Hlavní stránka Kariéra

Kariéra

Přidej se k nám. Jsme internetová agentura v Praze 6, Dejvicích, zabýváme se hlavně tvorbou webových stránek, grafikou a marketingem. Máme aktuálně okolo 20 stálých zaměstanců a sídlíme ve stylových prostorách historické budovy KTF UK. Zaujala tě některá z níže uvedených pozic nebo nám můžeš nabídnout spolupráci v nějaké další oblasti? Neváhej nás kontaktovat.

--slider--

%%dresscode%%

%%kolektiv%%

%%kava%%

%%dostupnost%%

%%team%%

%%openspace%%

%%id%%

--stop--

--slider--

%%cvut%%

%%homework%%

%%tucnak%%

%%hardware%%

--stop--

Kdo jsme

  • internetová agentura v Praze 6 - Dejvicích
  • 20 let na trhu
  • získali jsme řadu ocenění WebTop100 i IEA
  • jsme členy APEK
  • kanceláře máme 2 minuty od ČVUT
1. místo Proficatering.cz
2. místo HF Pastry Academy
3. místo Rock Spring
2. místo SEKO Aerospace, a.s.
2. místo Proficatering.cz
2. místo Stilcomp.cz

Naši klienti

Aral, Castrol, Ikea, Satpo, Bayer, Univerzita Karlova, Národní muzeum, Neckermann, Procter & Gamble, L’Oreál, Starostové a nezávislí, Czech Tourism, Moser, BP, Lovochemie, Český rozhlas, Národní Galerie, MAKRO, Benzina

Co děláme

  • tvorba e-shopů, internetových prezentací a webových aplikací na zakázku

PHP Programátor

Pracovní poměr

  • rozsah úvazku mezi polovičním a plným

Náplň práce

  • programování v PHP, JS, stavba MySQL struktur, analýzy systému apod. (grafika či styly nejsou součástí práce – to zajistí grafik či HTML kodér)
  • komunikace s projektovými manažery a součinnost při reakcích na poptávky (projektový manažer požaduje kalkulaci na projekt, který specifikuje)

Nabízíme

  • práci v klasické kanceláři (nemáme openspace)
  • pracovní notebook dle Vašeho výběru
  • možnost částečné práce z domova po zapracování
  • odpovídající platové podmínky Vašim schopnostem
  • rodinné prostředí
  • vše se dá domluvit - např. neschopenky nejsou nutné, lidský přístup, žádné povinné teambulidingy, nemáme ID karty atd.
  • drobné občerstvení zdarma včetně vynikající kávy
  • preferujeme dlouhodobou spolupráci

Požadujeme

  • dobré programátorské schopnosti (teoretická i praktická schopnost algoritmizace)
  • znalost PHP, MySQL a javascript nutné; AJAX, ASP apod. výhodou
  • odpovědnost za svou práci a své odhady
  • aktivní přístup, svědomitost, spolehlivost a komunikativnost
  • nástup možný ihned
  • znalost AJ výhodou
  • čistý trestní rejstřík

Kontakt: Lukáš Tyl, kariera@netservis.cz, tel.: 776 256 83