Hlavní stránka Slovník pojmů E-shop tvorba, E-shopu


Tvorba e-shopů

E-shopy umožňují obchodovat moderním způsobem na internetu. Efektivitu obchodování umožňuje e-shop vyrobený na míru, protože jedině ten, může plně odpovídat specifickým firemním procesům a potřebám firmy. Vlastní e-shop umožní šetřit hodiny lidské práce a tím i peníze. Základ e-shopu tvoří jednoduše ovladatelný redakční systém s řadou funkcí, který lze napojit na informační systémy, jako je např. ekonomický a účetní systém Pohoda. Naše e-shopy využívají redakční systém (CMS) Webredakce, který všechny tyto podmínky splňuje.

Nabízíme řešení pro větší e-shopy, řešení pro střední e-shopy i e-shopy pro malé firmy. Při tvorbě ať už menšího nebo robustního e-shopu se snažíme být „rádcem i výrobcem.“ Vaše znalosti vlastního zboží nebo služeb, specifik obchodování ve vašem oboru jsou stejně důležité pro úspěch celého projektu jako naše. Spojení těchto znalostí tvoří základ úspěchu nového e-shopu

Pokud máte zájem o vytvoření e-shopu, můžete využít kontakt vpravo nebo si s námi domluvte schůzku.

 

ukázka administrace e-shopu

Při tvorbě e-shopu se zaměřujeme na to, aby byl e-shop pro zákazníky příjemný a rádi v něm nakupovali. Také proto jsou naše e-shopy plně responzivní, aby mohli návštěvníci e-shopu pohodlně nakupovat i přes mobilní zařízení.

Pro zákazníky e-shopu je rozhodující, zda skutečně nakoupí, možnost platby. Díky certifikaci u společnosti GoPay nabízíme řadu možností platebních metod, mohou si tak vybrat metodu, která jim nejlépe vyhovuje.

Pokud prodáváte své zboží do zahraničí anebo se teprve chystáte, vytvoříme pro vás také multijazyčný eshop
 

Struktura e-shopu

1 NÁVŠTĚVNOST

Exporty

Optimalizace

Kampaně

2 PRODUKTY A OBJEDNÁVKY

Informační systém

3 PLATBY

Platební brána

4 DORUČENÍ

Douručení

5 CROSS-SELL

RemarketingFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty