Hlavní stránka Slovník pojmů Internetový marketing Optimalizace pro vyhledávače


Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Optimalizace pro vyhledávače neboli SEO (Search Engine Optimization) je proces, jehož cílem je přivést na konkrétní web návštěvníky, kteří mají potenciál stát se klienty dané společnosti – jde tedy především o zvýšení návštěvnosti prezentace ze strany její cílové skupiny. Účelem SEO optimalizace je taktéž rozšířit cílovou skupinu o další potenciální návštěvníky.

Naše společnost se SEO optimalizací zabývá již řadu let. Vycházíme tedy ze zkušeností, které jsme získali nejen u našich klientů, ale i na vlastních projektech. Pro naše zákazníky vytváříme takové strategie, které přináší optimální poměr cena / výkon. Nechceme tedy zvyšovat návštěvnost webových stránek za každou cenu, ale chceme přivádět na Váš web takové návštěvníky, kteří pro Vás budou přínosní. Tedy takové, ze kterých se stanou klienti.

Nechceme, aby pro Vás byla optimalizace pro vyhledávače záhadou. Pokud budete mít zájem, SEO konzultant Vám vysvětlí veškeré podrobnosti našeho plánu.

Máte zájem o komplexní správu Vašich aktivit ve vyhledávačích?

Nabízíme Vám následující SEO služby:

Jednotlivé části jsou samozřejmě volitelné, záleží na každém konkrétním projektu, jaké jsou jeho potřeby a cíle. Samozřejmostí SEO služeb je optimalizace nejen prvků, které se vyskytují přímo na optimalizovaných stránkách (on-page faktory), ale taktéž prvků, které se vyskytují mimo webové stránky (off-page faktory).Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty