Hlavní stránka Reference BPS Průmyslové služby, s.r.o.


BPS Průmyslové služby, s.r.o.


Kontakt Chci podobný web


Kontaktujte nás

BPS Průmyslové služby, s.r.o.

Realizace: 2019

  • 41vozíků
  • 2konfigurátory na míru
  • 400hodin práce

Pro společnost BPS Průmyslové služby jsme vytvořili zcela novou internetovou prezentaci s dvěma grafickými konfigurátory na míru.

Firmě prodávající a pronajímající vysokozdvižné vozíky jsme před lety vyráběli velmi jednoduchou prezentaci. V roce 2019 jsme společně s klientem dospěli k názoru, že tento web už je zastaralý a nereflektuje současné postavení firmy na trhu. Rozhodli jsme se tedy pro tvorbu zcela nové moderní prezentace a vzali jsme to zgruntu.

Po důkladné specifikaci založené na aktivní komunikaci s klientem, součástí které byla například naše návštěva v servisním středisku firmy, jsme se pustili do práce. Propracovaná homepage s grafickou navigací intuitivně dovede návštěvníka stránky na správné místo. Díky jasně rozdělené struktuře produktů a popisem základních vlastností vozíků už v navigaci se potenciální zákazník velmi dobře zorientuje. Všechny produkty mají samozřejmě svoji technickou specifikaci, hlavní vlastnosti jsou zvýrazněny ikonami na míru a mezi produkty se dá jednoduše přepínat.

Konkurenční výhodu oproti ostatním webům, které nabízejí podobný sortiment, jsme našli v konfigurátorech vysokozdvižných vozíků. Ty jsme vyrobili hned dva. V tom hlavním si může zákazník navolit libovolné vlastnosti svého vysněného vozíku, který se mu v reálném čase vyobrazuje na pravé straně obrazovky. V dalším konfigurátoru si zase může zvolit libovolnou barvu vozíku a přidat obrázek, třeba logo své firmy. Na jedno kliknutí se poté zákazníkovi zadaný vozík vygeneruje do PDF a odešle e-mailem.

Samozřejmostí je moderní design, responzivní rozhraní umožňující prohlížení prezentace na jakémkoliv zařízení, či nejmodernější SSL certifikát. Klient jistě ocení přehledný redakční systém WebRedakce, ve kterém může obsah svého webu pohodlně upravovat.

Adresa projektu: https://www.unicarriers-bps.cz

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Reference od klienta

Spolupráce s firmou NETservis byla od prvního okamžiku zcela bezproblémová. Oceňuji jejich přístup jak po stránce tvůrčí, tak zvláště i po stránce komunikační, která není v dnešním IT světě až zase tak samozřejmá. Do projektu dokázali vnést řadu nápadů, které se pro výslednou realizaci ukázaly jako klíčové. Reakce na naše požadavky, dotazy či připomínky byla vždy téměř okamžitá a celý projekt se podařilo realizovat ve stanoveném termínu a za finančně i obsahově dohodnutých podmínek. Firma NETservis je v dnešní době skutečným profesionálem ve svém oboru. Ještě jednou díky všem, kteří se na projektu podíleli.

Petr Berger
manažer projektu


 


Kontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty