Hlavní stránka Pro novináře Web, který zachraňuje dětský úsměv


Web, který zachraňuje dětský úsměv

2.11.2016 | autor: Superadmin NETservis

Posláním Nadace Nova je pomoci dětem, které se nenadále ocitly v tíživé situaci a potřebují pomoci ke zkvalitnění svého života. Nadace Nova jim pomáhá v oblasti zdraví, vzdělání, domova a humanitární pomoci. Nadaci zaštiťuje její patronka Kristina Kloubková, moderátorka Televizních novin na Nově.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Hravá grafika vznikla přímo u klienta na základě konzultací a navržených schémat od NETservisu. Klient potřeboval vytvořit šablony a nasadit redakční systém. Web byl vytvořen velmi rychle, už za tři týdny byl spuštěn, aby mohl pomáhat a vše bylo sladěno s připravovanou kampaní přímo na TV NOVA.

Cílem bylo vytvořit jednoduchou a funkční internetovou prezentaci, kde by mohly rodiče dětí zažádat o pomoc a zároveň dárci měli možnost jim prostřednictvím webu pomoci. Děti mohou požádat o pomoc přes formulář, který jsme pro web speciálně vytvořili. Dali jsme si záležet, aby žádost o pomoc byla co nejjednodušší a formulář se snadno vyplňoval, čemuž přispěly funkční prvky, které formulář obsahuje. 

Výsledkem jsou přehledné, jednoduše ovladatelné webové stránky, které jsou navíc responzivní, aby si je bylo možné prohlížet i v mobilních zařízeních.  

 

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2016

29.8.2016

Programátor vs. firma

Chystáte-li se nechat si vytvořit nové webové stránky, jistě zvažujete, zda si vybrat programátora na volné noze anebo firmu. Oboje má své výhody a nevýhody. Je třeba volbu důkladně zvážit, protože web je vizitkou Vaší firmy a vyplatí se do něj investovat. Přečtěte si, jaké jsou přednosti a nedostatky těchto dvou variant.

11.3.2016

7 důsledků revoluce v AdWords

Google přišel s revoluční změnou zobrazování inzerátů AdWords ve vyhledávání. Reklamní inzeráty, které se dosud zobrazovaly napravo od výsledku vyhledávání, se v tomto prostoru již zobrazovat nebudou. Pouze malou náplastí pro inzerenty tak může být rozšíření počtu inzerátů nad přirozenými výsledky o jednu pozici. Tedy místo tří se zde budou zobrazovat inzeráty čtyři.

17.2.2016

Sklik nás nechal nahlédnout pod pokličku chystaných novinek

Ve zkratce by se dalo říci, že Seznam nespí, ale snaží se z firemních investic do on-line marketingu urvat co největší podíl. Únorové MARKETING MONDAY na téma Novinky v PPC a v Skliku nebylo ale jen o Seznamu, ale naštěstí také o praxi. A právě o ní hovořil Tomáš Bártek ze společnosti VašeČočky. Jeho vystoupení bylo to nejzajímavější, co jste si ten večer mohli poslechnout.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty