypracována a naplněna společností NETservis s.r.o..

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Lovochemie, a.s., je největším výrobcem hnojiv v České republice a svým výrobním programem výrazně přispěla k rozvoji českého zemědělství. V současné době je hlavním zaměřením Lovochemie, a.s., výroba a prodej dusíkatých a vícesložkových hnojiv v tuhé i kapalné formě. Historie Lovochemie, a.s. sahá až do samotného počátku minulého století, konkrétně do roku 1904, kdy podnikatel Adolf Schram postavil továrnu na výrobu kyseliny sírové a superfosfátu. Od té doby uplynulo jedno celé století a jako NETservis s.r.o. jsme velmi potěšeni, že jsme mohli být dodavateli internetové prezentace pro tak významnou a velikou společnost v době, kdy začíná ubíhat dalších 100 let její úspěšné existence a její tradice.

Lovochemie, a.s. vyrábí zejména zemědělské produkty, proto byly hlavní barvy prezentace vybrány přesně takové, aby připomínaly klidné a příjemné přírodní barvy našeho venkova - odstíny modré, bílá a místy zelená.

Hlavní stránce dominuje flash animace s ubíhající oblohou. Tato animace je na stránkách k nalezení ještě v dalších dvou variantách (v sekcích Historie a Produkty). Obsah flash animací se mění podle ročního období. Mezi praktičtější části hlavní strany patří předpověď počasí pro nadcházející 4 dny, aktuality a vybrané produkty Lovochemie, a.s.

Návštěvník stránek má díky menu možnost dozvědět se o společnosti a produktech vše podstatné. Menu mu nabízí ve smyslu moderně jednoduché a standardní nabídky základní odkazy: Společnost, Produkty, Ke stažení, Kontakty a Odkazy. Pod záložkou Společnost jsou veškeré informace o společnosti včetně Historie, Struktury, Problematiky bezpečnosti a ekologie... Pro zájemce o zaměstnání je zde i specializovaná stránka pro nabízené pracovní pozice. Záložka Produkty nabízí informace o produktových řadách společnosti Lovochemie, a.s., které jsou rozděleny do 3 kategorií. Detail každého produkty obsahuje i nezbytné informace ke stažení (Výrobkový list a Bezpečnostní list). Každá moderní a otevřená firma do sekce Ke stažení vkládá své vlastní publikace a poskytuje návštěvníkům i své logo - tak je tomu i u Lovochemie, a.s. Kontakty jsou samozřejmostí a pod záložkou Odkazy se skrývá organizovaná minidatabáze odkazů určená především cílové skupině stránek, kterými jsou velkopěstitelé a zemědělci.

Zákulisí prezentace tvoří technické zázemí v podobě hostingových služeb rovněž poskytovaných společností NETservis s.r.o., ale hlavním nástrojem, který vložil moc nad obsahem stránek přímo do rukou pracovníků společnosti Lovochemie, a.s. je propracovaný redakční systém, který umožňuje každou ze 3 jazykových mutací (CZ, EN a DE) separátně měnit rychle, bez vícenákladů a hlavně přesně podle požadavků samotné společnosti a jejího marketingového oddělení. Redakční systém obsahuje správu struktury stránek (umožňuje vytvářet nové kategorie a subkategorie menu), umožňuje pomocí jednoduchých formulářů obhospodařovat produktovou sekci a prakticky všechny sekce stránek (jednoduchým kliknutím lze určit, které produkty se objeví na hlavní stránce prezentace). Díky tomu, že jsou všechna data uložena v databázi, bylo možné na stránkách spustit fulltextové vyhledávaní. V neposlední řadě je třeba uvést, že stránky byly vytvořeny s ohledem na vyhledávací služby (např.: Google) - byly minimálně využívány prvky jazyka JavaScript a na stránky byl nasazen tzv. \"ReWrite-Mod\", který umožňuje vytvořit URL adresu srozumitelnou a optimální pro vyhledávácí roboty. Součástí zakázky bylo i naplnění databáze statickými daty z původní internetové prezentace.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B


Související obrázky

U zrodu Vašeho úspěchu - Lovochemie, a.s.
U zrodu Vašeho úspěchu - Lovochemie, a.s.
U zrodu Vašeho úspěchu - Lovochemie, a.s.
U zrodu Vašeho úspěchu - Lovochemie, a.s.

Další články z roku 2007

15.12.2007

Redesign internetové prezentace eMuzeum

Internetová prezentace www.emuzeum.cz získala od společnosti NETservis, s.r.o. nový kabát v podobě moderního designu. Tím získalo Centrum pro prezentaci kulturního dědictví mnohem příjemnější komunikační kanál namísto „starého“ vzhledu stránek. Původní prezentaci kompletně vytvořila společnost NETservis, s.r.o. před necelými dvěma lety.

7.12.2007

Nová internetová prezentace ANETE

Dlouholetý klient společnosti NETservis, s.r.o., firma ANETE spol. s r.o., má od dnešního dne zbrusu novou internetovou prezentaci. Jedná se o jednu z prvních prezentací, která je vybavena novým redakčním systémem společnosti NETservis, s.r.o.

4.12.2007

Tvorba WWW stránek pro Synergie Recruitment

Jedna z největších a nejznámějších personálních agentur a mezinárodní společnost Synergie Recruitment má od dnešního dne novou zbraň v boji o uchazeče a zaměstnavatele – novou internetovou prezentaci, jejímž autorem je společnost NETservis, s.r.o.. Tvorba WWW stránek je naším hlavním oborem a zde se dočtete více o zmiňované nové prezentaci.

1.12.2007

Nový katalog WiFi připojení zdarma

Společnost NETservis, s.r.o. spustila další ze svých projektů – server www.free-wifi.cz. Jedná se o celorepublikový katalog přístupových bodů připojení WiFi. Server se ale specializuje pouze na takové přístupové body, které jsou zcela zdarma poskytovány restauracemi, obcemi, školami atd.

1.11.2007

Redakční systém na kauza3.cz

Společnost NETservis, s.r.o. zprovoznila k dnešnímu dni stránky www.kauza3.cz, které jsou alternativou k Radničním novinám městské části Praha 3. Projekt je výjimečný tím, že jsou stránky vytvořeny a obsluhovány pomocí nového univerzálního redakčního systému společnosti NETservis, s.r.o.

20.10.2007

Redakční systém pro stránky SVJ

Práce sdružení vlastníků jednotek (nástupce klasického bytového družstva) může být velmi usnadněna internetovou prezentací vybavenou administračním systémem. Právě takovou internetovou prezentaci k dnešnímu dni zprovoznila společnost NETservis, s.r.o..

5.10.2007

Internetová poradna pro VIRA.CZ

Portál www.vira.cz, provozovaný Pastoračním střediskem spadajícím pod Arcibiskupství pražské, obsahuje zbrusu nový modul. Ve stylu internetové poradny byl společností NETservis s.r.o. vytvořen systém Otázky a odpovědi, pomocí kterého mohou návštěvníci pokládat otázky především teologického zaměření a pracovníci pastoračního střediska na tyto otázky odpovídají.

1.10.2007

Publikační systém reklamního práva

Advokátní kancelář KMVS, advokátní kancelář, s.r.o. prohloubila svou spolupráci se společností NETservis, s.r.o., která pro potřeby KMVS vyvinula publikační systém Reklamní Právo. Pomocí tohoto systému mohou pracovníci advokátní kanceláře publikovat články týkající se reklamního práva.

29.9.2007

Tvorba loga pro Outlet Moda

Nový logotyp Outlet Moda je na světě. Autorem je společnost NETservis, s.r.o., která by v následujících měsících měla vytvořit novou internetovou prezentaci včetně eshopu. Velký důraz bude kladen na marketingovou podporu projektu na internetu a optimalizace pro vyhledávače.

25.9.2007

Tvorba aplikace a intranet pro KPMG

Obdivovaná firma roku 2007, člen „velké čtyřky“ poradenských firem v ČR aj. To vše jsou označení společnosti KPMG, která pokračuje ve spolupráci s naší společností NETservis s.r.o.. Předmětem projektu bylo vytvoření interní internetové aplikace na podporu CSR (Corporate Social Responsibility) neboli Společenské odpovědnosti firem.

20.9.2007

Nový design pro Centrum Nákupu

Design internetových stránek neboli webdesign se musí měnit podobně jako oblečení. Návštěvníci v první řadě sledují vzhled stránek a ten je mnohdy klíčový byť jen pro to, aby se návštěvník do nich začetl. V životě internetových projektů zpravidla dochází k okamžiku, kdy je třeba inovovat grafickou stránku prezentace. Toto je i případ stránek www.centrumnakupu.cz, které mají od dnešního dne nový kabát. Nový design včetně převedení do XHTML dodala společnost NETservis s.r.o..

18.9.2007

Redakční systém a katalog produktů na sprintcz.cz

Společnost NETservis s.r.o. spustila k dnešnímu dni novou internetovou prezentaci společnosti SPRINT SPRINT, která obsahuje redakční systém pro správu obsahu od položek menu až po katalog produktů. Společnost SPRINT od roku 1993 prodává v České a Slovenské republice sportovní zboží.

17.9.2007

WWW stránky k patnáctiletému výročí společnosti ANETE

Výročí se dá slavit různě. Brněnská společnost ANETE spol. s r.o. se rozhodla oslavit svých 15 let na trhu mimo jiné i speciální internetovou stránkou www.15let.cz. Autorem a dodavatelem této internetové prezentace je společnost NETservis s.r.o., která je taktéž autorem hlavní prezentace společnosti ANETE.

14.9.2007

Tvorba WWW stránek jako podpora fotbalového turnaje společnosti Castrol

Společnost NETservis s.r.o. k dnešnímu dni zprovoznila internetovou aplikaci určenou pro společnost Castrol Lubricants (CR), s.r.o. Tato webová aplikace slouží k organizaci sportovní akce. Společnost Castrol je oficiálním sponzorem fotbalového šampionátu UEFA EURO2008TM, a proto je sportovní akce zaměřena na fotbal.

12.9.2007

Úspěšný dozorový audit ISO v NETservisu

V polovině roku 2006 prošla společnost NETservis s.r.o. certifikačním procesem a získala tak certifikát ISO 9001:2001. Tento certifikát, potvrzující splnění norem týkajících se řízení procesů, dokumentace a organizace podniku, musí být každým rokem obnovován tzv. dozorovým auditem. Ten každoročně prověří, zda společnost normy dodržuje. Společnost NETservis s.r.o. prošla svým prvním dozorovým auditem úspěšně.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty