Hlavní stránka Slovník pojmů Internetový marketing Optimalizace pro vyhledávače Analýza konkurence


Analýza konkurence

Internet nabízí množství kvalitního obsahu a funkcí, nachází se na něm však i množství obsahu a funkcí nezajímavých a nekvalitních. Analýza konkurence je služba, díky které budete mít přehled o tom, čím se vyznačují Vaši konkurenti a podobně zaměřené internetové prezentace. Abychom Vám pomohli mít lepší prezentací, než jakou mají Vaši konkurenti, musíme se nutně podívat na to, jak to dělají oni a udělat to lépe.

Poskytují konkurenční internetové stránky pro své návštěvníky zajímavý a použitelný obsah? Pak mohou být zdrojem inspirace pro Vaši vlastní internetovou prezentaci. Jsou však prezentace Vašich konkurentů plné zbytečných informací, jsou nezajímavé a nudné? Poučte se z jejich chyb a vyvarujte se jich ve vlastní prezentaci!

Analýza konkurence Vám poskytne přehled technických i obsahových zajímavostí, které mohou být podstatné pro Vaši vlastní prezentaci. Podíváme se na prezentace Vaší konkurence jak z hlediska odborného, tak z hlediska běžného návštěvníka. Pokud poznáte silné a slabé stránky konkurence, vytvoření Vaší vlastní prezentace bude mnohem snazší a hlavně efektivnější.Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty