Hlavní stránka Reference Ekobal


Ekobal

 1. 1.

  Grafika

 2. 2.

  Redakční systém

 3. 3.

  Responzivní verze

 4. 4.

  Migrace dat

 5. 5.

  Webhosting


Kontakt Chci podobný web


Kontaktujte nás

Ekobal

Realizace: 2018

 • 4jazykové mutace
 • 1video na homepage
 • 131produktů

Ekobal patří mezi největší dodavatele obalových materiálů a výrobce balicí techniky s vlastním vývojovým střediskem.

Po šesti letech jsme udělali nový a plně responzivní redesign. Spolu s ním jsme přepracovali i redakční systém, který běží na pozadí celého projektu. A k plné spokojenosti klienta jsme zajistili i úplnou migraci dat, včetně zachování URL adres a hlavních nadpisů tak, aby byly zachovány nejen pozice ve vyhledávačích, ale také v PPC kampaních.

Přehled produktů
Navhli jsme zcela nový vzhled produktů, tak aby návštěvník nebyl zahlcen technickými datyhned na první pohled. Podstatnou roli hrají velké fotografie a stručný popis v podobě dvou nejdůležitější údajů. Další parametry se objeví až po najetí myši.

Detail produktu
I detail produktu prošel velkou proměnou. Je teď graficky odlehčenější a navrhli jsme originální ikony, díky kterým se zákazník ihned dozví nejpodstatnější informace o daném produktu.

Bezpečný přesun všech produktů s původními URL ve všech 4 jazykových mutacích na nový web nám dal asi nejvíc práce. Jen na testování, zda všechny stránky byly od nás přesunuty správně, jsme nechali přes 50 hodin. Velkou radost máme z čistého designu, který sedl klientovi i nám. Potěšil nás také zájem zaměstnanců Ekobalu, kdy na školení s novým redakčním systém jsme od nich dostali řadu praktických podnětů, jak zjednodušit práci s redakčním systémem tak, aby práce s ním byla co nejrychlejší a intuitivní, uvedl k vývoji nové prezentace Lukáš Tyl, který měl celý projekt za NETservis na starosti.
Zde si o naší spolupráci s Ekobalem můžete přečíst víc.
Adresa projektu: https://www.ekobal.cz

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Reference od klienta

Perfektní internetová prezentace je dnes pochopitelně nejen vizitkou firmy, ale především i důležitým prodejním a komunikačním kanálem. Ale jako obchodní ředitelka mám na starosti také desítky dalších projektů, takže vždy hledám pro nový web partnera, který 90 % práce udělá za nás od základní ideje nového webu, přes návrhy změn až po migraci dat. A protože jsem s NETservisem byla spokojena již minule, tak jsem je oslovila pro tvorbu nového webu i tentokrát. Navíc za NETservis s námi jedná celých 6 let stejný člověk a jako klient oceňuji, že vždy přesně zná kompletní historii spolupráce a nemusím tak pokaždé vysvětlovat někomu novému, co a jak.

Ing. Renáta Dobešová:
ředitelka firmy Ekobal

Detail produktu

I detail produktu prošel velkou proměnou, kde nejvíce prostoru dostala velká fotografie balícího stroje nebo obalového materiálu a dále za pomocí ikon a čísel jsme zvýraznili 3 nejdůležitější vlastnosti. Další informace jsou pak přehledně k dispozici v jednotlivých záložkách.

Přehled produktů

Navhli jsme zcela nový vzhled produktů tak, aby návštěvník nebyl zahlcen technickými daty hned na první pohled. Důležitou roli hrají velké fotografie a stručný popis v podobě dvou nejdůležitějších údajů. Další parametry se objeví až po najetí myši.


Kontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty