Hlavní stránka Reference HyperOdvoz.cz


HyperOdvoz.cz


Kontakt Chci podobný eshop


Kontaktujte nás

HyperOdvoz.cz

Realizace: 2017

  • 400hodin práce
  • 6grafických návrhů
  • 100%responzivní design

Hlavními činnostmi společnosti HyperMedia a.s. jsou internetový marketing, zastupování webů a provozování slevových a dalších portálů. Dnes patří skupina HyperMedia k nejvýraznějším hráčům v této oblasti na českém trhu a z hlediska návštěvnosti patří do TOP 10. Vlastní a zastupuje desítky portálů, které poměrně rychle získaly vysokou oblibu. Mají miliony návštěv měsíčně a přes 2 miliony registrovaných uživatelů, jejichž počet neustále roste.

Pro společnost HyperMedia jsme v kooperaci s jejich interními programátory vytvořili zbrusu nový portál/e-shop pro prodej produktů z jejich nové služby hyperodvoz.cz, která nabízí zákazníkům odvoz jejich zboží a umístění na zmíněný server a další inzertní portály. Celý e-shop je pomocí XML importů a exportů napojen na interní systém a vše se aktualizuje automatickými crony. V rámci projektu jsme řešili nestandardní situaci při počítání průniků dopravy a nadrozměrných zásilek.

V rámci spolupráce jsme tvořili kreativní grafický návrh, který perfektně odráží dosavadní korporátní identitu společnosti a e-shop je postaven na našem řešení pro internetové obchody Webredakce.

Adresa projektu: https://www.hyperodvoz.cz

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595BKontaktní formulářFacebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty