Hlavní stránka Slovník pojmů Propagační materiály Video prezentace reklama


Video prezentace reklama

Stále se zrychlující připojení a větší prostor pro multimédia na Internetu odstartoval zájem klientů o videotvorbu v naší režii. Rozhodli jsme se tedy filmařské práce zařadit do nabídky služeb a zákazníkům vyhovět. Umíme a rádi Vám zařídíme kompletní natáčení reklamních či jiných spotů a to nejen pro Internet, ale též pro užití v médiích či jiné příležitosti. Nabízíme schopný tým, který ví, jak na to a ještě navíc to dělá rád.

Z hlediska profesionálního výsledku je nutné vytvářet spoty již od scénáře s myšlenkou na cílovou skupinu. Tvůrcem našich scénářů je mladý režisér a scénárista Eugen Liška, absolvent FAMU. Natáčení krátkých filmů a spotů se věnuje od roku 2006. V roce 2009 získal za spot pro Festival otrlého diváka prestižní evropské ceny Young Director´s Award v Cannes a Porsche Award, Ludwigsburg.

Náš tým pro Vás zajistí vše potřebné – od vymyšlení vhodného konceptu, textu, zajištění produkce, hudby, znělky, rozličných efektů, interiérů, exteriérů, rekvizit až po vhodného speakera či herce.

 

Spot pro Festival otrlého diváka

scénář a režie Eugen LiškaFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty