Hlavní stránka Pro novináře „Zlepšováky“, které si zaslouží Váš Respekt


„Zlepšováky“, které si zaslouží Váš Respekt

15.9.2004

K dnešnímu dni doznaly stránky týdeníku Respekt několika výrazných a podstatných změn, které provedla společnost NETservis s.r.o.. Podívejte se které že „zlepšováky“ jsme pro vás připravili...

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Celkem jsme pro Vás připravili 3 novinky. Začneme tou první a bezesporu nejdůležitější. Týdeník Respekt poskytuje jak tištěné předplatné tak i tzv. online předplatné. Online předplatné umožňuje abonentům přístup nejen k aktuálnímu vydání ale i k archivu starších vydání prostřednictvím internetu. Jediná nevýhoda online předplatného byla taková, že čtenář musel být při čtení připojen k internetu. To už je teď minulostí. Kromě online prohlížení je nyní abonentům online předplatného k dispozici i offline verze jednotlivých vydání Respektu i jejich samostatných částí, a to ve formátu PDF, k jehož prohlížení slouží zdarma poskytovaný program Adobe Akrobat Reader.

V pořadí druhou novinkou je nabídka unikátních triček Respekt. Každý nový předplatitel získá zdarma 1 jakékoli tričko z nabídky dle svého výběru. Ovšem k získání trička není nutné si zařizovat předplatné, pak je ovšem nutné si tričko zakoupit. Kdokoli si může objednat libovolné množství triček a čerstvý abonent má tu výhodu, že jeden kus má zdarma.

A třetí neméně podstatnou novinkou je na první pohled detailní změna, která je ovšem ve svém důsledku velmi významná. Platba za nové předplatné může proběhnout 4 způsoby: složenkou, hotově, bankovním převodem nebo platební kartou. Platba platební kartou probíhala tak, že abonent zadal na stránky respektu číslo své karty a Respekt provedl požadovanou transakci. Nyní už je to jinak. Respekt nyní využívá systému společnosti MUZO, která v ČR provozuje platební karty a výsledkem toho je, že abonent nezadává číslo své karty na stránkách Respektu, ale je k tomuto účelu přesměrován přímo do k tomu určenému bankovnímu systému, kde tuto operaci provede. Více informací naleznete zde.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Další články z roku 2004

5.12.2004

Prodejci produktů Bosch EW si už nemohou hrát na „schovku na síti“

Titulek s trochou nadsázky hovoří o tom, že díky společnosti NETservis s.r.o. má divize koncernu Bosch s názvem ElektroWerkzeuge nový systém na vyhledávání svých prodejců.

1.12.2004

NETservis analytikem v České spořitelně

Ač se to někomu může zdát divné, je to tak. Společnost NETservis s.r.o. pracovala na analýze, kterou si u ní objednala největší česká banka, a to Česká spořitelna, a.s.

25.11.2004

KPMG a jejich Case Study Competition 2005

KPMG, světoznámá síť firem poskytující ostatním firmám širokou škálu služeb, pořádá již druhým rokem soutěž pro nové talenty. Pro tyto účely vytvořila společnost NETservis s.r.o. přihlašovací formulář.

16.11.2004

Coach doporučuje finančnický trénink

Další kompletní internetová prezentace, kterou pro agenturu Logan Training kompletně vytvořila společnost NETservis s.r.o., je na světě.

28.10.2004

Expresní „zlom“ do dvou dnů

Společnost Bauer Consulting, poskytující poradenské a manažerské služby, požádala společnost NETservis s.r.o. o expresní konverzi grafiky do HTML – tzv. „zlom“.

3.9.2004

Messer v novém kabátu, zima se blíží

Společnost NETservis s.r.o. provedla radikální změnu ve vzhledu stránek společnosti Messer Technogas s.r.o.. Jedná se o kompletní změnu designu dle německého vzoru.

25.8.2004

Vo Slovenskej republike tiež

V květnu letošního roku jsme dokončili práce na stránkách koncernu British Petroleum v ČR. Dnes jsme zprovoznili stránky téhož koncernu, avšak v jiné zemi – na Slovensku.

17.8.2004

Sklo neznají, tady jedou plasty...

Firma VYVA PLAST s.r.o., operující v oblasti vakuového tvarování a vytlačování profilů, získala díky společnosti NETservis s.r.o. nové stránky.

10.8.2004

Vše, co jste kdy chtěli vědět o vzduchotechnice a báli jste se zeptat...

Informační server www.filtrace-odsavani.cz, vytvořený společností NETservis s.r.o., radí a informuje o vzduchotechnice.

3.8.2004

Nekupujte zajíce v pytli – pomůže Vám nový informační portál

Dnešním dnem byl společností NETservis s.r.o. do plného provozu uveden nový informační portál www.myci-stroje.cz, zřízený jako podpora informovanosti o mycích strojích.

29.7.2004

Aral.cz natankoval nové stránky

Nedávno naše společnost NETservis s.r.o. zvítězila v náročném výběrovém řízení na změny internetové prezentace společnosti Aral ČR a.s.. Tyto změny jsou nyní hotové.

26.7.2004

Zemětřesení na webu Junkers.cz a vznik nového CD

Internetová prezentace divize Junkers společnosti Robert Bosch doznala významných změn, které provedla společnost NETservis s.r.o..

15.6.2004

Ocel, železo a internet?

Ocelářská společnost ThyssenKrupp Ferrosta, s.r.o., která je součástí významné světové skupiny Thyssen Krupp, má nyní díky společnosti NETservis s.r.o. zcela novou internetovou prezentaci.

4.6.2004

Nezapomeňme!...

Dnešním dnem si celý svět připomíná 15. výročí krvavého masakru na Pekingském náměstí Nebeského Klidu (na náměstí Tian-an men). Výbor Olympic Watch apeluje na civilizovaný svět těmito stránkami.

2.6.2004

Řemesla a internet

Fedor, společnost zabývající se zejména řemeslnou činností v oblasti truhlářství, sklenářství a natěračství, má díky společnosti NETservis s.r.o. nové stránky.
Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty