Hlavní stránka Slovník pojmů Aktualizace webu


Aktualizace webu

Nabízíme pravidelnou i nepravidelnou aktualizaci webu. Tato služba je vhodná pro internetové prezentace, které neobsahují redakční systém, ale které potřebují čas od času aktualizovat. V případě Vašeho zájmu můžeme ale také samozřejmě aktualizovat Vaší prezentaci i pomocí redakčního systému, který již Vaše stránky obsahují. Níže v tabulce uvádíme orientační hodinové sazby. V případě, že by aktualizace Vašich stránek byla pravidelné, můžeme Vám nabídnout paušální servisní smlouvu s výhodnějšími hodinovými sazbami a garantovanými časy aktualizací.

Pracovník Kč bez DPH/hod
Kodér 1 500
Programátor 1 500
Grafik 1 500
SEO konzultant 1 500
Konzultant 1 500
Plnění webu 1 500

V případě, že potřebujete na Vašich stránkách provést opravdu urgentní a bezodkladný zásah či aktualizaci, Vám níže nabízíme přehled navýšení našich hodinových sazeb v závislosti na tom, jak urgentní je Váš požadavek.

Čas na vyřešení požadavku Navýšení v %
do 1 hod 150 %
do 4 hod 100 %
do 8 hodin 50 %

Příklady aktualizací

Webmaster - potřebuje vložit do své stávající prezentace 2-3 nové stránky, vyměnit 2-3 fotky a lehce upravit kontakty. To vše se vejde do 1 hodiny aktualizace stránek webmastera.

Programátor - potřebuje vytvořit jednoduchý kontaktní formulář, který bude odesílán na Vaši emailovou adresu pokaždé, když ho někdo vyplní. Odhad takovéto práce je 2 - 3 hodiny programátora.

Grafik - chcete si lehce vylepšit svoji prezentaci a upravit 20 fotografií tak, aby to vypadalo pěkně. Aby Vám grafik poslal několik možných ukázek počítejte 3 - 5 hodin jeho práce.Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty