Hlavní stránka Slovník pojmů Internetový marketing Optimalizace pro vyhledávače Návrh navigace


Návrh navigace

Návrh navigace by měl být stejně jako návrh struktury webu vytvořen hned na začátku budování nové webové prezentace. Díky správně navržené navigaci se na Vaší webové prezentaci budou návštěvníci dobře orientovat a nebudou prezentaci zbytečně opouštět.

Jaký je rozdíl mezi návrhem struktury webu a návrhem navigace? Během návrhu struktury se zaměřujeme na celkový obsah webových stránek a běžné prvky na webové prezentaci. V návrhu navigace se zaměříme především na to, aby Vaše stránky dostatečně upozorňovaly na komerčně důležité stránky, aby návštěvníci neodcházeli z důvodu nedostatku navigačních prvků a Vaše prezentace všeobecně směrovala návštěvníka ke konverzi.

Představte si, že máte skvěle vypracovaný internetový marketing, návštěvnost webu je vysoká, ale většina z návštěvníků nenakoupí a ani Vás nekontaktuje. Tato situace není překvapivá, pokud je navigace Vaší webové prezentace nepřehledná a návštěvník se v ní ztrácí. Proto Vám můžeme udělat návrh navigace tak, abychom tomuto stavu zabránili. Návrh navigace je taktéž podstatnou součásti SEO optimalizace pro vyhledávae, jelikož do značné míry napovídá vyhledávačům, co je obsahem Vaší prezentace a pomáhá jim i určit, které stránky na Vaší prezentaci jsou důležitější než jiné.

Návrh navigace internetových stránek je pro nás přirozenou součástí internetového marketingu, protože jedině tak může být efektivní.Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty