Hlavní stránka Pro novináře Zbrusu nový web pro Asociaci sklářského a keramického průmyslu ČR


Zbrusu nový web pro Asociaci sklářského a keramického průmyslu ČR

21.9.2018 | autor: Antonín Vydra

Pro asociaci jsme na původním webu měli na starosti pouze nasazení redakčního systému a zlom, nyní jsme si vzali na starosti kompletní realizaci.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Navrhli jsme zcela novou moderní grafiku, novou přehlednou strukturu u některých stránek, nahradili jsme původní redakční systém naším novým systémem Webredakce. Webové stránky jsou nyní plně responzivní, takže si je může návštěvník užít v plné parádě na všech zařízeních. Původní obsah jsme bez ztrát přemigrovali v obou jazykových mutacích na nový web. Zajímavostí je, že články do sekce Aktuality z oboru a Akce načítáme přes XML z partnerského webu a vše perfektně funguje. Ani nové požadavky na zobrazování Google Maps nám nedělají problém a mapa členů je na webu plně funkční.

Průběh realizace popisuje Lukáš Tyl, který měl celý projekt na starosti: Požadavek klienta byl zcela jasný – udělat nový web, který bude graficky vyjadřovat křehkost skla a keramiky. Zároveň se zvětšujícím se podílem přístupů z chytrých telefonů nám už od začátku bylo jasné, že celý web bude responzivní. A pochopitelně jsme nezapomněli ani na https. Nejvíce práce nám ale zabrala migrace dat z původního starého redakčního systému na nový, protože struktura například u členské databáze nezůstala stejná. Nakonec se vše samozřejmě podařilo přesunout a asociace tak může využívat již výhody snadnější práce v novém redakčním systému webredakce.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2018

27.9.2018

Krásná webová prezentace pro poutní místo Maková hora

Nádhernému poutnímu místu Maková hora jsme vytvořili neméně nádhernou webovou prezentaci. Návštěvníka na první pohled zaujme skvělé video na úvodní stránce, dále na webu pak najde vše potřebné včetně bohaté a přehledné fotogalerie.

6.4.2018

Zveřejněné platy úředníků a další nové weby

Na začátku roku 2018 spustil NETservis několik nových webových stránek. Mezi nimi je například neziskový projekt Platy top úředníků, oblíbená webová aplikace Cenovky online nebo aplikace pro výpočet cen energií Energie ČS.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty